Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

zelzele demiş ki:
sizi ilk defa düngece dinledim ama nasıldınız anlayamadım çünkü ben mesayı izlemekle meşguldum :D :D :D :D

şaka bi yana sağlamsınız beyler böyle devam edin

vay be sonunda biri fark etti şu mesayı.bizde boşuna aldık diyoduk az daha. :D :D :D :D

şakası bi yana şu ana kadar gitaristimiz elde ettiği en iyi gitar soundunu mesa ile elde etti.her programda onun mutluluktan geberdiğini farkedebiliyorum.bunu sizde görebilirsiniz.bu arada daha yakından incelemek istersen buyur gel.her türlü paylaşıma açığız.SAYGILAR...

bu sıcak davetin için teşekkürler o aletin ölüsü bile yeter zaten

gerçekten çok tatlı bi setup dizmiş kendine
bi 4*12 daha alıp kuleyi dikerse sahneye fcb nin yanınada bi digitech whammy alırsa zaten son noktaya ulaşır hatta çalmasına gerek bile kalmaz çıkıp sahneye alet edevatı göstersin teker teker yeter yanii daha ne çalacam :D:D:D:D:D:D:D:D

Aman da aman hanimiş gelirlermiş bizim sahnemize çıkarlarmış....Gitarist ve bass gitaristinize söylüyorum...Dün gece geldiler hopladık zıpladık beraber, süper eğlendik...Yalnız gitaristiniz çok çekingen davrandı göbeğim çatladı sahneye çıkarana kadar...Bassçınızı ise sahneden indirmek için tekmelemek zorunda kaldık :)

Çağdaş' ın çekingenlik sorunu için günde bir bardak gress yağı ve adaçayı karışımını 2 adet yumurtayla yoğurup göbeğine sürmesini tavsiye ediyorum o zaman o da Bassçınız gibi sahneye çıkar bi de hoplar :)

Mesayı bir süredir kullanıyorum saolsun Çağdaş gibi iyi niyetli bir adamla benim gibi yüzsüz ve de terbiyeden noksan bir adamın bir araya gelmesi sömürmeye çok müsait bir ortam yaratıyor :) Anfi çok güzel daha da kullancam Çağdaş bir şey derse bende ona gitarı veririm kullanır ödeşmiş oluruz....Çok güzel bir gitar tonu yakaladım ben o anfiyi vermem bir daha ona....Gerekirse oturur ağlarım hüngür hüngür yada yuvarlanırım yerlerde....

Neyse fazla cıvımayım ben Apo sevmiyor böyle yazıları şimdi tersler falan rezil oluruz elalemin forumlarında ....haydin kolay gelsin...bye...

dün geceki çirkef çalar saat mix performans gerçekten güzeldii... bi ara bu kadar ısrara rağmen gerçekten çıkmayacağını düşündüm çağdaşın sahneyee ama 1 şarkıda olsa kıramadı... sahneye hiç çıkmayan bir insan olsa sahne korkusu var derdim walaaa :LOL:

calarsaatgitar demiş ki:
Aman da aman hanimiş gelirlermiş bizim sahnemize çıkarlarmış....Gitarist ve bass gitaristinize söylüyorum...Dün gece geldiler hopladık zıpladık beraber, süper eğlendik...Yalnız gitaristiniz çok çekingen davrandı göbeğim çatladı sahneye çıkarana kadar...Bassçınızı ise sahneden indirmek için tekmelemek zorunda kaldık :)

Çağdaş' ın çekingenlik sorunu için günde bir bardak gress yağı ve adaçayı karışımını 2 adet yumurtayla yoğurup göbeğine sürmesini tavsiye ediyorum o zaman o da Bassçınız gibi sahneye çıkar bi de hoplar :)

Mesayı bir süredir kullanıyorum saolsun Çağdaş gibi iyi niyetli bir adamla benim gibi yüzsüz ve de terbiyeden noksan bir adamın bir araya gelmesi sömürmeye çok müsait bir ortam yaratıyor :) Anfi çok güzel daha da kullancam Çağdaş bir şey derse bende ona gitarı veririm kullanır ödeşmiş oluruz....Çok güzel bir gitar tonu yakaladım ben o anfiyi vermem bir daha ona....Gerekirse oturur ağlarım hüngür hüngür yada yuvarlanırım yerlerde....

Neyse fazla cıvımayım ben Apo sevmiyor böyle yazıları şimdi tersler falan rezil oluruz elalemin forumlarında ....haydin kolay gelsin...bye...

biz galiba biraz geriden takip ediyoruz forumu.evdde internet olmaması kötü bir şey yahu.
çalarsaat gibi bir grupla aynı sahnede olmak bana acayip mutluluk verdi.kendi grubummuş gibi eylendim vallaha.süperdi...

oo emre farketmezmiyiz mesayı gözlerimize inanamadık :D biz o aletleri sadece filmlerde olur zannediyoduk :D meğersem gerçekmiş. neyse efem daha iyilerine de ulaşabilmeniz dileğiyle. izmire gelir gelmez kulise damlarım :D görüşmek üzere...

grup elemanları birbirlerinden tatlı şeker,güzelde müzik yapıyorlar çok seviyorum bu grubu (bu gecede çok iyiydiniz ayriyetten)
birde sahnede neşeli müzisyenleri görmek nedendir bilinmez benide çok fazla mutlu ediyor ondan heralde dahada bi fazla seviyorum çirkefi sevgiler

arkadaslar herkese duyurulurki enstrumanlarımızın bir bölümü olan:

FENDER TELECASTER CALİFORNİA CORONA U.S.A. (72's)

CORT Z.M.P. (YEKPARE, SAYMOUR DUNCAN HUMBUCKER MANYETİK, U.S.A.)

MARSHALL JSM 2000 HEAD

YAMAHA DTX EXP. 3 ELEKTRONİK DAVUL

BİZE ULASMAK İSTERSENİZ özele msj atın

emre abi naber ?ekipman değişikliğine gidiyosunuz herhalde,artık sound olarak daha üst seviyelere çıkıcaksınız galiba,zaten üst seviyedeydiniz ama,müzikte sınır yok bilyosun ebrecim,bu arada amfiyi filan değiştermeyi düşünürsen ben talip olabilirim,bi para durumuma baktıktan sonra tabii,öptüm görüşmek üzere,byess

aylardan sonra ilk defa ooze a girdim- bi baktım çirkef indi sahneden,bilseydim daha erken girerdim,ogün de ark.lara felix açık olsa keşke demiştim şansa bak :( !!! harbi özledim sizi dinlemeyi,umarım bi dahaki sefere denk gelir! ;)

giacarangi demiş ki:
aylardan sonra ilk defa ooze a girdim- bi baktım çirkef indi sahneden,bilseydim daha erken girerdim,ogün de ark.lara felix açık olsa keşke demiştim şansa bak :( !!! harbi özledim sizi dinlemeyi,umarım bi dahaki sefere denk gelir! ;)

şimdilik sadece oz'da çalıyoruz cuma günleri.ama yakında felix açılıyor.yaklaşık 2 yıldır haftanın üç günü çalmaya alışmışız.birden bire böyle bir boşluk bizide etkiledi.açıkçası bizde özledik sahnede olmayı.en yakın zamanda tekrar birlikte sizlerle birlikte olmak dileğiyle.görüşmek üzere..

emrecim nbr ab nasıl gidiyo ooze, felix ne zmn açılıyor?bizim durumu biliyosun sende,bilgilendirirsen sewinirm,senin hbrin vardır,ben abimin düğünü nedeniyle izmir dışındayımda,öööle işte kedine ii bak şimdilik bu kadar görüşmek umuduyla kolay gele..

erdinckavi demiş ki:
emre abi naber ?ekipman değişikliğine gidiyosunuz herhalde,artık sound olarak daha üst seviyelere çıkıcaksınız galiba,zaten üst seviyedeydiniz ama,müzikte sınır yok bilyosun ebrecim,bu arada amfiyi filan değiştermeyi düşünürsen ben talip olabilirim,bi para durumuma baktıktan sonra tabii,öptüm görüşmek üzere,byess

vallaha erdinç'cim bizim bu ekipman konusunda galiba zaaflarımız var.kendimizi durduramıyoruz.ama galiba artık budur diyeceğimiz ekipmanlara kavuşuyoruz.heralde bundan sonra kazandığımız paralarla başka şeyler yaparız.yeter bu kadar yahu.
bu arada peavey den bahsediyosan ben onu satalı 1 aydan fazla oldu.onun yerine bi hartke aldım.HA 5500 head.bu amfimden acayip memnunum heralde uzun bi süre değiştirmeyecem.(ama karşıma ampeg svt classic çıkarsa bilemem)eğer amfi almayı düşünüyosan bişeyler bulabiliriz sanada.kendine iyi bak.görüşürüz...

Geri