Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

cirkefinbascisi demiş ki:
the_black demiş ki:
bnde bu adamları sewıom :p ya sızı 2 kere dınleyebıldım..bıdahada ızmıre uzun sure gelemedım ama yakında gelıcem suanda nerelerde cıkıosunuz felix mı hala?

şu aralar sadece oz da çalıyoruz cuma günleri.felix kapalı fakat yakın zamanda açılacağını söyluyorlar.biz de bilmiyoruz.bakalım..

hımm peky ozaman tesekkürler geldıgımde dınlemeye gıdecegım ılk gruplar arasındasınız.. basarılar

cirkefinbascisi demiş ki:
roxanne demiş ki:
bahsedilen repertuar değişiklikleri neler....çok merak ettim.... :)
izmir e geldiğim ilk gün sizi dinlicem yaşasın.....

vallaha akbalam burdan söylemeyim neler çalcağımızı.izmire geldiğinde bi haber et buluşalım.otururuz biyerler de muhabbet ederiz.(gerçi sen bana çok gereksiz bi muhabbet yüzünden kızgınsın ama)
canımsın...kızamam ben sana canım arkadaşım....gelince de tabi ararım........:)

screamingeagle demiş ki:
Arkadaşlar varsa videolarınızı paylaşırmısınız? En azından youtube a falan atın bari ordan izleyelim...

video işinde çok başarılı olan birkaç arkadaşımız bize profesyonel anlamda bir canlı video çekimi yapacaklar.ama zamanı tam olarak belli değil.böyle bir kayıt yaparsak hemen koyarız internete.ve haberiniz olur.

hepisini severim :))) solist kuzenım olmasına ragmen cokta bornovada grup dınlememe ragmen sevıorum ben bu grubu :)) on numara bi grup hehehehe :)) haydi eller havaya çirkef için burayaaaaa holeyyy:D:D:D

nonsleeper demiş ki:
WhinginWoman demiş ki:
nonsleeper demiş ki:
çok güzel bir ooze gecesi yaşadık dün gece, uzun zamandır bu kadar eğlenmemiştim :) (içimden geldi)

ben de ilk defa dinledim 11.08 gecesi ve gercekten cok eglendim. cok -sirin- ve de eglenceli bir grup bence, kalabaligi iyi costurdular. basarilar.

eğlenceliyi anladımda -şirin- grup nasıl oluo? :)

bu ozellikle siz bay solistten kaynaklaniyor, ben cok sirin buldum zat-i alinizi, o nedenle boyle yazdim. yani sahnede boyle bir rahatlik, hareketlerde inanilmaz bir -evimde sarki soyluyorum sanki- hali, ve de o seker danslar, yani ben boyle yorumluyorum... begendim iste. simdi oldu mu?? :LOL:

WhinginWoman demiş ki:
nonsleeper demiş ki:
WhinginWoman demiş ki:
nonsleeper demiş ki:
çok güzel bir ooze gecesi yaşadık dün gece, uzun zamandır bu kadar eğlenmemiştim :) (içimden geldi)

ben de ilk defa dinledim 11.08 gecesi ve gercekten cok eglendim. cok -sirin- ve de eglenceli bir grup bence, kalabaligi iyi costurdular. basarilar.

eğlenceliyi anladımda -şirin- grup nasıl oluo? :)

bu ozellikle siz bay solistten kaynaklaniyor, ben cok sirin buldum zat-i alinizi, o nedenle boyle yazdim. yani sahnede boyle bir rahatlik, hareketlerde inanilmaz bir -evimde sarki soyluyorum sanki- hali, ve de o seker danslar, yani ben boyle yorumluyorum... begendim iste. simdi oldu mu?? :LOL:

pardon ben muhabbetin böyle gideceğini anlamamışım salaklığıma veriyorum, grup için -şirin- dedin sanmıştım, herneyse grubu beğendiğine sevindim :roll:

ben kemalin keyboarda geçmesiyle grubun çok daha iyi yerlere geleceğine eminim.. insanların teredütte kalmalarıda çok normal acaba diğer gruplara benzemek içinmi yapıcaklar taklitmi edecekler piyasa içinmi herşey vs.. bunlar gibi şeylerle tabiiki karşılaşıcaksınız ama bnm bildiim ve tanıdıım çirkef bu kadar emin konuşuosa mutlaka altından güzel şeyler çıkacaktır onlar dereyi görmeden paçaları sıvamazlar :p
sizi çok sewioruzzzzz sevgiler..

hıaaaaaayıııııııır hayııııııııııııııııııııııııııııııııııır hayıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııır

Dün anemi için gelmiştik ooze a
iyikide gelmişiz sizide dinledik

Mükemmel bir soundunuz var.
Herşey oturmuş.
Özellikle where is my mind a girdiğinizde öyle bi atmosfer oluştuki anlatamam.

Yalnız dikkatimi çekti yabancı az çalıyorsunuz sebebi nedir.

Geri