Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

ilk bölüm yalnızca yabancı çaldık, ikincide yarı türkçe ve yabancı çalmaya özen gösterdik, üçüncü bölümde 2 yabancı şarkı vardı gerisi türkçeydi,
bunun nedeni genelde ooze seyircisinin türkçe şarkılarda hepberaber eğlenebilmesidir, yani biz yabancı şarkıları çalarken mekanda 2-3 masa oluyor ve türkçeler için mekanın dolmasını bekliyoruz, bide ilk bölümde genelde çok keyif aldığımız az bilinen yabancı şarkıları çalmaya gayret ediyoruz,
sound'u beğendiğine sevindim...

cirkefin bascısı hıc tesekkuruun nedenimi olur :D (amacımız sizi ust sıralarda gormek :)) )
yigit ya şirinde oldun tatlıda olursun yakında sonra dvamıda gelir bu forum +18mi oluor yoksa tmm ya ben sustum :p aglamak yoook gulmek varrr !!!
benım icin en guzel coverlarınızın arasında olan yanlızca sitemi lutfen guzel bi kayıt halınde tum pıyasaya surermısınız sizden dinlemek istioruz ailecek LUTFENNNNNN !!!!

nazara geldim arkadaşlar..sağ elim 2. derece yanık..gözüme kımyasal bir sıvı kaçtı.aynı gün düşüp bacağımı incittim..kocaman bir nazar boncuğu takıp öyle çıkacam sahneye yahu..nedir bu böyle.bütün uğursuzluklar beni buldu bu hafta.

neyse felix cuma günü açılıyor.biz felixte çalıp ooze'a geçecez.açılışa mutlaka gelin.

emre kardeşim aklın nerelerde diye sorarım sana nasıl yaptın bunların hepsini bi günde kendine..çok geçmiş olsun tekrar dikkat et biraz yürürken önüne felan bak aman nazar değmesin seviyoruz seni.

biklz demiş ki:
ozan orhon saman alevi çalınabilicek bişimi sizce?deil deme...höfff :(

O şarkı benim yıllardır aklımda....Süper bi parça ....Bence acayip güzel bir melodisi var ve cover ' a çok uygun ama onu çalmak için acayip bir vizyon ve birazda büzük gerekir .....Ben kendi grubumda çalabilmeyi çok isterim ama işte tutmaz diye düşünüyor herkes

calarsaatgitar demiş ki:
biklz demiş ki:

O şarkı benim yıllardır aklımda....Süper bi parça ....Bence acayip güzel bir melodisi var ve cover ' a çok uygun ama onu çalmak için acayip bir vizyon ve birazda büzük gerekir .....Ben kendi grubumda çalabilmeyi çok isterim ama işte tutmaz diye düşünüyor herkes

valla o sarkıyı ben de cok seviyorum tutar da bence ama tabi ne olacağı bilinmez bu arada ben senin bu konudaki öngörüne de hayranım biraz bastır grup elemanlarına istersen çirkef olmazsa çalarsaat olsun bari :LOL:

cuma günü felix açılıyor ve biz önce felix açılışında çalıp daha sonrada oozedaki normal programımızı yapıcaz, cumarteside felixteyiz şu an kesin olan bu, yani yeni programımız şimdilik;

çarşamba - felix
cuma - ooze
cumartesi - felix

cirkefinbascisi demiş ki:
nazara geldim arkadaşlar..sağ elim 2. derece yanık..gözüme kımyasal bir sıvı kaçtı.aynı gün düşüp bacağımı incittim..kocaman bir nazar boncuğu takıp öyle çıkacam sahneye yahu..nedir bu böyle.bütün uğursuzluklar beni buldu bu hafta.

neyse felix cuma günü açılıyor.biz felixte çalıp ooze'a geçecez.açılışa mutlaka gelin.

geçmiş olsun yaa üst üste bu kadar şey hayır diil yani... dikkat edin kendinize de bizi çirkeften mahrum etmeyin :)

calarsaatgitar demiş ki:
biklz demiş ki:

siz çalınız o zaman, farketmez biz ooze müdavim dinleyicisine =] satıyooruuum saattt tım!

ozan orhon mu 8O bence çalınmaması isabetli bir karar...
altyapısının cover a uygun olması bir şarkının çalınması gerektiğini göstermez diye düşünüyorum..tabi sizin bu konuda ki zevkinize de saygım var yanlış anlaşılmasın ama ne gerek var yani...
cover lanmaya uygun çok şarkı var zaten..ama bence grupların çizgisi olması daha önemli..hadi eller havaya hoppidi hoppidi şarkıları zaten dinlemek zorundayız bir şekilde işletmelerin daimi olabilmeleri için ama abartmamak lazım..
neyse ben çirkeften şiddetle anathema istiyorum,klavye sorununu çözselerde anathema çalsalar,d.t çalsalar ne güzel olur :p
bu arada kemal yoktu geçen cuma :roll: neden??

pennylane demiş ki:
ozan orhon mu 8O bence çalınmaması isabetli bir karar...
altyapısının cover a uygun olması bir şarkının çalınması gerektiğini göstermez diye düşünüyorum..tabi sizin bu konuda ki zevkinize de saygım var yanlış anlaşılmasın ama ne gerek var yani...
cover lanmaya uygun çok şarkı var zaten..ama bence grupların çizgisi olması daha önemli..hadi eller havaya hoppidi hoppidi şarkıları zaten dinlemek zorundayız bir şekilde işletmelerin daimi olabilmeleri için ama abartmamak lazım..
neyse ben çirkeften şiddetle anathema istiyorum,klavye sorununu çözselerde anathema çalsalar,d.t çalsalar ne güzel olur :p
bu arada kemal yoktu geçen cuma :roll: neden??

lafımı geri aldım allah belamı verseydi de ozon orhon calsınlar demeseydim :LOL: :LOL:

Geri