Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

ÇiRkEF ' i İlk Defa Dün Gece Beri de Dinleme Fırsatı Buldukk...
Güzel Bir Repertuaarınız Vardı , Çok Eglendikk... OOZE dan Başkaa Nerde Çıkıoosunuz :roll: :?: :?:

beride sadece bir haftalığına kancanın yerine çıktık.sürekli değil.gerçekten çok eylenceliydi.eski beri günlerine döndük.özlemişiz açıkçası..
bu sene şimdilik çarşamba cumartesi felix cuma ooze gibi görünüyor.ama belli olmaz.

Cumartesi Felixte yine pek güzeldi program arkadaşlar.Elinize nefesinize sağlık.Ayrıca "Without You I'm Nothing" i sizle aynı sahnede söylemek de gerçekten çok keyifliydi .Kendinize iyi bakın

walla teşekkür edemedik ama geçen hafta bizi idare ettiğiniz için çok saolun arkadaşlar,
ellerinize gırtlağınıza sağlık..
kolay gele..

grubunuzu yeni keşfetmiş bulunmaktayıs :eek: amaaaaaa çok beğendiğmizi hemen belirteyim :LOL: performansınız süperr, coşturdunuzzz :!: :!: teşekkürlerrr, aynen devammm....... ;)

yico demiş ki:
walla teşekkür edemedik ama geçen hafta bizi idare ettiğiniz için çok saolun arkadaşlar,
ellerinize gırtlağınıza sağlık..
kolay gele..

rica ederiz aramızdaki bu yardımlaşmalar bizim hep hoşumuza gitmiştir.her türlü yardımı yapmaktan ve istemekten çekinmeyeceğimiz bir grupsunuz.teşekkür ederiz..

nonsleeper demiş ki:
screamingeagle demiş ki:
screamingeagle demiş ki:
kocaman bir iz mi.. geçmiş olsun...

yeni sezon için şarkı eklediniz mi? muse-placebo-radiohead olabilir mesela... hatta muse-bliss isterdim sizden dinlemek.. ama orijinalini diil de.. rock'n coke taki solosuyla beraber =)
http://www.youtube.com/watch?v=ZEXLdSgiT5w

Arkadaşlar dün bliss çalmışsınız öyle dediler kandırmıyorlardır umarım ben gelemedim. O zaman lafımı geri alıyorum...

evet dün bliss çaldık, ama pek iyi tepki almadı, ya doğru bir tercih değildi yada güzel çalamadık, bide konser değilde albüm versiyonunu çalıyoruz
o gün sizi izlemedim ama inanın bana siz kötü çaldığınız için değildir... uzun zamandır bağırdığım ama kimseye sesimi duyuramadığım bi olay bu! BORNOVADAKİ BAR KİTLESİNİN %60 ININ MÜZİK ANLAYIŞI MANGA, LİNKİN PARK, DUMAN GİBİ SÜPERHİPEREXPERİMENTAL SERT GRUPLAR ARASINDA SIKIŞTIÐI İÇİN!!!! İÇİNİZİ FERAH TUTUN! I feel you felan çalmışınız sanırım. Bu kadar güzel bi şarkı ne kadar kötü çalınırsa çalınsın(!) insanı kendinden geçirir... Sakın kendinizi sorgulamayın... Sorun Çok sert müzik dinleyen abi ve ablalarımızda... Sonuna kadar devam! Kaliteli müzik için;)

Lord_Melkor demiş ki:
bu arada madem I feel you ile girmişiz olaya In Your Room la cilalayalım ve hatta hazır single lardan girmişken yüzsüzce Walking in My Shoes la bitirelim :LOL:

walla fazla abartmamak lazım galiba :) şu an muse - bliss bile kimsenin ilgisini çekmezken in your room pek faydalı olmaz bize, bide genelde bornova dinleyicisinin geneli piyasada hep aynı şarkılar çalıyor diye yakınırken biz farklı bir şarkı çaldığımızda müşteriler kaçıyor, bunuda düşünmek lazım :)

(lord melkor nickini ultima'dan hatırlıor gibiyim ama neyse, eminim ünlü biridir lord melkor, yanılıyorumdur heralde, belki, galiba, şahsen, gibi)

nonsleeper demiş ki:
Lord_Melkor demiş ki:
bu arada madem I feel you ile girmişiz olaya In Your Room la cilalayalım ve hatta hazır single lardan girmişken yüzsüzce Walking in My Shoes la bitirelim :LOL:

walla fazla abartmamak lazım galiba :) şu an muse - bliss bile kimsenin ilgisini çekmezken in your room pek faydalı olmaz bize, bide genelde bornova dinleyicisinin geneli piyasada hep aynı şarkılar çalıyor diye yakınırken biz farklı bir şarkı çaldığımızda müşteriler kaçıyor, bunuda düşünmek lazım :)

(lord melkor nickini ultima'dan hatırlıor gibiyim ama neyse, eminim ünlü biridir lord melkor, yanılıyorumdur heralde, belki, galiba, şahsen, gibi)
Lord Melkor Yüzüklerin efendisindeki sauron un bbası veya amcası... Lise yıllarındaki Blackçi(Heal yeah!!!! :evil:--- :roll: ---- :LOL: ) döemleride almıştım nickimi.
Abi bırakın Bornova seyircisini biz bize yeteriz;) Napalım belki onlar kdar sert çocuklar diiliz ama olsun:p

Geri