Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

28 eylülde lütfen ooze da çalın.hayko cepkin konseri öncesi sizi dinlemeyi o kadar çok istiyorum ki.malum sürekli gelemiyorum okul nedeniyle o gün gelip sizi dinlemek benim için çok büyük bir zevk olacaktı.lütfen ooze da çalın lütfen..

gozde-rock demiş ki:
28 eylülde lütfen ooze da çalın.hayko cepkin konseri öncesi sizi dinlemeyi o kadar çok istiyorum ki.malum sürekli gelemiyorum okul nedeniyle o gün gelip sizi dinlemek benim için çok büyük bir zevk olacaktı.lütfen ooze da çalın lütfen..

malesef o gün sahne alamayız, bu bizim elimizde olan birşey değil, bu konuyu Ooze Venue yönetimiyle konuşursanız daha net cevaplar alabileceğinize eminim, Bu yüzden 28 Eylül Cuma günü Beri Bar'dayız, saygılar

bi parca var.. gecen gun uykumdan uyandım ve parca o gun bugun aklımda.. adını tam olarak bilmiyorum ama sozleri soyle;

daglar duman olsa onume yollar kordugum dugumlense ..... (sanırım sezen aksu)

bu bi isaret olsa gerek tabi olsa olsa bana bisey anlatıyo olabilir ama olsun ben gene de yazayım belki size de bisey ifade eder :D degerlendirirsiniz..

nonsleeper demiş ki:
gozde-rock demiş ki:

malesef o gün sahne alamayız, bu bizim elimizde olan birşey değil, bu konuyu Ooze Venue yönetimiyle konuşursanız daha net cevaplar alabileceğinize eminim, Bu yüzden 28 Eylül Cuma günü Beri Bar'dayız, saygılar

en kısa zamanda inşallah bir daha fırsatım olur ve sizi dinlemeye gelebilirim.öss'ye hazırlandığım için malesef bu tür şeylere pek fazla vakit ayıramıyorum.en kısa zamanda sizi tekrar dinlemek dileğiyle.. :)

ya repartuarınısı deiştirmenıs cok ıı zaten az grup var bornovada dınlenebılıjek onlarda hep aynı parcaları calıolar sıs zaten basından berı daa farklı calısıosuns bıde sımdı repartuar deısıomus daa nolsun :LOL: bıde felix tekrar acıljakmı yoksa bundan sora hep berı ve ooze damısınıs :?:

sanırım felix bu sezon açılmayacak, zaten biz beri ve venue'de şu an gayet mutluyuz, bide okulların açılmasıyla birlikte yoğunluğumuz daha da arttı, şu an en az haftada 5 gün çalıyoruz ve gündüz okullarımız var, bizde uykularımızdan kısıp repertuarımızı değiştirmeye çalışıyoruz, saygılar

keske ooze da biras daa usun calabılsenıs yada daa gec cıksanıs yetısemıorm sıse son bıkac parcayı yakalıorm anca... :cry: ama bu sisin elınısde olan bısı dııl tabı bn yınede solıım dedm ;)

Shadowest videolar icin cok tesekkurler,yarim saat cirkef tadina doyamadım,tadı damagimda kaldi..ilk firsatimda canlisina gelecegim,,cok ara verdim ama olmaz ki dimi? :D

barockada calmanıs cok ii oldu yaa ooze dakı programa yetısemıodum cok erken baslıodu bıde cumartesı olunja daa ıı olmus :D pekı kaca kadar surcek program??bıde son olarak sıs ne zaman dınlenıosunuz yaa hem okullarınız hem nerdeyse hergun program dıkkat edın kendınıze gercı bn memnunum gıtıım her yerde sizi dınlemekten ama olsun :LOL:

cirkefinbascisi demiş ki:
12:30 da başlayıp 03:00 gibi bitireceğiz.
00.30 - 03.00 dimi? :D :LOL:

hasret;

Hep ağlardım ben, o uyurken
Hep saklandım ben, kendi dünyama,
Kendi dünyama
Affet nefret ettim senden
Hep uyurdun sen ben ağlarken
Hep saklandın sen kendi dünyana
Kendi dünyana
Affet nefret ettim senden

ukalalık yapmak istemem affedersin; :roll: ama şarkı sözlerinin doğrusu bu, sen bilerek mi değiştirerek söylüyosun? ;) :LOL:

leila ;)
başarılar....

arkadaşlar meraba. çok sevindik cumt gecesi başka bi yerde devam etmenize.. fakat barocka nerde ve giriş ücretli mi acaba? iyi çalışmalar..

arkadaşlar meraba. çok sevindik cumt gecesi başka bi yerde devam etmenize.. fakat barocka nerde ve giriş ücretli mi acaba? iyi çalışmalar..

Geri