Bulutsuzluk Özlemi

bulutsuzluk bana rock müziği sevdiren gruptur
grubun adaını ilk duyduğumda onlar da kimki demiştim meğer sözlerimi geri alamam bulutsuzluğun şarkısıymış :)
her şarkısında kendimden, yaşamdan bir şeyler bulabildiğim bir grup

nejat yavaşoğulları da bi tanedir ayrıca,( şimdiye kadar onun hakkında kötü bi eleştiriye de rastlamadım. imkansız bişeymiş gibi geliyor bana)
tabi sina da bi tanedir :)

maskelibalo demiş ki:
sevdıgım bı gup bulutsuzluk ozlemı yanlız bu rock 'n' coke festıvalınde yer alması alayını desteklemıyorum.savasa hayır dıyen bı grubun coco coco reklamının yapıldıgı bı festıvalde işi yok dıyorum.bu gıbı eylenceler rockı oldukca genellestırıyor icerısındekı o ısyanı olduruyor.

Arkadaşım sen yanlış duymuşsun bulutsuzluk özlemmi hiçbirzaman rock'n coke a katılmadı tam aksine barışa rock festivalinin önemli kurucularındandır öyle kulaktan duyma haberlerle insanları eleştiremezsin kaynakmı yok bulutsuzluk özleminin buyur bu sitelere bak

www.bulutsuzluk.com
www.bulutsuzluk.net

Bulutsuz Günler...

Bulutsuzluk Özlemi...

Bu grup türkiyede hiç bizaman çizgisini kaybetmemiş ve bu işi gerçekten para için yapmayan tek gruptur (bu kadar iddealıyım)

kimimizin üniversite yıllarında tanıdığı grup çoğu insanın müzik zevkini değiştirmiştir ve dinleyicilerine gerçek anlamda rock müziği sunmaktadır....

kimimizde üniversiteyi bitireli yıllar oldu ama üniversite yılları ahhh negüzeldi denildiği zaman akla gelen tek şey bulutsuzluk özlemidir.

arkadaşlar bulutsuzluk özleminin türkiyede rock müzik adına çok büyük adımlar attığını biliyor....

Söylermisiniz. kaç kişi var bulutsuzluk özlemi gibi sanatçı türkiyede

rock müzik gitar volume lerini yükseltmek değildir

rock müzik isyandır ters giden olayları yansıtmaktır gündeme.......

bulutsuzluk özlemini türksanat müziği ile karşılaştırabilirmisin pek te karşılaştırılamaz....

Diğer rock gruplarıylada karşılaşama.....

Nejat yavaş oğulları hiç bi zaman popüler olma kaydıyla kominizmi vurgulamamıştır....

hatta bazı sanatçılar gibi yok rekor konseri yok zart yok zurt gibi kendini televolelere taşımamıştır......

bulutsuzluk özlemi 1986 dan beri birilerine batmaktadır.....
yıl 2005 batmaya da devam ediyoruz.....

Arkadaşlar bi çoğumuz gerçekten hakkını vererek bulutsuzluk özlemini seviyoruz...... ama sevmekle olmuyor...

nejat'ın da dediği gibi "RÜZGARA KARŞI SÖYLENEN ŞARKILARMI BUNLAR"

Hayıııır olamaz

bu şarkılar rüzgara karşı söylenmiş olamaz.......

şu an bir siteleri var www.bulutsuzluk.net fun sitesi olarak şimdilik

o sitede tüm bulutsuzluk özlemi sevenleri ve bulutsuzuğun ne demek istediğini anlayan insanların çatısı....

Bi çoğumuz solcuyuz arkadaşlar

bi çoğumuz solcu ama icraatı yok

belki bende öyleyim hiçbir parti ve derneklerle yürüyüşe gitmem

şu an o sitede bir topluluk kuruluyor
"ellerimiz yüklü bilinç götürüyoruz"

ileride 1 mayıs 6 kasım vs gibi yürüyüşlerde bulutsuzluk özlemi topluluğu ile beraber yürümek isterim.....

Neyse çok konuştum

Bulutsuz Günler...

www.bulutsuzluk.net

evet albümleri süper olmuş. herkes gibi bende bulutsuzluk özlemi gibi kaliteli müzik yapanlar sayesinde rock müziği sevdim

gercekten turk rockının devi bu grup.her sarkısında,sarkının yazıldıgı donemın olayları ve yasanmıslıkları var.tek kelımeyle harika.dinlememek buyuk kAYIP...
özellikle de acil demokrasiyi...

bulutsuzluk özleminin özlemsizliği, yani bulutsuzluk özlemini artık yerküre üzerinde hiçbir ortamda görmek istemeyen insanların sloganı biz ki bulutsuzluk özlemini sevmeyiz sevenide sevmeyiz...

Geri