Bulutsuzluk Özlemi

canlı performans hakkikatten süperdi! Hele klavyeciye bittim nasıl bi vokaldir o! Felluce'de Bağdat Kafe şarkısıyla birlikte bi single albüm değil!

Bağdat kafe parçasının müziği ve allt yapısı çok güzel...hatta muhteşem Aylin Aslım da renk katmış parçaya ama...Sözler nasıl desem biraz hoşuma gitmedi :(((Ama eminim albüm süper olmuştur :))Bakalım okula bahar şenliklerine gelecekler büyük ihtimalle sorun çıkmazsa izleyeceğim :)))

nesss demiş ki:
Bağdat kafe parçasının müziği ve allt yapısı çok güzel...hatta muhteşem Aylin Aslım da renk katmış parçaya ama...Sözler nasıl desem biraz hoşuma gitmedi :(((Ama eminim albüm süper olmuştur :))Bakalım okula bahar şenliklerine gelecekler büyük ihtimalle sorun çıkmazsa izleyeceğim :)))

anlayan için kesinlikle çok iyi bi parça..... ... hatta yılın en iyi parçası diyebilrim... .. (sözleri...) böyle sözler bi bulutsuzluk klasiğidir... ..

dream tv'de izledim ben.klip de guzel şarkı da guzel bence.bulutsuzluk özleminden bahsediyoruz zaten.onlara da böylesi yakışır.
bu single'dan başka album çalışmaları var mı? album hakkında bilgisi olan var mı?

siggle aldım
klibide seyrettim güzel olmuş beğendim ben
Bulutduzuk Özlemi klasiği olmuş single
Serdar Öztop da gitmeseydi neyse şu röportajı özlem yapınca bişeyler öğreniriz belki

Bu akşam Kocaeli üni şenliklerinde Bulutsuzluk vardı ve bugün Deniz Gezmişin ölüm yıldönümü ve malesef olay çıkmış son aldığım bilgilere göre joplar şişeler havalarda uçuşup kafa göz dağıtma durumları olmuş Nejat "gençler bugünün önemini biliyoruz ve unutmadık değilmi demiş ve sonra... :dan :sniper :zombi :dil :bilmem

kocaeli üniversitesindeki konserde bende vardım. ama baya tatsız olaylar yaşandı. gözaltına alınanlar,silah sesleri,yaralananlar... konserden pek bişey anladığım söylenemez. ama herşeye rağmen bulutsuzluk özlemi gibi duyarlı,kaliteli bir grubu izlemek,dinlemek güzeldi.

Geri