Ephesos (İzmir)

okulun en alt katından ; hemen hemen her gün o küçücük yerde severek prova yapan ve nedenini anlayamadan stüdyoları elinden alınan Ephesos un çalma hırsını hiçbir şey engelleyemedi görüyorsunuz ki :twisted: ... stüdyo bomboş duruyor şimdilik... boş yere elinizden alındı :evil: da, neyse ya.... stüdyonun en gerektiği zamanda bu talihsiz olay başınıza geldi , hayırlısı neyse o olsun diyelim artık . Yine de çalışmalarınıza tüm gayretinizle devam ediyorsunuz , tebrikler... stüdyo günlerinizi çok özledik. 4-5 kişi o banka sıkışıp (kalabalıktan ötürü yere oturduğumu da hatırlarım) , o ortamdaki prova saatlerinizi tekrar izlemek isterdik üüffff yaaa

Antibiyotik demiş ki:
gsf dekanlığına protesto düzenleyelim.stüdyo geri verilsin diye.
evet , aslında protestoyu düşündük de yine anlayan olmaz diye bulaşmadık , okuluda bir anlaşamama - ayrı dilden konuşma şekli mevcut , ne yazık ki... keşke stüdyo geri verilse , bunu en çok ephesos üyeleri isterdi sanırım... g.s.f , adı üstünde bir sanat okulu.. müzik için yapılan çalışmaların önünü kesmek , kısıtlamak g.s.f. ye hiç yakışmadı :evil: , bunu net bir şekilde söylemekten çekinmiyorum... tabii bu üzücü olay ephesosun müziğini kısıtlayamadı , provalarına engel olamadı :twisted: devam arkadaşlar...

Sevgili arkadaşlar, şu dakikadan itibaren Ephesos grubu resmi olarak Felix barda çalmayı bırakmış bulunmaktadır. Detaylara ve nedenlere girmek istemiyorum ama temel olarak Ephesos grubu bir kere ağzından çıkan lafın arkasında durur.Karşı taraftan da aynı yaklaşımı bekler.İkide bir laf değiştirmek tarzımız değildir ve olmayacaktır. Prensiplere sahip olan tüm müzik gruplarının yapması gerekeni yaptık, umarız yakın zamanda daha iyi haberlerle karşınızda oluruz.
Sevgilerimle
Kerem Oktay BİLGİCİ

Ephesos barsız kalmaz.Felix'te dinlemek nasip olmadı ama müziğinize değer veren bir yerde dinlemek nasipmiş.Felix'in karşısındakini aptal yerine koyup bazı şeyleri kabullendirmek istediğini bir kaç grup üyesinden daha duymuştum.Sonuçta felix kaybeder.onlar liseli gruplarla piyasa repartuarını aşamamış gruplarla anlaşmaya devam etsinler.

Bence en iyi kararı vermişsiniz. Ephesos u daha kaliteli yerlerde göreceğimizden eminim. Kendi ideallerinizden taviz vermemekle en iyisini yapmışsınız , fedakarlık anlayana yapılır . İlerleyen zamanlardaki müzikal hayatınızda herşeyin gönlünüzce olmasını diliyorum...

super bi grup!

persembe felixte sizleri ilk defa dinleme firsati buldum,gercekten harikaydi!saxophone cok karizmaydi ozellikle!izmirde 1 haftam war,persembe yine gelip sizlerle tanısmak istiyorum!basarilar! :)

Teşekkür ederiz.Yalnız dedigimiz gibi artık felix'te çalmıyoruz.Çok yakında başka yerlerde karşınıza çıkacağız.Bizi izlemeye devam edin... ;)

Ephesos üyelerine selamlar. Oldukça güzel bir isim bulmuşsunuz çok hoş. Bir İzmir grubu için harika bir isim. Felix yönetim anlayışı konusunda biraz sorunlu bi bar. Takmayın siz onları hatta boşverin Bornovayı Alsancağı tavsiye ederim size. Bar sayısı bornovadan çok daha fazla. Ora, Etap, Mavi, Rena, Opus, Bios, Kemancı, Club 33, Kybele bu saydıklarım sadece aklıma gelen rock barlar bi 5 katı kadarda pop bar var canlı müzik yapan. Bence bu mekanlardan mutlaka bişeyler çıkar. Bazı mekanların bazı günlerinde devamlı grup değişir. Örn: Kybele - Çarşamba, Bios - Perşembe, Etap ve Orada hergün için sirkülasyon olur zaten, Opus - Çarşamba perşembe, Mavi - Çarşamba, Kemancı - Çarşamba. Saksafonlu bir grubun sounduna, performansına Alsancakta daha fazla değer verileceğinden emin olabilirsiniz. Başarılarınızın devamını dilerim en kısa zamanda sizi dinlemek isterim.

Alive-bass demiş ki:
Ephesos üyelerine selamlar. Oldukça güzel bir isim bulmuşsunuz çok hoş. Bir İzmir grubu için harika bir isim.quote]
Çok sağol.Bu cuma Alsancak (Etap) ta deneme amaçlı bir program var bakalım artık sonucu ne olacak.Umarım denk gelir de tanışırız dinleşme imkanı yakalarız birbirimizi.Size de başarılar...

Teşekkür ederiz.Yalnız dedigimiz gibi artık felix'te çalmıyoruz.Çok yakında başka yerlerde karşınıza çıkacağız.Bizi izlemeye devam edin...

Kerimcim forumunuza yeni girme fırsatı buldum hakkınızda hayırlısı olsun bi arada takılalım bi yerlerde bi taksi parası verdinmi klavyem hizmetindedir :D

Sizi dinlemek bi türlü nasip olmadı.Çok istiyodum oysa.İnşallah bigün denk getircez ama...kendinize iyi bakın arkadaşlar..
Bu arada felixi bırakmışsınız ..,, sizin için hayırlısı olsun, daha iyi yerlerde inşallah...

Geri