Ephesos (İzmir)

bakıyorum da iyice boşladınız forumu beyler...
o bar senin bu bar benim gezerken unuttunuz heralde ;)

kamuoyuna duyurun artık nere(ler)de çıktığınızı
kesin bişeyler yok mu daha?

Aslında hergün takip ediyoruz forumu.Bu aralar birkaç yerle görüşüyoruz,birşeyler kesinleşmeden yazmayalım dedik.Yeni çalacağımız yerler bu aralar kesinleşecek gibi.En azından bir tanesi bu hafta içinde belli olacak ve hemen sizin de haberiniz olacak burdan.Hatta kalın ;)

kerimsafa demiş ki:
sinkabul demiş ki:
arkadaslar slms biz izmirli grupları ve barları anlatan site yapıyoruz 1-2 hafta icinde yayında. size sitede yer vermek demonuzu yada sahne performansınızı sitede yayınlamak icin mail adresiniz wawmı. bize ulasmak icin [email protected] yada
[email protected]
mailina yolladim videoyu.

hmm sanirim mailin limitini asmis dosya,hata mesajı geldi bana şimdi :) o zaman özel mesajla msn'imi yolluyorum videoyu ordan yollarım.

Ephesos olarak davulcumuz Anıl Çetinkaya ile yollarımızı ayırmış bulunmaktayız.Karşılıklı konuşularak iki tarafın da isteği doğrultusunda verilen bir karar oldu.Umarız iki tarafın da yararına olur.Bundan böyle yolumuza yeni bir davulcuyla devam edeceğiz.(ilgilenenler en kısa zamanda bize ulaşabilirler.)Gelişmeleri buradan duyuracağız.Bu davulcu değişikliği bar programlarımızda kısa bir ara vermemize sebep oldu.Bir an önce o arayı sonlandırıp yeniden ve bomba gibi (yeni)sahnelerimize döneceğiz efendim ;) az kaldı...

Bu ismi kullanmadan önce Eren'e bir sorsaydınız, sonra tartışma çıkmasın ben buldum sen buldun diye :)

İşin şakası bir yana, hem bir İzmir'li hem de 6 yıldır Efes kazısında aktif olarak çalışan birisi olarak tez zamanda yeni davulcunuzu bulmanızı temenni ediyorum.

Başarılar

jokermg demiş ki:
Bu ismi kullanmadan önce Eren'e bir sorsaydınız, sonra tartışma çıkmasın ben buldum sen buldun diye :)
Valla eski bir asker olaraktan hep şuna inanmışımdır "Baskın basanındır" netekim.Bir an acayip korktum bu arada allah şimdi kim uğraşacak telif hakkı bilmemne işleriyle o kadar da kastık bu ismi bvulup kendimize yakıştırana kadar.Hala sağdan soldan bu ne biçim isim diyenler çıkıyor ama toptan dövecem ben onları bir ara biriktiriyorum böylece bu sorun da kalmayacak ortada :twisted:

jokermg demiş ki:
Valla eski bir asker olaraktan hep şuna inanmışımdır "Baskın basanındır" netekim.Bir an acayip korktum bu arada allah şimdi kim uğraşacak telif hakkı bilmemne işleriyle o kadar da kastık bu ismi bvulup kendimize yakıştırana kadar.Hala sağdan soldan bu ne biçim isim diyenler çıkıyor ama toptan dövecem ben onları bir ara biriktiriyorum böylece bu sorun da kalmayacak ortada :twisted:
Bu arada davulcumuzu bulduk.Toparlanmaya başlıyoruz.

Ebenezer demiş ki:
jokermg demiş ki:
Bu arada davulcumuzu bulduk.Toparlanmaya başlıyoruz.
İsim süper arkadaşlar. Bir İzmir grubu için daha iyisini düşünemiyorum. Başarılar buarada

Bu zamana kadar izleme firsatim olmadigi icin haklarinda yorum yapamadigim Ephesos grubuna ve degerli üyelerine, Cumartesi aksami Alsancak Rena Bar'da izledigim performanslarindan sonra sonsuz basarilar diliyorum. Yolunuz acik olsun arkadaslar.
Bu arada Serhat'a da iyi bakin :p:p
Eywallah . . .

cuzunyol demiş ki:
Bu zamana kadar izleme firsatim olmadigi icin haklarinda yorum yapamadigim Ephesos grubuna ve degerli üyelerine, Cumartesi aksami Alsancak Rena Bar'da izledigim performanslarindan sonra sonsuz basarilar diliyorum. Yolunuz acik olsun arkadaslar.
Bu arada Serhat'a da iyi bakin :p:p
Eywallah . . .

Teşekkürler Can...Merak etme çok iyi bakıyoruz Serhat'a :twisted:

Bu arada cumartesi gecesi Rena'da olan herkese çok teşekkürler.Ses sistemiyle ilgili problemler başlarda biraz canımızı sıkmış olsa da (özellikle 2.yarıdan sonra)gerçekten çok eğlendik.
Şuanki programa göre her cumartesi Rena'dayız herkesi bekleriz :!: :D

Geri