cash (Alternative-Rock) - izmir

lararock demiş ki:
Sonunda kayıt olabildim!!
Antalyadan Cash'e slmlar özelliklede Uğur'a!
Umarım yolunuz açık olur bi gün yolunuz burayada düşer.Müzikli günler dilerim hepinize!
Sevgiler Çetin :LOL:

ohooo abi hoşgelmişsin yaa.. ben grup adına konuşur gibi oldum ama seni görünçe şaşırdım doğrusunu söylemek gerekirse. 'lararock' nick çok hoş olmuş.. iyisindir umarım.. sen bırak bunları, bunlardan bi b.k. olcağı yok

:p :p :p :p :p

lan durun hemen heyecan yapmayın. bi b.k. olmaz dediysek lafın gelişi.. ;)

hişşt bakın bakın ne anlatıcam :

Ben neydim ben kimdim hatırla istedim
Sen neydin sen kimdin unutmak istedim
Bilmem ki neyleyim
Sana ne ben böyleyim

hani gerçekten neyleyim ben artık bilmiyorum... beklemedeyiz chef.. tamam.. ;)

cuzunyol demiş ki:
lan durun hemen heyecan yapmayın. bi b.k. olmaz dediysek lafın gelişi.. ;)

hişşt bakın bakın ne anlatıcam :

Ben neydim ben kimdim hatırla istedim
Sen neydin sen kimdin unutmak istedim
Bilmem ki neyleyim
Sana ne ben böyleyim

hani gerçekten neyleyim ben artık bilmiyorum... beklemedeyiz chef.. tamam.. ;)

Hişşşt olum emek hırsızı çok aman dikkatli olmak lazım di mi !!!! :LOL:
Yakında geliyor!!!

18 Ağustos cuma günü bekleriz arkadaşlar... Başarılar

alteernativedays3k.jpg

Hafta sonu bizi Kuşadasında yanlız bırkamayan,içerisini tıka basa doldurup bizimle coşan bize renk ve hakkettiğimiz değeri veren KUŞADASI seyircisine Cash olarak teşekkürü bir borç biliriz!!! :LOL:

cashcash demiş ki:
Hafta sonu bizi Kuşadasında yanlız bırkamayan,içerisini tıka basa doldurup bizimle coşan bize renk ve hakkettiğimiz değeri veren KUŞADASI seyircisine Cash olarak teşekkürü bir borç biliriz!!! :LOL:

O kusadası seyircisini kendinize hayran bırakan ; en az sizin sahnede terlediğiniz kadar bizi orda terleten bu grubun her elemanına teker teker tesekkürler ederim.. Doğum günümü kutladığınız icinde ayrıca bi tesekkürler tabi.. Can't take my eyes of you bu kadar mı güzel calınıp söylenir.. Basarılarınızın devamını diliyorum...

Tusubasa demiş ki:
cashcash demiş ki:

O kusadası seyircisini kendinize hayran bırakan ; en az sizin sahnede terlediğiniz kadar bizi orda terleten bu grubun her elemanına teker teker tesekkürler ederim.. Doğum günümü kutladığınız icinde ayrıca bi tesekkürler tabi.. Can't take my eyes of you bu kadar mı güzel calınıp söylenir.. Basarılarınızın devamını diliyorum...
tolgacım bize olan ilginden dolayı teşekkürler ilk akşam senin isteğini gerçekleştiremedik ama 2. akşam gerçekleştirdik.umarım hoşuna gitmiştir .tekrar doğum günün kutlu olsun.bu arada izmirocka çıkarsak bekleriz o da yakın zmnda belli olcak .

Tusubasa demiş ki:
cashcash demiş ki:

Can't take my eyes of you bundan sadece senin için çalarız o zaman(torpilli :LOL: )
Tşk Eyvallah!!!! :p

Biraz erken ama şimdiden Yeni haberler !!!!! :LOL:

22 Eylül Cuma akşamı İZMİROCK festivali İNCİRALTI DEMOKRASİ MEYDANINDA 20.45-22.00 arası ca$h sahnede olcaktır!!!Ücretsiz olan festivale tüm sevenleri bekleriz!!!!

Diğer sahne alacak gruplar

crack

pay day

blue chery

Ca$h :oops:

Repertuar Dogs

Sevgiler Saygılar :LOL:

www.izmirock.com

arkadaşlar meraba...işler çok yoğun gidio .o yüzden cash i son zamanarda takip edemiyorum.ama en kısa zamanda görüşürüz.ben tüm cash lerden nokiasupersound daki cağatay-yalvar parçası(253.sırada) için destek bekliyorum.teşekkürederim.saolun warolun:)

cagatayx demiş ki:
arkadaşlar meraba...işler çok yoğun gidio .o yüzden cash i son zamanarda takip edemiyorum.ama en kısa zamanda görüşürüz.ben tüm cash lerden nokiasupersound daki cağatay-yalvar parçası(253.sırada) için destek bekliyorum.teşekkürederim.saolun warolun:)
selam çağatay tabi abi nokiasupersoundda sana destek oluruz ne demek..umarım orda başarıyı sağlarsın..ok?görüşmek üzere...

Geri