Man - a - Man (Alternatif Rock) İzmir

Beyler hepinizi çok seviyorum.Ama Özkanı bi ayrı severim :LOL: Bu arada gitar için çok sağol çekimlerde senin gitarını kullandım.Kendiminkisini unutmuştumda :roll: Beyler hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum çok istikrarlı bir çizgide ilerliyorsunuz. Kendinize iyi bakın.
P.S.: Serkancım rasta olayını boşver sen.Sen böyle gayet iyisin :LOL: Yani kızlar ole diyor :p

FermanGitar demiş ki:
Beyler hepinizi çok seviyorum.Ama Özkanı bi ayrı severim :LOL: Bu arada gitar için çok sağol çekimlerde senin gitarını kullandım.Kendiminkisini unutmuştumda :roll: Beyler hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum çok istikrarlı bir çizgide ilerliyorsunuz. Kendinize iyi bakın.
P.S.: Serkancım rasta olayını boşver sen.Sen böyle gayet iyisin :LOL: Yani kızlar ole diyor :p
ne demek kardeşim herzaman yanınızdayız iyigünde kötü günde!!! saçlara gelince sana süper olmuş seninki kadar yakışmaz banaa!! :) kendinize iyi bakın görüşmek üzere bigün gelin takılalım olmaz mı!!!

genç bi grup daha izmirden gerçekten sahneye hakimsinizzz çok başarılısınız yaşınıza göre gerçekten beklenmedik bi sahnee çok ii çocuklarr!!! benden abi olarak bi tavsiye biraz daha yabancı parça ve parça aralarında fazla oyalanmazsanız sevinirim başarılar !! bu arada felix barda ÇİRKEF ve sadece siz varsınız sanırım bu güzel bi olay işletmeye sözüm başarılı bir yaklaşım 2grup 7 gün gerçekten hoş !!

man-a-man demiş ki:
high-one demiş ki:
Ben de sizi Antalyada dinlemiştim bence İzmir de kalsaydınız daa iiydi boşu boşuna 3 ayınızı burda geçirdiniz...Başarılar...
vala arkadaşım bunu bi iltifat olarak kabul ediyorumm!!! sağol!! he bide antalya bizim için çok daha ii oldu ama bu bi GERÇEKKİ İSTEDİÐİMİZ SEYİRCİ KİTLESİNİ BULAMADIKBAKALIM BİRAZ TARZDA OYNAMA YAPIYORUZ OZAMAN NASIL OLCAK HE Bİ DE GELİRSEK ORALARA TABİİ!! :)

tekrar gelmek isterseniz size Gölge yi ayarlayabilirim emin olun Gizli'den daa iyiydir...

man-a-man demiş ki:
servatis_a_periculum demiş ki:
man-a-man demiş ki:
serkan bak mesaj yazıyoruummmm (C:
çokkk sevindim çokkkk sağoll :p nerelerdesiniz göremiyoruz artık sizleri gece DUN.. görüşüürz!

hehehh :D aman abi...görüşürüz işşallaa kısa zamanda ;) kolay gele!
tamam canım görüşmek üzere ozaman bence palavra ama neyse :p

ya aşkolsun çok ayııp palavraymış üzüldüm yani.. (üste çıkma politikası)

man-a-man demiş ki:
man-a-man demiş ki:
serkan bak mesaj yazıyoruummmm (C:
çokkk sevindim çokkkk sağoll :p nerelerdesiniz göremiyoruz artık sizleri gece DUN.. görüşüürz!

hehehh :D aman abi...görüşürüz işşallaa kısa zamanda ;) kolay gele!
tamam canım görüşmek üzere ozaman bence palavra ama neyse :p

ya aşkolsun çok ayııp palavraymış üzüldüm yani.. (üste çıkma politikası)
üste çıkmaa politikası mı!!!! oldu canım ohh! :p

yılbaşı gecesi etaptaydım.yanımdaki arkadaş dejavu çalmanızı istemişti solist arkadaş yok dejavu demişti ben manga istemiştim beni kırmayıp sakın bana söylemeyi çalmışlardı:)baya eğlenmiştik o gece.güzeldi yaw:))

eylul_manga demiş ki:
yılbaşı gecesi etaptaydım.yanımdaki arkadaş dejavu çalmanızı istemişti solist arkadaş yok dejavu demişti ben manga istemiştim beni kırmayıp sakın bana söylemeyi çalmışlardı:)baya eğlenmiştik o gece.güzeldi yaw:))
vallaa arkadaşım hatırlamadım ama doğrudur :) dejavu çalmıyorz ama manga arada bi öle eserseee!!!! yine bekleriz görüşürzz!!!!

pijam demiş ki:
genç bi grup daha izmirden gerçekten sahneye hakimsinizzz çok başarılısınız yaşınıza göre gerçekten beklenmedik bi sahnee çok ii çocuklarr!!! benden abi olarak bi tavsiye biraz daha yabancı parça ve parça aralarında fazla oyalanmazsanız sevinirim başarılar !! bu arada felix barda ÇİRKEF ve sadece siz varsınız sanırım bu güzel bi olay işletmeye sözüm başarılı bir yaklaşım 2grup 7 gün gerçekten hoş !!
teşekkür ederim sağoll!!! 7gün 2grup olayıı valaa nedesem ki :) izmirde gerçekten başarılı arkaaşlar var ama gözler hep istanbulda ne yapalım kader!!

Serkancım hemen bi düzeltme yapayım forumda da kamuoyu yanlış bilgilenmesin. "Berkay şuan İLLEGAL grubunun aktif davulcusudur ve halen görevini sevgi ve saygı çerçevesinde ifa etmektedir." kamuoyuna duyrulur. İşin gerçeği de şu Berkay gibi iyi bir davulcuyu ve kral bi adamı başka gruplara kaptırmak istemesem de gelecek günler onun karıyeri açısından ne getirir bilmem ama ben her projesinde arkasındayım. sizin de arkasında olacağınızdan eminim...

Geri