Man - a - Man (Alternatif Rock) İzmir

pijam demiş ki:
geçler bugün msj attım ama bi sorun vardı sanırıım netee gelmemiş!! gençler yaşınız kaç bilmiyorum ama gerçekten başarılısınızz bide yabncı parçaları çoğaltsanızz başarılar kolay gelsin he bide yaşlar kaç sorim merak ettim şirin çocuklarsınız!!!
sağolll arkadaşım yada abicim!! yaşlarımıza neden bukadar takıldı anlamadım görüldüğünden daha büyük olduğumz kesin ama :)21 ve üstü ..... yabancı parçalar gerçekten bu sorun insanlar ne dinleyeceğini ve istediğini bilmiyor bide neden illede yabancı fazla olmak zorunda zaten programın başında 13 tane yabancı parça var ama kimse bunu görmüyooo programın akışıda neyi gerektriyosa onu uyguluyoruzz.... neyse yinede sağol....

Ya arkadaşlar bu grubun tek eksiği reklam grup etapta dolduruyor barı millet deli gibi eğleniyor.Bornova piyasası henüz man a man i tanımıyo anlaşılan.BEnim düşüncelerim ; grup gerçekten çok yetenekli sıkılmayacağınıza garanti veriyorum 8) bi ikincisi elemanlar çok cana yakın keyifli geçiyor program onlar sahnede eğleniyo biz ayakta :LOL: salı perşembe pazar yanlış hatırlamıyorsam felixte grup,cumartesi etapta.

reklam konusunda katılıyorum.repertuara yeni eklenen parçalar güzel olmuş, yüreğinize sağlık.ayrıca davulcu arkadaşa :alkıs harbi sağlam. özkan(gitarist) kardeşimizin de geçmiş doğum günü kutlu olsun.

çok teşekkür ederiz arkadaşlar reklam konusuna bende katılıyorum mekan sahiplerinin yapması gereken bi konu birazda ama ne desem boş burda! bu arada burak seni yeni tanıdık gerçekten sende cana yakın bi arkadaşımızsınn sağoll!

ben sanmıorum ki bara gidipte hala man-a-mani tanımayan insan olsun bornovada...adamlar bi ara 5gün bornovadaydı..reklam tabii lazım ama olmuyo işte...her grup kendi reklamını kendi yapıo ve onlarda baya yaptı...hem alsancakta hem bornovada..belki çoğu insanın bilmediği çook olumlu bi tarafları var onların..1yılda bi grup ancak bu kadar ilerleyebilirdi..bu yüsden gerçekten tebrik etmek gerek onları..çook kısa sürede buralara gelebildikleri için..ama yinede o stüdyo günlerini özlüyorum=)))

ben sanmıorum ki bara gidipte hala man-a-mani tanımayan insan olsun bornovada...adamlar bi ara 5gün bornovadaydı..reklam tabii lazım ama olmuyo işte...her grup kendi reklamını kendi yapıo ve onlarda baya yaptı...hem alsancakta hem bornovada..belki çoğu insanın bilmediği çook olumlu bi tarafları var onların..1yılda bi grup ancak bu kadar ilerleyebilirdi..bu yüsden gerçekten tebrik etmek gerek onları..çook kısa sürede buralara gelebildikleri için..ama yinede o stüdyo günlerini özlüyorum=)))

ARKADAŞLAR SÖZ VERDİÐİMİZ GİBİ İSTENEN PARÇALARIN Bİ KIZMINI HAZIRLAMIŞ DURUMUNDAYIZ

MANGA---DURSUN ZAMAN
DORİAN---BAKMA YÜZÜME
FRANZ FERDİNAND--TAKE ME OUT
COVER--- AiN'T NO SUNSHİNE

YAKINDA ........

abi bendede ii şans warmış izmirde dinledim antalyaya tatile gittim yine man-a-man burda geziyorum yine man-a-man walla bu grupta iş war abii dinleyin bi gece felix'e gidin sonrasında nezaman çıkıyoduu bunlar diceksiniz.

felixin diğer grubu man-a-man sizleri 2kere dinleme fırsatım oldu eğlenceli bir grupsunuz başarılardilerimm!!!

slm arkadaşlar.grubunuzun ismi güzel :) Bizde Yeni Rock-ı olarak başarılar dileriz.umarım izmire geldiğimizde tanışma imkanımız olur ;) görüşmek üzere..

nightbird demiş ki:
slm arkadaşlar.grubunuzun ismi güzel :) Bizde Yeni Rock-ı olarak başarılar dileriz.umarım izmire geldiğimizde tanışma imkanımız olur ;) görüşmek üzere..
teşekkür ederim arkadaşım siizin isminizde direk alkolü hatırlattı bana :) kolaygelsin başarılar izmire bekleriz haberimiz olsun! :)

man-a-man demiş ki:
nightbird demiş ki:
teşekkür ederim arkadaşım siizin isminizde direk alkolü hatırlattı bana :) kolaygelsin başarılar izmire bekleriz haberimiz olsun! :)

eyvallah ortak bi organizasyon ayarlayalım.izmire gelince haberiniz olur.msn den de iletişim kurabiliriz.. ;)

Geri