Man - a - Man (Alternatif Rock) İzmir

yok artık aşşağı katta çalmıyoruz sadece cumartesi üstkattayz!! bekleriz :)[/quote]

ama ben hala bateristinizin adını ögrenemedim :( :LOL: nese sekocum bukadar oyun yeter bigün gelcem yine senle sarkı söylmeye.. dursun zaman.... ;)
buarada gercekten cok keyif alıyorum sizi izlerken, dinlerken.. Fatih erdemci-sucum degil cok güzel olmus bayıldım tebrikler!!!

'güneş kadar sıcak,yıldızlar kadar uzak..
bedenim sana tutsak..
ellerim tenine hasret..
itirazım var..
yalnızlık hakkım deil..
bu ayrılık benim suçum deil'...Serkan kardeş siz naptınız öyle ya bu kadar damardan girilirmi olaya neyseki bulutsuzluk özlemi şarkısındaki soloyla duygusal karmaşadan sıyrılıp kendimize geldik:))bu arada love song için ayrıca teşekkürler..doğumgünüde ayrı bir renk kattı programa:))bende sizinle kutlamak istiyorum doğum günümü kısacası çok güzel bir akşam geçirdik hepinize teşekkür ederim,yüreğinize sağlık..

suppamayo demiş ki:
yok artık aşşağı katta çalmıyoruz sadece cumartesi üstkattayz!! bekleriz :)

ama ben hala bateristinizin adını ögrenemedim :( :LOL: nese sekocum bukadar oyun yeter bigün gelcem yine senle sarkı söylmeye.. dursun zaman.... ;)
buarada gercekten cok keyif alıyorum sizi izlerken, dinlerken.. Fatih erdemci-sucum degil cok güzel olmus bayıldım tebrikler!!![/quote]
yemezler :LOL: ama ben alen konakoğlu oldugu konusunda ısrar ediıyorum :)cumlelelrin için çok tesekkurler :)

yuh demiş ki:
bedenim sana tutsak..
ellerim tenine hasret..
itirazım var..
yalnızlık hakkım deil..
bu ayrılık benim suçum deil'...Serkan kardeş siz naptınız öyle ya bu kadar damardan girilirmi olaya neyseki bulutsuzluk özlemi şarkısındaki soloyla duygusal karmaşadan sıyrılıp kendimize geldik:))bu arada love song için ayrıca teşekkürler..doğumgünüde ayrı bir renk kattı programa:))bende sizinle kutlamak istiyorum doğum günümü kısacası çok güzel bir akşam geçirdik hepinize teşekkür ederim,yüreğinize sağlık..
:) valaa eğlendirdiysek ne mutlu bize herzaman bekleriz ben seni hatırlayamadım ama :( :cry:

ooopss,ben arıyorum,hem de iki tane :D fakat öncelikli tercihim bayan. kızlaarrrr!okula 5dk,k.parka 20dk,felix,ooze ve dungeona 10dk.mesafede,dayalı döşeli son model 3+1 evime 2 adet ev arkadaşı arıyorum,üstelik depozito yok,emlakçı komisyonu yok.

clavel demiş ki:
ooopss,ben arıyorum,hem de iki tane :D fakat öncelikli tercihim bayan. kızlaarrrr!okula 5dk,k.parka 20dk,felix,ooze ve dungeona 10dk.mesafede,dayalı döşeli son model 3+1 evime 2 adet ev arkadaşı arıyorum,üstelik depozito yok,emlakçı komisyonu yok.

heheh emlakçı sensın sanırım:)

yuh demiş ki:
bedenim sana tutsak..
ellerim tenine hasret..
itirazım var..
yalnızlık hakkım deil..

begendiğine sevindik.. biz tesekkur ederiz.... :)

YARION AKŞAM RESMİ OLARAK ARTIK MAN-A-MAN 5KİŞİDİR KLAVYESİYLE ENGİN ARKADAŞIMIZ ARAMIZA KATILMIŞTIR! GERÇİ 1 AY OLCAK NERDEYSE AMA NEYSE YARIN AKŞAM FELİXTE KUTLAMASI VAR BEKLERİZ :)

man-a-man demiş ki:
pazar günü için laf edicek biri varmıdır acaba çok merak ediyorum!
sen pazarı bırak da asıl ertesi gün neler olmuş neler...1)man-a-man handeyi geri vokale almaya karar vermiş :) (aman diyeyim serkan sen bizim handeyi bidaha çıkarmıyacaksan sahneye biz öyle gelicez programa,gerçi o hala ısrarla ii söylediğini düşünüyo da :) )2)serkan otobüsü kaçırmış..3)gamzeyle engine ne olmuş :) neler olmuş neler..valla bugün öğrendim serkan bu arada hande ne zaman dönüyo o diyo :)..neyse gelelim müziğe Tüzmen şarkısını ısrarla istiyoruz hadi kolay gelsin..

man-a-man demiş ki:
pazar günü için laf edicek biri varmıdır acaba çok merak ediyorum!

Abicim teknik arızalar her zaman olur bu en kral grubun da başına gelir amatörlükle profesyonellik arasındaki tek fark o teknik hatayı müşteriyi sıkmadan ustaca giderebilmektir. siz bunu yaptınız ve bir müşteriyi bile sıkmadınız, asıl amatör olan işletmeciler sizin canınızı sıktı bu da sahneye yansıdı. tam gaz devam edin ve özkan'a da bi compressor ayarlayalım yeter bu çocuğun çektiği çileler, horoz kesecem vallaha...

Geri