Yüksek Sadakat

yenı klıbı ılk klıbe gore daha ıyı olmus performans klıbı olmus nıtekım grup bu yıl rockncokeda ana sahnede yer alıcak bıletımızıde aldık beklıyoruz bakalım canlı performanslarını

yakalar yukarı :) bakışlar snop... bu yapılanı ayna bir zaman önce yaotı ve bitirdi. söyleyecek çok şey var. ama sanırım y.s in söyleyecekleri çok sınırlı kalacak. kutlu özmakinacı nın bir tv prıgramında "yüksek sadakat sen misin?" sorusuna verdiği densizce yanıt "evet!!!"... sonra gelen bir eleştiri "sizde grup sinerjisi göremiyorum" ve o gün bu gündür her yerde birbirlerine sarılmalar :) sevgili doğan kompany çalışanı ve grubun bas gitaristi,kendine rakip gördüğü albümleri eleştirmekten çekinmeyen ve görevini kötüye kullanan pink floyd ya da mfö gibi devlere bile saçma ve bilgisizce saldıran,kafeslediği çaresiz yazarlara kendinden sayfa sayfa bahsettiren sözde müzik eleştirmeni kutlu özmakinacı kardeşim :) o arkadaşın kastettiği birbirinize daha çok sarılmalısınız değildi sanırım :) kendini ve egonu biraz törpüle ve grup arkadaşlarına hiç değilse tv kameraları önünde biraz daha saygılı ol demiş gibi geldi daha çok.. ve bu değirmen taşıma suyuyla ne kadar dönecek göreceğiz. sen yine dönecek bizlere albüm tavsiye edeceksin sanırım. ama bundan sonra ne kadar güven verirsin o da meçhul dürüst olayım.

Albümlerini dinlediğim, sevdiğim bir gruptu ancak Mavisakal'a ayıp etmişler, kendilerinden soğudum..Diyeceksiniz ki kendileri değil menajerleri falan filan, isteseler o adama bal gibi engel olurlardı; "kardeş tamam sakin ol biz 35 konser vermiş dev (!) bir grubuz da karşımızda 30 yıllık bir grup var" diye..

boredom demiş ki:
Takdir ettiğimiz bi grup lakin 2. klip şarkısı ilkine nazaran çok daha iyi sevdim ben!!!

klip diilde şarkı ilkine göre çok çok daha güzel olmuş ama bence ilk klipleri daha güzeldi.bunda bi o yana bi bu yana koşuşturup duruo bacaklar ayrılmış bi ara aha dedim pantolon yırtılcak :D bence yeni klibinde eline mikrofon falan alsayadı daha daha güzel olurdu ben klibi hiç beğenmedim ama şarkı gerçekten güzel aklıda kalıcı şarkı yani şarkıya lafım yok 8O tamam saçmaladım ben... :twisted: sustum

boredom demiş ki:
Takdir ettiğimiz bi grup lakin 2. klip şarkısı ilkine nazaran çok daha iyi sevdim ben!!!

klip diilde şarkı ilkine göre çok çok daha güzel olmuş ama bence ilk klipleri daha güzeldi.bunda bi o yana bi bu yana koşuşturup duruo bacaklar ayrılmış bi ara aha dedim pantolon yırtılcak :D bence yeni klibinde eline mikrofon falan alsayadı daha daha güzel olurdu ben klibi hiç beğenmedim ama şarkı gerçekten güzel aklıda kalıcı şarkı yani şarkıya lafım yok 8O tamam saçmaladım ben... :twisted: sustum

boredom demiş ki:

Geri