Yüksek Sadakat

rockncokea çıkacaini duyunca sen gülmüşsün ama ben şok geçirmiştim yarın birgün bende çıkarım rockncoke da valla :D bu arada tır esprisi süperdi keşke ööle çıksalarmış daa çok dikkat çekerlerdi zaten amaçlarıda bu diil mi

olamaz böyle bişi şaka gibi bir grup.bluejeanden yüksek sadakat denilen saçma sapan sözler yazan gruptanda nefret ediyorum.adam kendi reklamını yapıyor başka bişi diil.ayrıca o grup rock yapıosa rock dinlemiyorum :evil: ohhh rahatladım.çevremdeki herkese neresi güzel bu grubun diye yırtınıyordum bi forumdada yazdım rahatladım iyiyim :) özenti rock gruplarından bir an önce kurtulmamız lazım :twisted:

Yüksek sadakat tamamen ticari bir grup Türk Rock müziğine herhangi bir katkısı olduğunu düşünmüyorum para kazanma konusunda ciddi kaygıları var bence Rock'n Coke sırasında aydın doğan tvlerinin ısrarla bu grubu göstermesiyle de ortada bu grup iyidir bunu dinleyin dayatması olduğuda açık

Gruptan bir elemanın, bir röportajında sorulan bir soru üzerine -bilmeyenler için soru şuydu: Belki üstümüzden bir kuş geçer in insanlar üzerinde bıraktığı etki nasıldı?- "Rock Tarihinin en iyi grubu King Crimson böyle olacağını bilseydi Epitaph'ı yapar mıydı?" şeklinde cevap vererek gönlümde taht kurmuş gruptur. Albümleri çok başarılı. Hastasıyım.

Stüdyo albümlerinde 2 tane kaydadeğer şarkıları var geri kalan şarkıları ise çok sıradan. canlı performansları ise berbat . varlıkları genel olarak bişey kazandırmadığı için yokluklarının hissedileceğini sanmıyorum

rainheart demiş ki:
Yüksek sadakat tamamen ticari bir grup Türk Rock müziğine herhangi bir katkısı olduğunu düşünmüyorum para kazanma konusunda ciddi kaygıları var bence Rock'n Coke sırasında aydın doğan tvlerinin ısrarla bu grubu göstermesiyle de ortada bu grup iyidir bunu dinleyin dayatması olduğuda açık

siz ticari olmayan neleri dinliyosunuz türk rak müziğine katkılı onu merak ettim

Ben ankirock ta izledim.En slov şarkıda bile çok oynak olan bir vokalleri var :D
Kesinlikle ticari bir grup olduğunu düşünmüyorum.Albümde bir iki güzel şarkıları da var.Ama genel olarak beğenemedim!..

BEEENNN ONLARA TAPIYORUM!!!!!!CANIM CANIM.....AYYYY....NE ŞEKERLER...MÜZİKLERİ DE HARİKA!!!!E DAHA NOLSUN Dİ Mİ???

Geri