Yüksek Sadakat

Selam bu söylediklerinize kesinlikle katılmıyorum arkadaşlar,yüksek sadaket son dönemde çıkmış en sağlam bi kaç gruptan biri özellikle şarkı sözleri ve müzikleri çok kaliteli klipleri için çok fikir belirtmek istemiyorum ama sizin bahsettiğiniz kadar da kötü değil yani klip sonuçta çok sanatsal şayşer beklemek yersiz marketin bi şartı ve onlarda bunu yerine getiriyolar hepsi bu.

buzz demiş ki:
iş sadece muziğin kalitesinde bitmez ustalara saygı duymasını bilmek lazım +ayrıca kaliteli de değil zaten yaptıkları muzik

abı polemıge gırmek ıstemıyorum ama usta dıyosun ustalık 10-15 tane album cıkarmak degıldır herhalde dımı yanı bence değıl ;tamam mavı sakal turkıyede zamanında az olan ve herkesın on yargı gosterdıgı rock muzıge onculuk eden turkıyede tanıtan gruplardan bırı bu cok guzel bunda yanlıs yok tamamda senın yuksek sadakat dedıgın grup bı 84 bı cılekes degıl ben bunlarıda kotulemek veya assaglamak gıbı bı tutumum yok ama demek ıstedıgım yukseksadakat 1-2 yıllık grup degıl ac bı adamların bıyografısını oku daha once caldıkları yerlere gruplara bak,yaptıkları ıslere bak bu adamların muzıkle alakaları tahmınen senın yasın kadar vardır yapılan ıse bakıcan sen bırak cıkardıkları cıkarıcakları albumu olayın tamamını bılmıyosunuz onyargılya elestırı yazıyosunuz seversın sevmessın tamam ona soylenecek lafım yokta su elestırıler bıraz yapıcı olsun yazmak ıcın yazmayın
ustune alınma genel olarak yazdım bunu ;)

bence rockla alakaları yok zaten solist kuzenimin teyzesinin arkadasıymıs migrosta çalısıyormuş adam ve takdir ettim migrosta çalısıyor ve üst bir düzeyde aynı zamanda rock dedikleri bir grupta çalıyor buraya kadar güzel ama gerisi yalan bence ;)

turkiye de kaç tane doğru düzgün davulcu var ki kaliteli davulcular daha dogrusu kaliteli enstrumanistler(evet böyle bir sözcük var) zaten kendilerine her zaman yer bulurlar ama tabi ki geçmişteki bi kaç şey yüzünden ben yüksek sakatata pardon sadakata ;) gıcığım o yuzden önyargılı yazıyorum evet bunu biliyorum

slipknot_snmm demiş ki:
bence rockla alakaları yok zaten solist kuzenimin teyzesinin arkadasıymıs migrosta çalısıyormuş adam ve takdir ettim migrosta çalısıyor ve üst bir düzeyde aynı zamanda rock dedikleri bir grupta çalıyor buraya kadar güzel ama gerisi yalan bence ;)
solistde zaten bi pzvyon şarkıcısı edası var lemanyağın arkasındaki altuğ gibi bi şey eleman '' hadi bakalım şık şık oturmaya gelmedik buraya''
neyse fazla uzatmayayım kızarlar sonra bana

Geri