Silent Disaster(Metal)-İstanbul

Sanırım hep güzel haber verdik bu zamana kadar buradan... Sevenimiz varsa biraz üzelim dedik (hep sevindir hep sevindir nereye kadar, kıskananlarda biraz mutlu olsun garibanlar) :)

Neyse hiç uzatmadan sadede geleyim. Kayıtlardan hemen sonra Alper Aytaç ve Erkan Şimşek gruptan kendi istekleri ile ayrılmışlardır. Yerlerini dolduracak elaman arayışları başlamıştır.

Onları seviyoruz en kısa zamanda gruplarını kurup aramıza geri dönmelerini, sahneleri beraber yıkmayı diliyoruz.

"Peki demo ne olacak?" diye soran olursada eğer. Yeni elemanlar bulunacak ve kısa bir vadede yeniden kaydedilecek. Sebepleri var tabi bunun ama "Keep it in the family" :) Farklı bir düşüncede tabi ki demoyu boşlukları doldurmadan çıkartmak istemememiz. Keza demoyu yapıp konser vermedikten sonra koyayım g.tüne o cd parçasının bu kadar basit.

Sound ve tarz konusundada bazı değişikliklere gidiyoruz daha agresif, daha progresif, daha gaz, daha hızlı, daha brutal.....

Bir süre Silent kalacağız ama yakında Disaster'a devam :)

Murad.

Baya iyi gidiyordunuz neyse nazar boncuğu olmuş :( En uygun elemanları bulursunuz işalla :)

Gitarist ayrılmış galiba iki tur piniyim mi abi ? Ankara'da olsanız derdim böyle :)

kolay gessin

yazık olmuş, bu ülkede arkasında durulması gereken bi gruptu. malesef insanlar müzikle uğraşırken egolarını ve kaprislerinide bu işin içine katabiliyor. önemli olan inat etmek. inat edin, umarım başarırsınız.

BuzzLightyear demiş ki:
yazık olmuş, bu ülkede arkasında durulması gereken bi gruptu. malesef insanlar müzikle uğraşırken egolarını ve kaprislerinide bu işin içine katabiliyor. önemli olan inat etmek. inat edin, umarım başarırsınız.

Hemen ego ve kapris gibi sözler kullanmak doğru olmaz bence. Ayrılış nedeni açıklanmamış, ki bence bu nedenin grup elemanlarında saklı kalması en uygunu.

Biz Silent Disaster'ın çalışmalarını beklemeye devam ederiz icabında, yeter ki onlar var olsunlar. Kamçılama yakında sürecektir eminim ki.

Selamlar arkadaşlar;
Öncelikle Erkan Şimşek'e ve Alper Aytaç'a teşekkür ederiz.Emeklerinden ve beraber bir yıl geçirdiğimizden dolayı.Ama emin olabilirsinizki silent disaster bomba gibi gelicektir bu sene yani 2006 nın ocağına kadar demomuzu çıkartıcaz.Yeni elemanlarla yolumuza devam edicez.Tekrardan konserlerde bebaber dağıtmak üzere: BATUHAN:

FTL demiş ki:
Selamlar arkadaşlar;
bu sene yani 2006 nın ocağına kadar demomuzu çıkartıcaz.Yeni elemanlarla yolumuza devam edicez.Tekrardan konserlerde bebaber dağıtmak üzere: BATUHAN:

Batuhan ben Barış, herseyde bi hayır vardır.. eminim yakın zamanda cok daha iyi işler cıkacaktır.. Murad oldukça.. bu arada zaten 2006 nın eylül ündeyiz.. :D

telecaster52 demiş ki:
FTL demiş ki:
Selamlar arkadaşlar;
bu sene yani 2006 nın ocağına kadar demomuzu çıkartıcaz.Yeni elemanlarla yolumuza devam edicez.Tekrardan konserlerde bebaber dağıtmak üzere: BATUHAN:

Batuhan ben Barış, herseyde bi hayır vardır.. eminim yakın zamanda cok daha iyi işler cıkacaktır.. Murad oldukça.. bu arada zaten 2006 nın eylül ündeyiz.. :D

Batuhan grubu 1 sene geriden takip ediyor :p hüyoopp, ayrıldı diyoz adamlar..

BuzzLightyear demiş ki:
telecaster52 demiş ki:
FTL demiş ki:
Selamlar arkadaşlar;

Batuhan grubu 1 sene geriden takip ediyor :p hüyoopp, ayrıldı diyoz adamlar..

ilahi batuhan..! :D nolmuş ayrımışlarsa??

Arkadaşlar yanlış yazmışım işte:)2007 ye gelmeden çıkartmak istiyoruz.bu arada eleman ayrılması en azından bizi yavaşlatmıcak buna emin olabilirsiniz.En azından cidden bize destek çıkanlar için var olucaz ve hızımızı artırcaz biraz daha gaz verinde uzaya uçiim:)

Keep it in the Family demiş Murad.. Kelime anlamı için söyledi elbet; ama şarkı sözleri içerisinde de durumla çok güzel örtüşen şeyler var mesela..

"You can think with your dick but it can't shout
Yo, I try to understand what the hell is going on
I can't imagine how things ever got so far gone.."

Dick'li bölümün bu konuyla bir alakası yoktur, bütünlük bozulmasın diye koydum.. (!)

Anlamadığım bir noktayı sormak istiyorum; Alper ve Erkan'ın kayıtlardan sonra ayrıldığı yazıldı, yani ayrıldıklarında kayıtlar bitmiş miydi? Gerçi onun altında devam edilecek filan da deniyor ama anlamadım işte..

Neyse; hayırlısı olsun diyorum.. Buluşalım, konuşalım, çorba filan içelim Murad bey.. Yakama karanfil takarım..

ben session eleman olarak çalarım.stüdyoda çalışa saatine 32 dolar isterim ve elbette masraflarımı siz karşılayacaksınız.bu arada haberiniz olsun kamil koç rahat servis kullanırım ve kebap yerken hep 1.5 porsiyon yerim.

:D :D :D

Emrah dediğin gibidir kelime anlamı için kullanılmıştır.
Diğer kısım da aynen dediğin gibidir kayıtlar bittikten sonra ayrılmıştır arkadaşlarımız, dostlarımız.

Fakat eğer o kayıtlar insanlara dinletilecek ise eski grup elemanlarının çaldığı kayıtların dinletilmesinde pek anlam göremiyoruz biz bu sebeptendir ki yeni elemanlar bulup tekrar kayıt etmek arzusu içerisindeyiz. Kaydedecekse ilerki tarihte konserlerde çalacak kişiler kaydetsin isteriz kısacası. ;)

Norton
Session elemanla yürüyecek işler değil vallahi yoksa biliyosun para mühim değil sağolsun sponsorlar müthiş paralar veriyor :) Ama 32$ a dostluk satın alabileceğim bir yer varsa alırım 2-3 kilo...

Geri