Silent Disaster(Metal)-İstanbul

Skull_KruSher demiş ki:
Demomuz yok bizim.

Onlar grup hakkında fikir vermesi için yapılmış ev kayıtları. Öyle bir kaydı demo diye çıkartacak grup değiliz açıkçası.

Yinede beğendiğin için teşekkür ederiz sağol :)

öncelıkle yanlıs yazmısın pardon :oops:

demodan kastım yaptıgınız kayıtlardı tabıkı.Bu ufak yanlıs anlasılma için özür

Bu arada 17 aralık günü Silent Disaster in ilk konserinin üzerinden geçen ilk senedir. Yani konser vermeyi nüfus cüzdanı çıkartmak olarak sayarsak. Kağıt üzerinde 1. yaşımızı doldurmuş bulunmaktayız ama annemiz bizim karpuz zamanı doğduğumuzu söyler :p

Beraber nice(nays) senelere ;)

Bu bir senelik süreçte tüm ısrarlarımıza ve tekliflerimize karşın Ankara semalarında göremediğimiz, İstanbul'a gelip izleme olanağına da erişemediğimiz Silent Disaster (Saylınt Dizastır) kardeşlere nice yıllara...

MMA da yaptığımız fakat tedbirsizlik ve talihsizlik sonucu yok olan kayıtlarımız ardından tekrar kayıda giriyoruz

Pazartesi günü 1 günde 5 parçalık kayıt yapcaz bakalım nasıl olcak :)

1 aya kalmaz bu sefer bitiriyoruz.

Silent Disaster 3 Şubat'ta Dorock'ta...

metalblast4web1fo.jpg

deerrudolf demiş ki:
Gnam gnam, yoksa Çağlar'ın Silent Disaster merakı 3 Şubat'ta son mu buluyor? Heyecan dorukta sayın seyirciler...

Heyecan dorukta değil abi Dorock'ta :mrgreen: İğrencim, kendimden utandım :LOL:

Umarım herşey güzel geçer. Bir ara Ankara'ya da gelseler diyorum ama :roll:

Sağolasın Ali afiş için. Kayıtlarla uğraşıyorduk bakamadım pek buraya. Sakın "haa kayıt mı!!!" demeyin kafam bozuk zaten yarıda kaldı kayıtlarımız vaktimiz yetmedi :(

Bu konser ile ilgilide çok fazla şey söyleme gereği duymuyorum inşallah herkes için iyi, güzel bir gece olur.

Apathetic 'in 1-2 parçasını dinlemiştim çok beğenmiştim sabırsızlıkla bekleyeceğim. Keza Dementia güzeller güzeli insanlardan kurulu(müzik kötü ama neyse der gibi oldu :p:p:p:p: )
kesin eğleniriz. Çağlar gel kesin yol paranı ben çekecem valla olmadı bira ısmarlarım nasılsa beleş :):):) izletemedik sana kendimizi

Ulan hem Dementia ile hem de Dawnfall ile izleyeceğim sizi. Yeter kardeşim bu ne be, bıktım.. :LOL:

(Şu iki konser + Pentagram; ağız sulandıran bir mönü var önümüzde. Sayılı günler!)

ThranduiL demiş ki:
hey konserde görüşmek dileğyle :) emrah baya bahsetti sizden 24 şubatta çıkıp yardıralım :)

Eyvallah üstad sağolasın :) İnşallah size güzel, kafayı gözü patlatmış,mort olmuş, terlemiş sırılsıklam olmuş bir seyirci bırakabiliriz.

deerrudolf demiş ki:
3 Şubat'ta başarılar gençler. :(

Olm gel diye sana her türlü çözümüde ürettik yine şeytanın bacağını kıramadın lan.. :(:(:( Sonunda mikecen bu şeytanı o olacak :mrgreen:

polski90 demiş ki:
Başarılar beyler... ( hanım yoktu di mi, pot kırmayalım :) )

Bursaya da bekleriz.

Abi sağol. Gemiye kadın sokmuyoruz, en azından bu gemiye :mrgreen: :mrgreen: belki ilerde yata sokarız :mrgreen: :mrgreen:

Sevgili Murad konserlerinizin tarihleri bana özel olarak mı ayarlanıyor yoksa ben mi şanssızım? Her konserinizden önce bir aksilik cıkıyor . Adam gibi Silent Disaster izleyemiyorum uleyn neyse başarılar Istanbul'un bir numaralı grubu.
Deerrudolf , sende bir konserden eksik kal be!

Geri