Burst Appeal

l_2b0ba4c8e68da68af491b8884044ec42.jpg

:arrow: burst çok başarılı ollcak çok ünlü olcak death dinlemeenleri dinlettircek cek de cekk.. bunlar da gizemli lunaticofkaan'ın kehanetlerii

Burst Appeal'ı tebrik etmek gerek. Dün stüdyoda tesadüfen dinlediğim kayıtların gerçekten harika olduğunu itiraf etmeliyim. Şarkılar güçlü olduğu kadar aynı zamanda da güzel ve dinlenebilir olmuş.

Ellerinize sağlık diyor başarılar diliyorum. :metalhead :metalhead :metalhead

saolasınızzzz inşallah albumle burst etkisi yaratcazzz kayıt düşündüğmüzden beklediğimizden daha iyi olduu hayırlısı dielimmm bu arada 20 nisanda itü rock şenliğinde sahne alcaz bekleriz...

http://www.myspace.com/studiomars adresinde albümden Q.&A. şarkısının traileri 31 mart 1 nisan arası 2 gün online olacak, Albüm kayıtları bitti, mixaj a başladık,albümle ilgili bilgi yakında ayrıntılı olarak verilecektir (Q. & A. şarkısında dinlemek için sample mixle yayınlıyoruz o yüzden 2 gün için online olacaktır)

Selamlar beyler,hakkınızda herşeyin en iyisinin olmasını diliyorum.Albümünüzün harika olacağını biliyorum,çok emek harcadınız.Umarım hakettiğiniz herşeye ulaşırsınız

bu grup albümle birlikte çok konuşulacak buraya yazıyorum :) yazmasamda konuşulurya neyse :)

başarılarınızın devamını diliyorum arkadaşlar :metalhead

Arkadaşlar Tüm ekibinizi, 29 Nisan PAZAR günü saat 18.00 da Tunalı BİZİZ bara BLACK TOOTH konserine bekliyoruz....
Giriş Ücreti : 5 YTL
Yıkıma hazır olun..........
BLACK TOOTH
Teşekkür Ederiz

Arkadaşlar kaydın çıkışı biraz sarktı. Bazı şanssızlıklar yaşandı bunun da etkisi oldu.
İyi bişeyler olması için uğraşıyoruz bu da biraz zaman alıyo tabi. Ama bekleyenleri utandırmıycak bişey olacak emin olabilirsiniz.

Geri