Golge Lekesi (alternatif-rock) -Ankara

Romi demiş ki:
Arkadaslar golge lekesini dinleyenlker için soruyorum ozellıkle sizce bu grup keske sunu calmasaydı veya keske sunu calsaydı solistlerinin sesine giderdi dediğiniz bi sarkı varmı?

şimdi düşündüm de...

Alice In Chains - Man In The Box

size tam gider ;)

kolay gelsin arkadaşlar,uzun zaman oldu görüşemedik,okullar açılıyo artık toplantılarda diyelim... :)

kendinize iyi bakın...

cok saolun serkan ve cagdas mutlu oldum valla:D tamam cagdas bir bakalım cok saol oneri için..
Toplantılarda gorusuruz..

Romi demiş ki:
Arkadaslar golge lekesini dinleyenlker için soruyorum ozellıkle sizce bu grup keske sunu calmasaydı veya keske sunu calsaydı solistlerinin sesine giderdi dediğiniz bi sarkı varmı?

efe için deftones dan bişiler olabilir özellikle passenger.. ya da nirvana love buzz..
merve için de incelikler yüzünden geldi benim aklıma.. :roll: :?:

bence audioslave çalın bolca;) bu arada bende başkentli müzik yopluluğu üyesi olarak gelmeye çalışacam konsere başarılar şimdiden hemen vokalim başakın altına yazayım dedim;)

arkadaslar daha yeni girebildim o yüzden simdi yazıyorum,
2 nisan da bi sorun cıkmazsa gölge de olucam...yalnız bırakma taraftarı değilim yani;)
eminim cok iyi olucak, sanırım yeni sarkılar da var...
görüşürüz

yehuuuuu!!

ankara'da olup da sizi izlemeyi ne çok isterdim bilemezsiniz :( ama biliyorsunuz her zaman olduğu gibi bu akşam da gönlüm sizinle.. bi kere de ben ankara'dayken bi etkinlik bi konser bi biiişi denk gelsin yaa.. özledim len sizi izlemeyi :LOL:

Çok eğlendim yaa güzel bi akşamdı.Süper eğlendirdiniz bizi.Özellikle "satisfaction" coverınıza hayran kaldım nerden aklınıza geldi yaf.. :D

Evet gerçekten herşey çok güzeldi. İlk bir kaç şarkıda durmadan birşeyler öttü ama sonra o problemde halloldu. Gerçekten güzeldi herşey arkadaşlar başarılarınızın devamını diliyorum. Umarım tekrar aynı sahnede görüşürüz. Görüşmek üzere.... :)

daıtmışsınız ortalıı 8) yaa lanet olsun ben de yaaa.. gölge ve gölge lekesi bi arada ve ben bu birlikteliğe dahil olamadım.. ben geldiimde bi biyerlerde çıkıp çalmayın var yaaaa yıkarım ortalğııı yaaaaa.. :evil:

sesle ilgili bazı sorunlar olsa da çok güzel bi akşamdı. çok eğlendik! satisfaction coverı zaten inanılmaz güzel olmuştu bunu da 2 kere çaldırmayı başardık size :LOL:

yaaa bence de süperdi biraz erken ayrılmak zorunda kaldım ama olsun çok eğlendim gölge lekesi elemanları hepinizi çook sewiyoruummm :D

Herkese teşekkürler gelen gelmeyen :D

Teknik sorunlar biraz moral bozucuydu açıkçası o yüzden yaptığımız hataların kusuruna bakmamışsınızdır umarız....

Ya Hello-Sat(biz o adı koyduk ;) ) coverına gelince;ne zamandır iki şarkıyı karıştırmak istiyoduk zaten ondan çoğu şarkıyı neyle birleşebilir diye dinliyodum bayadır bunlar olabilir gibi geldi,bi araya gelip deneyince de oldurduk işte :D

Kul'a cok tesekkurler biz de cok eglendik orada:DSizlerle calmak bir zevkti bizler için tesekkur ederiz..Hello-SAt Merbe'nin fikriydi:DBu arada ses sisteminden kaynaklanan sorunu Keti de yasamıstır sanıorum..Cunku amfiden cıkan ses neredeyse yok gibiydi dimi??
Ama herseye ragmen eglendik bizler de dinlemeye gelen herkese cok tesekkur ederim..Ayrıca Repeeat i de cok tesekkur ederiz desteklerini esirgemedikleri için:D
Gercekten de Merbe'nin de soylediği gibi sorunlar sinir bozucu oldu baya..Bass calalar anlar beni :D
Cok saolun arkadaslar...Hep beraber baska konserlerde gorusmeyi umarız..Sevgilerle..
Golge Lekesi(Bass)

Romi demiş ki:
Kul'a cok tesekkurler biz de cok eglendik orada:DSizlerle calmak bir zevkti bizler için tesekkur ederiz..Hello-SAt Merbe'nin fikriydi:DBu arada ses sisteminden kaynaklanan sorunu Keti de yasamıstır sanıorum..Cunku amfiden cıkan ses neredeyse yok gibiydi dimi??
Ama herseye ragmen eglendik bizler de dinlemeye gelen herkese cok tesekkur ederim..Ayrıca Repeeat i de cok tesekkur ederiz desteklerini esirgemedikleri için:D
Gercekten de Merbe'nin de soylediği gibi sorunlar sinir bozucu oldu baya..Bass calalar anlar beni :D
Cok saolun arkadaslar...Hep beraber baska konserlerde gorusmeyi umarız..Sevgilerle..
Golge Lekesi(Bass)

Evet duyulamadık bi türlü malesef :(

Repeeat desteği orda mı verdi yaf? :) Ben görmedim orda kimseyi gruptan da acaba ordaydılar da ben mi görmedim dedim...

ya sorma ya gelemedim:( ve cidden cok üzüldüm... hem gölge lekesini hem de siz dinleyemedigim için... ama sebebini anlatsam beni anlayısla karsılayacagınıza eminim... tekrar kusura bakmayın, eminim iki grup da cok basarılıydı, basarılarınızın devamını diliyorum...

evanish demiş ki:
daıtmışsınız ortalıı 8) yaa lanet olsun ben de yaaa.. gölge ve gölge lekesi bi arada ve ben bu birlikteliğe dahil olamadım.. ben geldiimde bi biyerlerde çıkıp çalmayın var yaaaa yıkarım ortalğııı yaaaaa.. :evil:

Sen bi gel sana özel konser de veririz ezgi bea :(
Ya pembeleşmissin diye duyduk gözlerime inanamadığım için gördüm diemicem,radikal bi karar olmuş ben siyahı seviyodum ama ne diim değişiklik de iidir :D ....

Geri