İnsan (Rock)-izmir

ayrıca bir şeye daha dikkat etmek gerekirse organ mafyaları gerçektir, vardır. yani bu haberler asılsız olsa da olmasa da insanların belirli tedbirler alması gerekiyor. hiç yoktan böle birşeyle karşılaşabileceklerini bilmeliler. zira şöle söyleyeyim denizli çamlık piknik alanında da geçen yaz döneminde içi boş bir cesed bulundu. ve bu gerçek çünkü baya bir olay olmuştu. yani zaten konunun dönmesi gereken yer burası değil. IbanezRB de kişiliği olan bir insan olduğu için bu habere (asparagasta olsa) hassasiyetle yaklaşmış ve buraya yazmıştır. hiç yoktan müzisyen hassasiyeti deyip konuyu kapatalım. Önemli olan İn-San olmak :p ;)

edit : sayfa başı benim :LOL: :LOL:

reco yazdı koydu uzun yazıyı tabi,kestiremedim bak bu sefer sayfa başını.sayfa başı halay başı gibi bişiy oldu ha.bizim memlekette halay başı olmak için düğünde adam vurulur bee hehhehee neyse ki burada öyle bişey söz konusu değil.

Dediğin gibi reco da hassas bi insan zaten bak o gün akşam penguenlerin belgeselini izlemiş,çok etkilenmiş;sinirli sinirli gitar çaldı öbür gün hatta bi ara "ya reco sen gerginsin bugün" dedi Tahir...Reco "değilim yok yaa" dedi.Tuncer "Reco o değil de sen sinirlisin bugün"dedi...Reco "ya ne siniri???Sinir falan yok" dedi... sonra ben "reco yok yok sen bugün hakkaten sinirlisin" deyince adam hakkaten de sinirlendi ve "Sinirli değilim laayyynn manyakmısınız?!!!!!" dedi ve son cümle benden çıktığı için ilk yumruğu ben yedim.tabi gitarının sap tarafı sivri olduğunundan adeta bir hancer misali sapını tuncerin göğüs kısmına sapladı,Tahir de tam o sırada çatı katına yeni bağlanan uydu kanallarından belgesel kanalını buldu,açtı ve Reco rahatladı.Tam hatırlayamıcam,bilincim yarı açık kapalı arasıydı ama çitaları gösteriyordu galiba.geyik avı falan...ceylanmıydı yoksa???bak orada benim film kopmuş...

ya işte adam o kadar hassas bi adam ki belgesellerden etkileniyor...ha biz bu işden rahatsızmıyız???KESİNLİKLE HAYIR ama sağ omzum halen ağrıyorrrr............

ha diceksiniz ki özgür nerdeydi...özgür o gün rapor alacaktı ama işi uzun süreceği için gelmemedi o günkü çalışmaya.kısacası kurtardı o gün.ulen asıl bu saatten sonra benim rapor almam lazım da kime verecez raporu???

(gitar sapı saplanan tuninin ruhu olarak konusıım bende)
-ya bu hıkayede neden ben gıtar sapını yıyor ve orda essek belgeselındekı cennete gıdıyorum anlamadım acıkcası ama rahat burası beklerım herkesı
konustum getırcek elemanla (ona orda azraıl dıyolar) once duyulmazcım senı alcakmıs yakınmıs
tarıhını soyledı de
burdan sooylemıım sonra ıkı gun cehenemde kurek cezası var
ha reci senınkı de yakın ben zaten burdakkı bılgısayardakı bılgılerı deıstırdımm sızınkılerı onceye aldım gelın gelın

evet o belgesel guzeldı ozellıkle aramızdakı belgesel sevenın (sapık) en cok tabı kım olduuunu ogrenmıs olduk(abaza :bakınız ekşi sozluk :tahir)

sayfa basına gelınce : ben bırsonrakı sayfa bası sahıbıne burdan yer ayırttırcam ... hadı gene ıyısınız (kımse yanı) :)

işte tipik bir türk,bilgisayara girip bilgileri değiştir,adamlarına torpil yap,sayfa başına torpil yap,recoya torpil yap bize kürek cezası...gelmiyom len,burda kalacam.pis herifler

yarın da son sınavımızı vericez ondan sonra GO GO GO!!!

1Zl39517.jpg

Beyler şu tatillerinizden dönmezseniz rakamı 2 ye hatta 4 de katlarım.Bu ne ya! Ne tatil delisi İNSAN mışsınız.Kaldık Özgürle baş başa .peeeehh

lan sana pazartesi tuncere gelecez demedik mi??? dedik...ee daha ne konuşuyon laayyyn.tatil de biz anamızı babamızı görmeye geldik.1 hafta çok görmeyin.tuzunuz kuru...resmi koymasaydın keşke yolda yakalanırsak aha o zaman bittik birader.özgürü de göremiyom forum da olmuyor bööle.bu arada bilgisayarı değiştirip bi klavye almışım yazmaya doyamıyıor insan ha.heheheee öptüm gözlerinizden :twisted: :twisted: :twisted:

geldik geldik
ne oldu kıskandın mı :)
kendın gıdıyosun baska memleketlere(cıft ınsan)
(bulg)

bak bız olmayınca daha bır yaratıcı olmussun helal olsun optum alnından pazartesıı istediğin hersey bızden dimi leyyn tatilciler

acaba hiç dönmesemiydim ya ordan çııırırdım gelirdi sesim
80 km microfon kablosu siparişi

lan kim osurdu lann kımmm????
ve nıye mıcın kablosu dustu
ve neden ahmet akord yaparken dusuyodu
ve tahır nası kırdın lan o cross un ayağını
ve reco ahhh kım o seslerle oynadı
ve kal yanımda ozgur bundan sonra sana kalma yanımda dıyelımmm....
hehehehhee

sahneye bir yoğun hava geldi orası ayrı ama şunu da unutma ki tahirin crashe abanınca dirseğime çarptı allahdan ucuz atlattım.sağ kabin patladı ve ...herneyse konuşmuyom ve yatıyom

Ben pazartesiyi hatırlamak istemedikçe sen hatırlatıyon be kardeşim.Pazartesi ne ya.1 daha asla ...tiksinç gün...o günden sonra bende yine pazartesi sendromu başladı

come with the ball...kayıt bitti bitecek aslında.bitti de ulen bi tıs geliyor çözemedik,özgür altından girdi üstünden muhtemelen şu anda çıkmak üzeredir.yani yakındır link verecez size,gitceksiniz oraya diyeceksiniz ki "beni ramazan abi gönderdi,emanet varmış burda bi dinleyip gitcez..."ödünç de verebilir.kafada fosfor kalmadı 4 gündür aynı adamları görmekden,4 gün az ama yetti gayri.kendimi tuvalete kitlicem ki duymayım hiç bir ses...şu web sitesi işini de bizim çorbacıda bi göreşelim.tandır çorbası...

Geri