İnsan (Rock)-izmir

tuni demiş ki:
yaw ahmet amelıyata gırmısken baglarının yerıne bas telı taktırsak mı ..acaip olur yada
sen doktora soyle bacağına basa cevırsınn
nası olurr
hem artık bır butun olursun basla

cok ama cok ama cok geçmiş olsun kardesım nazar değdı valla!!!ben ona bi kursun dokcem siz merak etmeyınn

inşaat demiri sardıracam olm ne diyon sen,beni bi oku üfle anca iyi oluruz

Loser_ demiş ki:
Geçmiş olsun Ahmetciim en kısa zamanda iileşş..

ayıpsın yaparısss

anason demiş ki:
Uzun zamandır biyerlerde çıkmanız bekliyorum ama anlaşılan biraz daha beklemek zorunda kalcam.Napalım bekleriz artık.Basçı arkadaşa çok çok geçmiş olsun.

Takipteyim ;) :)

anason kardeş teşekkür ediyorum,iyileşelim ve bizim sınavlarda geçsin çıkacaz bi yerlerde,kolay gelsin

Çıkılacak zamanı önceden haber verirsiniz herhalde.O akşamama yarım düzine İnsan geliriz biz :) .Gerçi siz pek oturularak dinlenen bir grup değilsiniz ama ... :) Bol bol Pentargam istiyoruz

Ohooo bizi davet eden yok galiba ... Etmesenizde geliyorum.Kapıdan kovsanız bacadan giriyorum.Haberiniz ola :) anasonuma katılıyorum şöyle "Şeytanlı " bi şarkı olsa fena olmaz ;)

tahir_aydemir demiş ki:
21 GRAMAJA basarılar dılıyorum.

mesajınızı iade ediyorum arkadaşlar....
bu hareketi çok komik ve seviyesizce buluyorum eğer kişisel bi problem yaşıyorsanız bunu deşifre etmenin bi anlamı yok gelin konusalım halledelim
grubunuza gerçekten gönülden başarılar diliyorum
çok güzel bi isim bulmuşsunuz ama isim koymakla bitmiyo
biraz grubunuzun adamı olun

teşekkürler.....

sansasyon demiş ki:
tahir_aydemir demiş ki:
21 GRAMAJA basarılar dılıyorum.

mesajınızı iade ediyorum arkadaşlar....
bu hareketi çok komik ve seviyesizce buluyorum eğer kişisel bi problem yaşıyorsanız bunu deşifre etmenin bi anlamı yok gelin konusalım halledelim
grubunuza gerçekten gönülden başarılar diliyorum
çok güzel bi isim bulmuşsunuz ama isim koymakla bitmiyo
biraz grubunuzun adamı olun

teşekkürler.....

Keşke derdini özelden anlatsaydın yada en azından çoğul konuşmasaydın.Neyse olan olmuş ...Sizlerede başarılar

eyw..sende sağol

sapro demiş ki:
Ohooo bizi davet eden yok galiba ... Etmesenizde geliyorum.Kapıdan kovsanız bacadan giriyorum.Haberiniz ola :) anasonuma katılıyorum şöyle "Şeytanlı " bi şarkı olsa fena olmaz ;)

seni ben davet edıyım dedıımm...gel gel bak neler var :)

anason demiş ki:
Çıkılacak zamanı önceden haber verirsiniz herhalde.O akşamama yarım düzine İnsan geliriz biz :) .Gerçi siz pek oturularak dinlenen bir grup değilsiniz ama ... :) Bol bol Pentargam istiyoruz

valla artık seytan lı alemli karısık bı seyler yaparız.. sen ıstedın de calmadık mı :)

ramazan abi gelir gelmesine de sadece ve sadece gemi ulaşım aracını kullanan bi insandır...gemi onun için bir ulaşım aracından da öte bir yakım aracıdır.(yıkım değil) o değil de istatislik olmayacak,bilem biri varsa bana hayrına istatislik 2 yi göstersin.ingilizce ama ha ona göre

VillehermanniValo demiş ki:
arkadaşlar çabuk internet sitesinde ki klavye olayına bakın size yakışmazz amatörce durmuş :arrow: :arrow:

Haklısın yahu.Daha öncede eleştiri almıştık bu konuda ama fırsat bulamadık iş güçten.Şu yarınki sınavım bir bitsin dile benden ne dilersen.Şöyle com lu bişeyler yapıcaz merak etmeyesin emi :) .Hatırlatığın için 9523523755 kez teşekkür ederiz efem

sağolun yaa sizin bu sıcak samimi oluşunuza hayran kaldım ;) bizimde denizli de bir grubumuz var repertuarımız neredeyse aynı gidio ama sizin repertuar elbette ki daha geniş. biz kurulalı 3 ay oldu olacak. sadece biz sizden ekstra song 2 ile one last goodbye , deep gidiyoruz bir de tepkili olduğumuz için türkçe kendi coverımız olmadıkça koymuyoruz. ama rip out the wings of a butterfly ı çalmanız ( sitede yanlış yazmışınız onada bi el atın ;) ) accaip hayranlık yarattı. bizim şu salak klavyeci ki kardeşim olur kendisi bi hırslansa bizde coşacaz emme ne gezer. İzmir de olduğum bir gün tanışmak ve profesyonelliğinizden faydalanmak isterim. FECİ kanım kaynadı yaaaa :p

VillehermanniValo demiş ki:
sağolun yaa sizin bu sıcak samimi oluşunuza hayran kaldım ;) bizimde denizli de bir grubumuz var repertuarımız neredeyse aynı gidio ama sizin repertuar elbette ki daha geniş. biz kurulalı 3 ay oldu olacak. sadece biz sizden ekstra song 2 ile one last goodbye , deep gidiyoruz bir de tepkili olduğumuz için türkçe kendi coverımız olmadıkça koymuyoruz. ama rip out the wings of a butterfly ı çalmanız ( sitede yanlış yazmışınız onada bi el atın ;) ) accaip hayranlık yarattı. bizim şu salak klavyeci ki kardeşim olur kendisi bi hırslansa bizde coşacaz emme ne gezer. İzmir de olduğum bir gün tanışmak ve profesyonelliğinizden faydalanmak isterim. FECİ kanım kaynadı yaaaa :p

Ne demek efem! Bizim yaşam amacımız sıcak ve samimi olmak zaten, yoksa İNSAN nasıl yaşar? dimi ama ? :) Gördüğün şarkılar aslında repertuarın yarısı aslında...yok yok abarttım biraz ama % 75 desek daha doğru olur sanırım.Bu arada Wings of Butterfly'i hatırlayan birisi olmana oldukça şaşırdım doğrusu.Nedense sahnede çalarken bu şarkı bizde bir "Kelebek Etkisi" :p yaratıyordu ama gel-gör-duy ki millet şarkıyı pek umursamıyordu.Biz tam "repertuardan çıkartalımmı ?" derken şimdi tekrar ACABA? sorusu takıldı kafama.
Repertuarların benzemesine de gelince bu çok normal aslında çünkü biz amatör ruhlu grupları (bu önemli) besleyen üst piyasa ,diğer adıyla Prof'lardan bir üretim sıkıntısı yaşanıyor yada fırtına öncesi sessizlik mevcut durumda.
Umarım sizin grubu da bir yerlerde görürüz zaman ve mekan çakışınca ;) .Tanışır ,konuşuruz birikimlerimizi paylaşırız.Gerekli şeyler bunlar :)
Kardeşine de salak deme onu sev ve koru ki o da senin huyuna gitsin :) ;) (VillehermanniValo' nun kardeşi ! Sana sesleniyorum ! Üzme büyüklerini bakim! Seni-seni-seni ! otur çalış biraz) bunu da benden iletirsin :)
Son olarak ne vardı ? Haaaa ! Aman efem ne profesyoneli,yok öyle bir şey .Bizler de kendi çapımızda müzikle uğraşan İnsan'larız işte.Bir gün gelip öyle olsak bile Prof. namıyla çağırılmak istemem.Amatör ruh en iyisidir ;) :)

Kal sağlıcakla.Sana ve grubuna çok çok çok ....................... BAŞARILAR diliyorum.
Amma da yazmışım haa...Biri beni durdursun.Sınav bitti ya ondandır bu enerji..Bak hala yazıyorum :D

Geri