İnsan (Rock)-izmir

şimdi 1 sayfa önceye bakarsanız pshkye nickli arkadaşımınızın beni parçalamaya niyetli olduğu biliniyor..o yüzden içinde hala bi tedirginlik mevcuttur,saygılar...:)

8. sayfanında ilk yazan kişisi sen olmuşsun. ne zekisin sen öölee :)

seni bonkör görünüşlü cimri senii !!

Glamrulesss demiş ki:
şimdi 1 sayfa önceye bakarsanız pshkye nickli arkadaşımınızın beni parçalamaya niyetli olduğu biliniyor..o yüzden içinde hala bi tedirginlik mevcuttur,saygılar...:)

selam valla ben bu son durumuda
değerlendiremediğim için
kendi düşen ağlamaz mantığından
ilerleyerek sana uçan tekme atıp havada
parçalamıycam :)
bütün tekila vodka sen içicekesin
ve vaadi olan bütün güzel içkileri :(
enim içinde iç
afiyet olsun kolay gelsin

Glamrulesss demiş ki:

selam valla ben bu son durumuda
değerlendiremediğim için
kendi düşen ağlamaz mantığından
ilerleyerek sana uçan tekme atıp havada
parçalamıycam :)
bütün tekila vodka sen içicekesin
ve vaadi olan bütün güzel içkileri :(
enim içinde iç
afiyet olsun kolay gelsin

görüldüğü üzere kaybetmemin Glamrulesss'unsa
kazanmasının bir sebebi de aynı
zamanda atıılan mesajlarda önceliğim olmayışı
yoksa ben hesap yapıyorum
ama bu durumda kazanamam ki :)

Bi dakka şimdi yaa! Ben gözden düşmüşüm nooluyo uleeeeeeeeeeeeeeen:)
Evde internetimiz yok diye, yazamıyoruz diye böyle mi oldu yani. Sırf bu forum için net cafeye geliyorum vallahi.

ya bende hep dışarı çıkıyom kaybediyorum sonra..bara gidip müzik dinliyoruz,iyi dinleyici oluyoruz,evde oturup foruma yazı yazan baterist kendi ısmarlayacağı birayı kendi içiyor..etik oluyo mu bu acaba?? :) :)

merak ve heyecan içinde titreyerek bekliyoruz...
dün geldik sizi dinlemeye ama guardian da perşembeleri çalıyormuşsunuz..artık sınavlar bitsin ilk fırsatta gelip dinliycez...
:)

ayrıca iletisimden gelipp bizi kandırıp klip ceken erdem ve tayfasının hazırladııı klip cok yakında guardıanın ekranında gosterılcekk herkese mıllete dunyaya hayırlı olsunn...ınsaallah da cocuklar bu odevlerınde yıldızlı pekıyı alıpp devlete mıllete faydalı olcakk ne dıyom yaw ben sus artıkk...
acaba nasıl olduuu ben bıle merak edıyomm
:)

Geri