Well Behaved (Indie,Garagerock,Postpunk) - Ankara

selamalar arkadaşlar :) beraber sahne alıyoruz 5 kasım'da...Road Trip Party'i kaçırmıştım; böylece sizi de dinleyebilmiş olucam... ;)
her neyse umarım keyifli bi konser olur hepimiz için...
görüşmek üzere...

meğer forumda well behaved topici (topik:p) varmış da haberim yokmuş.kendileri ilk defa 1 nisan 2006 indie party 2'de izleyip konserlerinin müdavimi olduğum bi gruptur.ayrıca repertuarlarıyla da beni benden almaktadırlar:p (the strokes, kings of leon olsun ramones, clash olsun ve özellikle placebo-i know:) olsun ve daha niceleriyle :D )"bilindik şeyler çalın" nidalarına aldırmadan bu yolda ilerlemeleri en büyük temennimizdir:)(hem biz biliyoruz kardeşim çaldıklarını)
uzun bi aradan sonra 5 kasım'da if'de izlicem arkadaşlar sizi sonunda.özlemiştim well behaved performanslarını walla.neyse görüşmek üzere...

dengesizpunk demiş ki:
afişteki hatun da dip te olcakmı???yaş sınırı da warmı***

hmm konser if performance hall de :LOL: dip te deil... yane dip le başka bişi kastetmediysen :p
eet yaş sınırı var millet rahat rahat içsin diyee polis basmasın diye yaş sınırı koyduk.. :twisted: kusura kalmayın... afişteki hatunuda getirme çalışmalarımız sürüyor.. konu üzerine yoğunlaştım ben.... ;)

Destekleyen herkese tesekkur ederiz grupca.
gulshake ve tround_ sizi de gormek isteriz 5 kasimda aramizda

SaDe3 dilegin icin tesekkurler,aynisi sizin icin de gecerli olsun,sorunsuz guzel bir aksam gecirelim.

*hatun ve bar mevzusuna dip not :D
yanlis farkedilip duzeltilmis thetick saolsun.
can sen durumu kotarirsan gel beklerim,ayarlariz bi seyler iste :p

evet 5 kasıma az kaldı :D tüm jonglör ekibi olarak hatta basçımız sahnede olmak üzere orda olucaz :D well behavede destekleri için çok teşekkürler ;) aynı heyecanları sizin içinde duyuyoruz sonuna kadarda desteklioruz.
well behaved rulezzz :D

wellbehaved5kasimxz8.png

hazır grup üyelerini yakalamışken soriim pazar akşamı yeni bişiler de dinlicek miyiz sizden?yazın olan performanslarınızı izleyemediğim için geçen seneden farklı bişiler var mı merak ettim.mesela editors'ı canlı izlemenin gazıyla onlardan bişi var mı yıldırım :) (ben gülşah bu arada myspace'ten)

yeni imaj?sen saçını kestirdiğini söylemiştin bunun dışında ne gibi bi imaj değişikliği var merak ettim şimdi.ayrıca evet yeni basçınızı burcu'yu da merak ediyorum gerçekten.neyse pazar akşamı görüşürüz bu durumda.

Sevgili well behaved , bir tek studyoda çok kısa bir süre bile olsa sizi dinleyebildim, ve sahnede izlemeyi çok istiyorum sizleri, hem bizim bubu da sizinle çalıyor. Bir arada cuma günü bir organizasyona çıkarsanız çok sevineceğim (yani benim ankarada olduğum gün)
Başarılar dilerim şimdiden, görüşürüz :)

uzadı saçları.ben de anlamadım ama o kadar hızlı nasıl uzadı.
yıldırım senden bi açıklama bekliyoruz.saçına ekleme mi yaptırdın.? lütfen bizi aydınlat.nedir bu imaj değişiklikleri filan. ne yaptın kendine.!!!!! aydınlat bizi .

gulshake demiş ki:
yeni imaj?sen saçını kestirdiğini söylemiştin bunun dışında ne gibi bi imaj değişikliği var merak ettim şimdi.ayrıca evet yeni basçınızı burcu'yu da merak ediyorum gerçekten.neyse pazar akşamı görüşürüz bu durumda.

keremin saci uzadi iyice korayinda boyu uzadi.

egwine demiş ki:
Sevgili well behaved , bir tek studyoda çok kısa bir süre bile olsa sizi dinleyebildim, ve sahnede izlemeyi çok istiyorum sizleri, hem bizim bubu da sizinle çalıyor. Bir arada cuma günü bir organizasyona çıkarsanız çok sevineceğim (yani benim ankarada olduğum gün)
Başarılar dilerim şimdiden, görüşürüz :)

tesekkurler en kisa zamanda gorusuruz umarim...

maresalx demiş ki:
dha dun gordum yildirimi ben sacini kestirmemis :eek:

hadi len

suedehead demiş ki:
konserde basarilar efem..
bi de bi filmstar ekleyin,yildirim cok guzel emprovize filmstar soyluyomus diye duyum aldim ;)

tesekkurler aycacim ayrica dorudur cok guzel suede sallarim :D euhauha

geezer demiş ki:
uzadı saçları.ben de anlamadım ama o kadar hızlı nasıl uzadı.
yıldırım senden bi açıklama bekliyoruz.saçına ekleme mi yaptırdın.? lütfen bizi aydınlat.nedir bu imaj değişiklikleri filan. ne yaptın kendine.!!!!! aydınlat bizi .

walla bende anlamadim.bi anda uzadi.kesicem ama yine uzun sac zor.ayrica dun replikas kacmazdi olm gelseydin keske...

Geri