Wanted (Pop,Rock,R&B)

Durum
Yanıtlara kapalı.
merhaba..

Tom Waits - Ice Cream Man

ben cok basarılı bir yorum katacagınıza eminim.. sizden dinlemekten cok keyif alacağım bir parça..

bu arada bildigim kadarıyla repertuarınızda yoktu varsa da ne mutlu bize :) ..

yine 13 gün süren tatilin ardından yavruvatana geri dönmüş bulunmaktayım.. her ne kadar fazla görüşemesekte elimden geldiği kadar sizinle olmaya çalıştım.. hepinizi seviyorum en kısa zamanda görüşmek üzere..

çok başarılı ve güzel bi geceydi...forumunuza ilk kez yazıyorum...bu keyifli müzik için teşekkürler arkadaşlar....çağıl, okul arkadaşım :) sana güzel sohpetin için ayrıca minnet gerekir..
roxanne i yorumladığınızı bilmiyordum.....iyi geldi doğrusu.... :) başarılarınız devam etsin.......

roxanne demiş ki:
çok başarılı ve güzel bi geceydi...forumunuza ilk kez yazıyorum...bu keyifli müzik için teşekkürler arkadaşlar....çağıl, okul arkadaşım :) sana güzel sohpetin için ayrıca minnet gerekir..
roxanne i yorumladığınızı bilmiyordum.....iyi geldi doğrusu.... :) başarılarınız devam etsin.......

çok tesekkürler. her zaman bekleriz roxanne'cim :)
hakketen de çok keyifli muhabbet ettik :)bu arada biz de çok seviyoruz roxanne çalmayı, keyif aldıysan sen mutlu :) okulda görüşürüz artık :)

saksafon ve klavyenin avantajını kullanan iyi gruplardan birisi.
coşan, coşturan vokalist hanımefendiyi de es geçmemek lazım tabi ;)

ÖNCE OKUYACAK SEVİNECEK AMA SONLARINA DOÐRU ÜZÜLECEÐİN Bİ YAZI!!!
EVET SÖZÜM SANA VOKAL..

kaliteli olmasa da müzik yapabilen grup elemanları ve ön taraftaa çok fazla ses tonuna sahip olan bi vokal.. ses rengin mükemmel.. çağıl sanırımm? :)

ama şunu şöyle değerlendirelim istersen bide? sadece sesinle ön plana çıkmayı denesene..!
anlayabilirsen tabi..!

tamam bu işi yıllardır yapıyorsunn anlıyorumm ama istersen biraz daa gözüne vuran ışıklardan sıyrılda içeriyee doğru bi bakmayı dene!! üzerinde sadece seni izlemeye gelen erkeklerin gözlerinin olmasıı kötü..

seni her hafta izliyorum.. izlemeye de devam edeceğim.. düzelmen umuduyla..

beanfeat demiş ki:
ÖNCE OKUYACAK SEVİNECEK AMA SONLARINA DOÐRU ÜZÜLECEÐİN Bİ YAZI!!!
EVET SÖZÜM SANA VOKAL..

kaliteli olmasa da müzik yapabilen grup elemanları ve ön taraftaa çok fazla ses tonuna sahip olan bi vokal.. ses rengin mükemmel.. çağıl sanırımm? :)

ama şunu şöyle değerlendirelim istersen bide? sadece sesinle ön plana çıkmayı denesene..!
anlayabilirsen tabi..!
sahnede striptiz yapan bi kızı izlemekle seni izlemek arasında ben bi fark göremedim?
tamam bu işi yıllardır yapıyorsunn anlıyorumm ama istersen biraz daa gözüne vuran ışıklardan sıyrılda içeriyee doğru bi bakmayı dene!!
üzerinde sadece seni izlemeye gelen erkeklerin gözlerinin olmasıı kötü..
seni her hafta izliyorum.. izlemeye de devam edeceğim.. düzelmen umuduyla..

sevgili sercan,

öncelikle yaptığımız müziğin kalitesiyle ilgili fikrini kabul etmem olanaksız. belki de bunu tam olarak açıklaman gerekiyor; yani kaliteli ve kalitesiz müzikten kast ettiğin nedir? bunu grup ve tarz bazında örneklendirirsen çok sevinirim.
ses rengimle ilgi yaptığın değerlendirme için teşekkürler. demek ki kendimi sesimle de ifade edebilmişim ki sana ulaşmış. biz performans müziği yapıyoruz ve bu performansın içinde hem şarkı söylemek hem de bunu beslemesi açısından dans etmek yaptığım işin bir parçası.( anlayabilmiş miyim!!!)
bunun dışında ben yaptığım işi gerçekten çok seviyorum ve sahnedeki tavrım tamamen beni yansıtıyor. yani özel olarak belli bir strateji için yapılan hareketler değil. dolayısıyla hiç bir şekilde bunlardan rahatsızlık duymuyorum. sahnede yaptıklarımın da sakil göründüğünü asla düşünmüyorum. striptizle ilgili söylediklerine gelince söyleyiş tarzın o kadar yanlış ki ciddiye almıyorum. ben sahnede şarkı söylüyorum ve bu nedenle herkesin bana bakması çok doğal. kimin ne düşünerek baktığını bilemem ve umurumda da değil. tek derdim ve hatta grup olarak da tek derdimiz yaptığımız ve gerçekten inandığımız müziği sahnede insanlara doğru yansıtmak.
progrmaları takip ettiğini ve edeceğini söylemişsin. ne güzel, çok sevindik. yalnız sana şunu söyleyeyim bizim müzikal bakış açımızda, sahne performansımızda, benim sahnedeki tavırlarımda herhangi bir değişme gözleyemeyeceksin. olması ihtimal değişmeler ancak bizi daha fazla geliştirebileceğine inandığımız müzikal etkenlerle olabilir.
yani düzelmemle ilgili nasıl bir umut taşıyorsun bilmiyorum ama bu konuda senin için yapabileceğim bir şey yok.

her tarzdaki performans grubunda imaj, vizyon, show denilen unsurlar çok önemlidir.bütün grup,sunduğu performansla beraber giyim tarzlarıyla,sahnedeki duruşlarıyla bir tarza sahip olmalıdır.özellikle de solist, bir grup için lokomotiftir.dansı ise vazgeçilmez bir unsurdur.ve solistimiz bunu başarıyla gerçekleştirmektedir.biz bir ürünüz isteyen beğenir isteyen beğenmez.eleştirilere de açığız ancak akılsal ve samimi argümanlarla savunabilindiği ölçüde.

sana daha sonra bi yorum yapacağım, çağıl.. ama önce bi program daha izlemem lazım..

çağıl bence o gün başörtüsü filan tak ,dans da etme sakın , erkekler bakar filan...
böylece belki iyi bi yorum alırsın dünyaca ünlü menejer sercandan...

bu arada wanted olarak Numetal yapmyı düşündünüz mü hiç?!?

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

guitarfreak demiş ki:
çağıl bence o gün başörtüsü filan tak ,dans da etme sakın , erkekler bakar filan...
böylece belki iyi bi yorum alırsın dünyaca ünlü menejer sercandan...

bu arada wanted olarak Numetal yapmyı düşündünüz mü hiç?!?

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

peki :)
elimden geldiğince dikkatli olacağım :LOL: :LOL: . Numetal önerisini de bi düşünelim :)

atığın ilk mesaj sanırım guitarfreak, sercan falan demişsin menajer demişsin ama bi şey anlamadım söylediklerinden.. sadece bi şeyler yazmak için mi yeni bi üyelik aldın yoksa? insanları karalama.. kim olduğumu bilmeden üstelik..

neyse ben sadece daha iyi şeyler olması için yazdım bu yorumu asla kötü bi amaç beslemiyorum.. bilginize..

selam beanfeat ,
evet gerçekten doğru bildin , attığım ilk mesaj..
bornovada 5 yıldır profesyonel olarak gitar çalan ve hala da çalmakta olan birisi olarak yazdığın o yazıyı görünce dayanamayıp üye olma ihtiyacı hissettim...

çağılları her hafta programıma geç kalma pahasına izlemeye çalışan birisi olarak yazdıklarını görünce afedersin ama gülesim geldi...zira çağılı tanısaydın onu o gözle izlemedin...sen ya profesyonel müzik dünyası hakkında bir şey bilmiyorsun yada ikinci bir ihtimal daha var sen bir kızsın...

bayan olduğum doğru bu durumda onu o gözle izleyemem.. ben sadece sahne arkasındaki yorumları ona iletmek istedim.. kötü de yapmadım sanırım ha? sadece tek diyeceğim turkrock'a yeni bi üye kazandırmış oldum :) manager sercan dediğin arkadaş hakkında da biraz araştırma yaptım in-san grubu eski menajeri oluyo sanırım kendisi.. ve insanmanager adında zaten bi üyeliği var.. yeri gelince de tanırım vocal'i.. merak etme..

Selam sercan , Sen mesajını editlemeden önce Abes grubuna atmış olduğun bu mesaja ne diyeceksin?

arkadaşlarr tekrar merhaba.. sercan ben manager.. nabersiniz.. taaaaa izmirdenn ankara'ya geldikk adamlarınn programı iptal oldu yaa yok böle bişi yaa neyse kiii A.B.E.S elemanlarıyla tanıştık.. görüşmelere başladım arkadaşlar, önümüzdeki hafta belli olucakk yani kaydınızı yaptırdım.. umarım bahar şenlikleri için olumlu bi cevap alırım eğer olursa detayları size mail adresinizden bildiririm.. BİRA İÇİN TEŞEKKÜRLER ANIIILLLLLL Bİ SONRAKİ SEFERE SAHNEDE OLUUUN... (lezler güzeldi)

Şu ann o mesajın yerinde böyle bir mesaj var :

arkadaşlarr tekrar merhaba..
BİRA İÇİN TEŞEKKÜRLER ANIIILLLLLL
Bİ SONRAKİ SEFERE SAHNEDE OLUUUN...

(lezler güzeldi)

En son beanfeat tarafından Çrş 10.05.2006 1:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

-------------------------------------------------------------------------------------

evet , bu arada ben kimseyi karalamıyorum...sadece senin daha önce atmış olduğun mesajlara baktım ve orda sana ait bu mesajı gördüm...sen ortada sercan diyemi dolaşıyosun yoksa sercan senin hesabından mesaj mı attı , yoksa sercan yok mu? neler oluyor :):):):):)

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri