Carnival - [Alternatif/Post-Punk/Rock] İzmir

Carnival,

21 Mart 2006 Salı gecesi (yani bu gece), Bornova Küçükpark'taki Guardian Rock Bar'da sahne alacaktır efenim... Program 21:30'da başlıyor.

Buyrunuz, geliniz, sevindiriniz... :)

Sevgili Carnival grubu dün gece gerçekten sayenizde çok eğlendik.Ben açıkcası klasik bar repertuarından farklı bir repertuarınız olduğunu biliyordum o yüzdende açıkcası bu kadar eğlenebileceğimi sanmıyordum.Tebrikler :LOL: Bu arada emre abi seni birazcık sıkboğaz ettim k. bakma :LOL: :LOL: Ayrıca kırmayıp beni "love song"u tekrar çaldığınız için teşekkür ediyorum.Ayşe sahne performansın harika sesinde öle...Basçınız olan emre bana feridun düzağaç'ı anımsatıyo şimdi ne alaka diyeceksiniz ne biliim sanal alemin istediğin kadar saçmalama ve gereksiz şeyler yazma özelliğini kullanıyorum :LOL: :LOL: :LOL: Hepinizi çok sevdim en kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle ( Hocam ellerinden öpüyorum) :LOL: :LOL: Burak

morvedelisi demiş ki:
Cumartesi gecesi ateşi için Kemancı'da olucam sanırım..

malum Repartuar süper : )

Cumartesi gecesi için kesin programı Web sayfamızdan/Turk Rock Forum'undan bildireceğiz efenim, takip etmekte fayda olabilir.

Saygılarımı sunarım. :)

mystical_b demiş ki:
Sevgili Carnival grubu dün gece gerçekten sayenizde çok eğlendik.Ben açıkcası klasik bar repertuarından farklı bir repertuarınız olduğunu biliyordum o yüzdende açıkcası bu kadar eğlenebileceğimi sanmıyordum.Tebrikler :LOL: Bu arada emre abi seni birazcık sıkboğaz ettim k. bakma :LOL: :LOL: Ayrıca kırmayıp beni "love song"u tekrar çaldığınız için teşekkür ediyorum.Ayşe sahne performansın harika sesinde öle...Basçınız olan emre bana feridun düzağaç'ı anımsatıyo şimdi ne alaka diyeceksiniz ne biliim sanal alemin istediğin kadar saçmalama ve gereksiz şeyler yazma özelliğini kullanıyorum :LOL: :LOL: :LOL: Hepinizi çok sevdim en kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle ( Hocam ellerinden öpüyorum) :LOL: :LOL: Burak

Eveet, pek sevgili öğrencim Burak'ın bir programımıza başından sonuna teşrif etmesi nedeniyle şu Dr. Jeykll - Mr. Hyde(!) durumundaki sır perdesi aralanmış oldu. (Gerçi ben forum imzamda bu meseleye Arctic Monkeys referanslı bir açıklama getiriyordum bir süredir :))

Sağolunuz efem, sevindim beğendiğinize. Biz de oldukça eğlendik (bir de pek yorulduk) dün gece. Umarım daha iyilerinde de bir arada oluruz.

abyss007 demiş ki:
cumaları dungeon'da devam ediyomusunuz???

Evet, şimdilik Dungeon programında bir aksilik yok.

Cuma geceleri 22:30-01:30 saatleri arasında, In Progress'ten önce sanhe alıyoruz Dungeon'da.

Her hangi bir program değişikliğini, yeni düzenleme vs. hem burdan hem de web sayfamızdan duyuruyoruz mutlaka.

benim bir şakı önerim olucak dinlemeyenler içinde link vermeyi ihmal etmiycem daha sonra..

Clap Your Hands Say Yeah-Over And Over Again

Selamlar :)

Sitenizdeki Roads - Portishead (Portishead'in en sevdiğim şarkısıdır. Büyük orkestrayla canlı kaydı hele muhteşemdir :) ) kaydınızı dinledim.

Gayet başarılı bir kayıt ancak basın girdiği yerde (maalesef) beklenen gümbür gümbür bas yerine çok cılız bir ses geliyor gerilerden.
Onun dışında nerdeyse bire bir çalıp söylemişsiniz.

Yukarılarda bir yerlerde bir fiyat tartışması geçmiş, yeni haberim oldu.

Normalde 300-400YTL arası ücret alan bir grubun (Tahmini rakamdır) şehirdışı ekstra bir program için ücetini (yanlış okumadıysam) 600YTL +yol, yemek ve konaklama masrafı olarak belirlemiş olması gayet normaldir bence.

Zaten bu, grup ve mekan arasındaki bir konudur. Başkalarına pek laf düşmez.
O nedenle tartışmalara pek anlam veremedim.

Dinlediğim kayıt ve web sitenize bakarak sizin gelecek vaadeden, işini ciddiye alan bir grup olduğunuz sonucuna ulaştım.

Bir İzmirli olarak size başarılar diliyorum.

Sevgiler :)

Not: Sitenizdeki koyu gri fon üzerine siyah yazılar biraz zor okunuyor.
Kişisel fikrim odur ki; fon veya yazı rengini değiştirirseniz ziyaretçiler çok daha rahat eder.

Not2: Bu yazı mesaj sayımı arttırmıştır, üzgünüm.
Nazar etmeyin ne olur, çalışın sizin de olur (Anlayana) :D

2 ay kaldı askerlıgın bıtmesıne..İzmiri ozledım.Sizi dinlemeye gelicem ,su sizin web sitesini benim elimden gecsin biraz adam edelim.bol biraya karşılık siteyi yaparım :LOL:
Yorumları okurken bizim Çağılında size hayranlığını görünce içimden tanka atlayıp izmire yolculuğa çıkmak geldi ama yeterınce dayak yedım

Başarılar
evren

jokermg demiş ki:
Not: Sitenizdeki koyu gri fon üzerine siyah yazılar biraz zor okunuyor.
Kişisel fikrim odur ki; fon veya yazı rengini değiştirirseniz ziyaretçiler çok daha rahat eder.

Mozilla Firefox kullanıcılarında her daim ortaya çıkan sorunlardan biri bu sanırım, gerçi Emre daha sağlıklı bir cevap verebilir bu konuda ama... Ben de düzenli olarak Firefox kullanıyorum, ancak web sayfası en iyi biçimde IE'da görüntüleniyor. O koyu gri zemin kendini güzel bir sarı tonuna bırakıyor, her nedense :) [Öyle miydi Emre hakkatten?? Kusura bakmayın efenim, bilgisayar ve internet cahiliyim ben oldukça...]

morvedelisi demiş ki:
benim bir şakı önerim olucak dinlemeyenler içinde link vermeyi ihmal etmiycem daha sonra..

Clap Your Hands Say Yeah-Over And Over Again

Belki bu forumun konusu değil bu ama, yine de dayanamayıp yazasım var. :) Clap Your Hands Say Yeah'i açıkçası kendi özel çabalarımla değil de, Pitchforkmedia'nın -nasıl derler- şişirmesiyle keşfettim. (Sanırım bir de Rolling Stone'dan Hot New Band gibi bir paye de aldılar, emin değilim ama.)

Neyse efenim, indirdim kendilerini, dinledim.. Frontman abimizin (adı Ounsworth gibi bişeydi sanırım) garip şarkı söyleme stili, ne bileyim, biraz itti beni, ben de başladım önyargıya (ki açık fikirli biriyimdir yani! :))... Oysa, şarkı yapma biçimleri falan çok güzel, orijinal.. Tam bu sırada bu Ounsworth abimizin Pitchforkmedia'nın asıl adamlarından biri olduğunu öğrenmemle birlikte, inceden bir hoşlaşmama durumu hâsıl oldu. (Hikaye anlattım resmen)

İşin özü, çalınabilir elbette CYHSY. Hatta bizim grubumuza çok yakışacağını da düşünüyorum. Ancak herhalde, zeitgeist(!) bizi bunu yapmaktan alıkoyacaktır (Alec Ounsworth de tabii :)).

Ama The Killers çalacağız! (inşallah)

Efenim, bu hafta Cumartesi günü Kemancı'da Kangroove sahne alacak, biz de onları izlemeye gideceğiz, dolayısıyla bu hafta cumartesi Kemancı'da çalmayacak Carnival..

Onun dışında bu gece Dungeon'da da çalmıyoruz efenim.

cuma ilk kez I.P. dinlemeye gittim dungeona, ilk once ayse cikti sahneye,iki parca soyledi, ikincisi portishead-roads .bu parcayi izmirde bi barda dinlicegim hic aklima gelmezdi..cok guzeldi...demeki boyle parcalarda soylene biliyormus barda..soylenemez diye bikural yokmus.
basarilar.

Geri