Dabbe

Filme gittik...Film hakkında yorumuma gelince.Sadece bir sahnesinde milletin bağırmasından sonra ben bağırdım.Yoksa korkunç bir yanı yoktu.Film boyunca güldük,eğlendik :D
Bakalım diğer korku filmi ''Gen'' nasılmış.Geldiğinde izlemek lazım...

Biçim başlı başına bişey ifade etmez diye düşünmekteyim. Türk sineması her daim bir polemik evreninde debelenir. Bu tip örneklerine ise ihiç mi hiç ihtiyacımız olmadıını söyleyebilirim. Ken Loach'tan şu alıntı ile sözlerimi noktalayım bari.. "Filmler ticari birer meta olarak sunulmaya devam edildikçe sinemanın ileriye doru bir adım atabileceğini düşünmüyorum." (naçizane!!)

film basından sonuna kadar beni pek fazla etkiliycek sahneler grmedim ve cok gldük salondakile önce bizi uyardılar biraz kızdılar ama daha sora btün salon glmeye baslamısdı ve ben acıkcası dabbeye gttime pisman oldum

iğrenç bir film bir iki salak arkadaşım yüzünden aldım vcdsini. ses var başkahiçbirşey yok. yönetmen bir iki ses ve görüntü efekti biliyor sürekli onları kullanmış. hayatımda izlediğim en şişirilen film. türk yapımı olduğu her halinden belli.
amaç zaten ya para kazanmak ya müslümanları korkutarak dindar yapmak

k1v1L demiş ki:
iğrenç bir film bir iki salak arkadaşım yüzünden aldım vcdsini. ses var başkahiçbirşey yok. yönetmen bir iki ses ve görüntü efekti biliyor sürekli onları kullanmış. hayatımda izlediğim en şişirilen film. türk yapımı olduğu her halinden belli.
amaç zaten ya para kazanmak ya müslümanları korkutarak dindar yapmak

bende fragmanı izleyip gördügüm kabuslara benzettim merak ettim baya bi tırstım sis gibi hiç korkmıycam bi filmin başında görmüştüm fragmanını ve ofilmde gerildim o yüzden ama dabbeye bi gittim berbattı bi süre sonra gülmeye başladık bi yandanda gülmiyim ayıp fln diyorum ama bütün salon kopmaya başladık ama öndeki türbanlı kızlar hiddetle dönüp ŞİİİİİİŞT diye sesler çıkardılar millete trip fln attılar :D anladıgım kadarıyla çok ciddiye almışlardı

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

ben begendım valla bu fılmı
poster01.jpg

dabbe.jpg

54.jpg

55.jpg

2.jpg

33.jpg

bence konu çok güzeldi ama oyunculuğu pek beğenmedim çok yapmacıktı bence bu konuyu çok daha iyi bir film olarak yapabilirlerdi o zaman belki de dünyada fırtınalar koparabilcek bir film...

oyunculuk çook kötü ya bi ara gerçek kesit i izliyorum sandım. yanlış duymadıysam yönetmen o tarz gerizekalı programların yapımcısıymış zaten. sanırım güzel olan tek şey filmin fragmanı. onun dışında çok komik olması okadar :LOL:

arkadaşlarla filme girmek için giriş kapısında bekliyorduk.
birden iki kız film biter bitmez koşarak kapıdan çıktı.tabi biz şok biçimde kızlara bakıyoruz,onlarsa zombi görmüş gibi etrafa bakıyolar soluk soluğa.
birden bize dönüp 'manyakmısınız bu filme geliyonuz yaa' diye bağırdılar 8O :LOL: noluyo filan kaldık zaten. filme girdik gülerek çıktık valla :D böyle ilginç tiplerde var filmden etkilenen :)

mystery_ demiş ki:
arkadaşlarla filme girmek için giriş kapısında bekliyorduk.
birden iki kız film biter bitmez koşarak kapıdan çıktı.tabi biz şok biçimde kızlara bakıyoruz,onlarsa zombi görmüş gibi etrafa bakıyolar soluk soluğa.
birden bize dönüp 'manyakmısınız bu filme geliyonuz yaa' diye bağırdılar 8O :LOL: noluyo filan kaldık zaten. filme girdik gülerek çıktık valla :D böyle ilginç tiplerde var filmden etkilenen :)

'manyakmısınız bu filme geliyonuz yaa' derken korkmuslar mı yoksa geyik mi yapıyolar gelinir mi böle sacma filme diye anlamadım ki valla ben filmi izlemedim ama fragmanlarını gördüm bana korkunc gelmedi o yüzden izlemeyi düsünmüyorum belki de önyargılı yaklasıyorum :roll:

Geri