Emre Aydın

belki bir gün özlersin parçası elime geçti kilitledi beni kaç gündür..inanılmaz bir şarkı..albümünü en kısa zamanda dinlicem işallah..yolu açık olsun..

evt güzel olmuş seside yorumuda bence gayet iyi adam işi biliyur

buarada git parçası emreyemi aitti oda manak bırsarkı sözde müzikte güzel ama keşke dagılmasalrdı

ya bana mail atmışsınız eski 6.cadde parçaları diye : o linkler bozuk.alakasız ama buraya yazdım dur bakalım ne olcak.nuwanda bi el atar mısın :D

Abi valla oyacaklar beni yanlış anlamışım işte 8O bilmiyorum ya demo zaten 6.cadde nin hucum kayıtları işte. Ne yapalım kader :D

konsere gittim.haddime mi bilmiyorum ama bence iyi bir baslangicti..insanlar baya ilgiliydi..aralarindaki konusmalardan anladiim kadariyla..taniyamayanlar da ben dahil saga sola sordular elimden geldiince dogru bilgi vermeye calistim ;) gusel seyler olmasini diliyorum ve albumun bir an once cikmasini...

bende yeni melekteki konsere gidenlerdenim.emre aydın'ın solo performansı süperdi.özellikle git şarkısının devamı olarak seslendirdiği şarkı çok hoşuma gitti albümü sabırsızlıkla bekliyoruz.

Geri