Emre Aydın

Emre Aydın ı tebrik ediyorum.Çok başarılı olduğu kanaatine vardım...Ama sabuha gibi bir şarkıyı cover yapması itici albüm içeriğine bakınca kaliteli müzik yaptığı müzik belli oluyor..Özellikle "sen ve ben" şahane bir parça. Yeni albümünü bende bekliyorum.

sonuçta şarkılarda tema duygusallık,aşk olursa illaki arabeske yakın sözler çıkar.bu birtek emre için değil tüm insanoğlu için geçerli.ama dinledikçe seversin.şarkı sözleri o kadar basit sözler değil.fark şudur yalnız kalmışsın çok ağlamışsın gözündeki yaşları sil demiyor emre,sil gözünün yalnızlıklarını diyor.umarım aradaki ince çizgiyi anlamışsındır ;)

album konusunda yeterince açıklama yapılmış okudum ama geneede çabuk çıksın su album demekten kurtulamıoyrum:)biran önce çıksında dinleyelim sarkıları eminim süper olcak..Antibiyotik'e sonuna kadar katılıyorum süper yazmış valla:)

iyi de ne fark eder.müzik aynı,sound aynı, sadece isim farklı.bunun da nedenleri var.internet efsanesi falan değil.sing your song efsanesi de sen bence.sing your song nedir bilirsen.

moonriver23 demiş ki:
araştırdım. henüz albumu yok ? so neymiş internet efsanesi. 6. cadde başka şey emre başka şey armutla elmayı ayırmak lazım. kargo ile mşş yi ayırmak gibi.
6.Cadde 10 kisilik grup olsa anlayacagim dedigini de, Emre o grubun iki uyesinden biri, dolayisi ile grubu referans gostermesi dogal. Emre'nin muzigini begenmeyebilirsin, bu da gayet normal ama albumu yokmus; o zaman kotu muzisyen veya degersiz internet efsanesi gibi yaklasim yanlis.

kötü demedim zaten ben beğenmiyorum o kadar benim beğenmediğim şey güzel de olabilir. ama ben nette daha emre gibi binlerce müzik insanı var diyorum ve emrenin solo çalışması cd olarak çıkana kadar bekliyorum. yinede bence sözler arabesk ve yazık oluyor rock müziğe.

moonriver23 demiş ki:
kötü demedim zaten ben beğenmiyorum o kadar benim beğenmediğim şey güzel de olabilir. ama ben nette daha emre gibi binlerce müzik insanı var diyorum ve emrenin solo çalışması cd olarak çıkana kadar bekliyorum. yinede bence sözler arabesk ve yazık oluyor rock müziğe.
Tamamdir, bu mesajin cok daha aciklayici oldu. Elbette zevkler ve renkler meselesi oluyor bir yerde :)
Hamdi sen de sakinles artik, zaten avatarindan dolayi sana kirginim.

playmaker demiş ki:
moonriver23 demiş ki:
Tamamdir, bu mesajin cok daha aciklayici oldu. Elbette zevkler ve renkler meselesi oluyor bir yerde :)
Hamdi sen de sakinles artik, zaten avatarindan dolayi sana kirginim.
neden kırgınsın ?

Geri