Emre Aydın

abuk subuk muhabbetlerden ötürü tartışma yaratmayalım.nuwandanın söylediği söz kalıplaşmış bir söz.ayıp aranmasına gerek yok.bu forumda albüm ne zaman çıkacak çıkmadı mı daha gibi sorular sormak da kural dışı değil.sonuçta büyütmeye gerek yok.konu kirlenmesin.www.emreaydin.org de emrenin son yazdığı yazıları,şiirleri okuyanlar onlar hakkında yorum yapsınlar bakim,beğenmişler mi?

:arrow: bu abinin değişik ve dinlenesi bi tarzı var
yaptığı şarkılar rock soundunda sözler aşk adına gayet başarılı bence 8) ...

çok güzelmiş belki bir gün özlersin şarkısı sewerek dinliorum sesini kullanışına bayıldım çok harika bi sesi war bence ilk dez bu şarkısıyla dinledim çok beğendim

nuwanda demiş ki:
Bir albüm'ün gecikmesi veya erken çıkması Produksyon şirketinin yaptığı harcamaları geciktirmesi, erken göndermesi, Şirket politikası olarak albüme uygun zamanda piyasaya sürmesi gibi nedenlere göre değişir. Bunu anlamayacak kadar kaz kafalı olanlar varsa hala ve albümün çıkmamasını geyik konusu yapacak... Ben git leğende osur kokla kokla durul derim. Albüm hazır ve gecikecek.... Eylül ayıdır çıkacağı tarih büyük ihtimalle

ihtimal değil..kesin olarak sonbaharda çıkcak..yazı unutun :)

pudding demiş ki:
nuwanda demiş ki:
Bir albüm'ün gecikmesi veya erken çıkması Produksyon şirketinin yaptığı harcamaları geciktirmesi, erken göndermesi, Şirket politikası olarak albüme uygun zamanda piyasaya sürmesi gibi nedenlere göre değişir. Bunu anlamayacak kadar kaz kafalı olanlar varsa hala ve albümün çıkmamasını geyik konusu yapacak... Ben git leğende osur kokla kokla durul derim. Albüm hazır ve gecikecek.... Eylül ayıdır çıkacağı tarih büyük ihtimalle

ihtimal değil..kesin olarak sonbaharda çıkcak..yazı unutun :)

Kimse ne yazı unutsun ne kışı her anda çıkabilir gecikebilirde ama görünür tarih eyluldur. %90 eyluldur.

gerçekten belki bir özlersin çook güzel ve umarım diğer şarkılarda bunun kadar başarılıdır..o zaman albüm kaçmaz olur ;)

_lena_..ya tabiki bu senin görüşün saygı duyuyorum ama emre söylerken şarkıyı yaşıo ve yaşatıyoo..bence mükemmmeeelll

Geri