Emre Aydın

sevgili nuwanda mesajlarımı sildirmen son derece tahammülsüz bir tavır ve malesef sanatla müzikle alakası yok tavrının .napıcaz burda herşeyi beğenip şakşaklıycakmıyız eleştirmiycekmiyiz. beğenmiycekmiyiz.sevgili emre aydın forumunuz bu bölümde olduğuna göre siteyi takip ediyor ve yazıyorsunuz bellik. fanatik hayranlarınız albünüzü beğenmemi belştmem sonucu sesimi kısıyorlar. burda heran 301 den yargılanabilirm.

gee demiş ki:
sevgili nuwanda mesajlarımı sildirmen son derece tahammülsüz bir tavır ve malesef sanatla müzikle alakası yok tavrının .napıcaz burda herşeyi beğenip şakşaklıycakmıyız eleştirmiycekmiyiz. beğenmiycekmiyiz.sevgili emre aydın forumunuz bu bölümde olduğuna göre siteyi takip ediyor ve yazıyorsunuz bellik. fanatik hayranlarınız albünüzü beğenmemi belştmem sonucu sesimi kısıyorlar. burda heran 301 den yargılanabilirm.

Eğer mesajlarını ben sildirdiysem senin gibi olayım.

Eğer bu konuda tek kelime ettiysem silin diye o rüzgarın içinde kaybolayım.

Eğer tek bir alakam varsa sildirmeyle ilgili emreaydin denizinde boğulayım.

Ama eğer yoksa ki yok sendende insan gibi bir özür beklemeye koyulayım.

Herneyse...

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/5214928.asp?yazarid=100&gid=61 bu yazıyı okuyunca gurur duydum

Emrecim ağzına sağlık, yüreğine sağlık..albüm 10 numara.Çektiğiniz sıkıntılara değmiş.Çektiğiniz diyorum çünkü orda bu çocuğu doğurma sıkıntısına ortak bir çok insan vardı.Hepinizin ellerine sağlık.

Seni tanıdığım ve seninle çalışmış olduğum için çok mutluyum Emre.gurur duyuyorum sevgili dostum.Yükselişini keyifle seyrediyorum.

Umarım herşey bundan sonrasında tam istediğin gibi yürür.

biz hemen şarkılardan birini repertuara aldık bile.."git" i zaten çalıyoduk.
"belki bir gün özlersin" de çalıyoruz artık.

İzmirden kucak dolusu sevgiler herkese çoook çok slm

İzmire konsere gel de izleyelim seni..Alt grup olalım artık sana:)

Şarkını klibi inanılmaz iyi şarkı ile müthiş bi uyum içerisinde gerçekten ve şebnem dönmez mükemmel bi oyunculuk göstermiş tebrikler...

tebrikler..klip çok güzel olmuş...şarkı zaten harikaydı..sırada umarım belki bir gün özlersin vardır...

Yönetici Notu: Mesajların tamamı italik, bold ve ya renkli yazmak forum kurallarına aykırıdır.

Aylarca dinlemekten asla sıkılmayacağınız, her dinleyişinizde sizi derinden etkileyecek bir albüm olmuş Afilli Yalnızlık. Tüm şarkılar birbirinden muhteşem....

Emre'ye ve ekibine teşekkürler. Harika bir iş başardınız ve ortaya bu kadar güzel bir albüm çıkardınız.

Artık bize de tüketmeden dinlemek düşüyor ;)

Bugun gazete de tesadüfen ebru çapa nın yazısına rastladım.Çok güzel bir şekilde döktürmüş nasılda güzel anlatmış herşeyi...Emre aydın daha çok güzel işler başaracaktır ...Bu şekilde destek olunursa özellikle. Netten takip edebildiğim kadarıyla mesela nuwanda çok güzel bir örnek Bravo gerçekten...

gurultu_27 demiş ki:
Bugun gazete de tesadüfen ebru çapa nın yazısına rastladım.Çok güzel bir şekilde döktürmüş nasılda güzel anlatmış herşeyi...Emre aydın daha çok güzel işler başaracaktır ...Bu şekilde destek olunursa özellikle. Netten takip edebildiğim kadarıyla mesela nuwanda çok güzel bir örnek Bravo gerçekten...

emrenin yapacağı her işin sonuna kadar arkasındayım ben. Samimiyetine inanıyorum ve düşündüklerine çok büyük saygım var. Keşke insanlar birşeyler eleştirecem derken fevri davranmasalar. Aslında hak veriyorum bazılarına kıskanılacak şeyler yapıyor ve kötüleyecek şeylerde genelde boş şeyler oluyor.

Ebru Çapa'da harbiden döktürmüş.

kliplenmiş şarkısı var ya şu sonuncu..
"afili yalnızlık"
bir şey sormak istiyorum burda..
şey.. afilli olmayacak mı o afili ?

Şarkı MüKeMMeL ÖtEsiiii... :!: :!: :!: Albümde Harikaa Zatenn :!:

KLiP te Çokk İİ , SüpeRR Olmuşş Hakikatenn ;) Çok Sewerek Dinlioorum Albümü. BAŞARILARR... :arrow:

uzun çalışmalarının ardından çıkan bu albümün emre'yi bu sefer daha iyi tanımlamasını ve daha da başarılar getirmesini diliyorum.yeni albümü de emre aydın sevenlerine hayırlı olsun.

Geri