Emre Aydın

yok böle bişi ya...

arkadaşlar benim yan odada tuhaf bir kız kalmakta.ve ben uzuuuun bi süredir emre aydını hafifte yüksek sesle sabah aakşam dinlemekteyim.ve yaklaşık 3-4 kez sesini kısmam konusunda o kız tarafından biraz sertçe uyarılmış ve bende nazikçe kısmışım .ama dün noldu o kız elinde ipod u utana sıkıla geldi ve hani sende hep çalan şarkı varya onu alabilirmiyim dedi....

o zaman anladım ,iice anladım emre aydın bu işte

cok basarılı bir konsept albumu olmus... cok vurucu sozler,benzetmeler var... en hassas yerlerine dokunmus emre aydın insanların.... ozellikle dayan yalnızlıgım,kim dokunduysa sana ona git,belki birgun ozlersin,ve gulumse simdi,unut gittigin bir yerde en sevdiklerim...

DUYURULAR

Tv Programı: 3 Kasım Cuma Kral Tv Konuşarock Canlı Performans 23.30-01.30

İmza günü: 10 Kasım Cuma İzmir İmza Günü Bornova D&R saat 17.00

Konser: 10 Kasım Cuma, İzmir Konseri, Ooze Bar, Saat: 01.00, Giriş: 15 Ytl

İmza günü: 11 Kasım Cumartesi Ankara İmza Günü Kızılay D&R saat 15.00

Konser: 16 Kasım Perşembe İzmir Konseri Fuar Atlas Pavyonu

Konser: 24 Kasım Cuma, İstanbul,Studio Live, saat 00.30

albüm gerçekten de çok güzel olmuş 6. cadde klasiği olan git parçasının da olması beni çok mutlu etti ama malesef imza gününde ankarada diilim umarım zonguldak taraflarınada uğrar emre aydın burda internet kafalerde bile çok ünlü olduğunu göyleye bilirim hayran kitlesi küçük biyerde olsa çok geniş yani:)

emre aydın ın izmire gelip günlerce kalıcak olması çok güzel.
albümün güzelligi, dibe vurusu ve tüm insanlıgı anlatması afili yalnızlık tan belli oluyor ama harbiden kralda artık çıkmasa da baska iyi kanallarda görsek!

sero87 demiş ki:
albüm gerçekten de çok güzel olmuş 6. cadde klasiği olan git parçasının da olması beni çok mutlu etti ama malesef imza gününde ankarada diilim umarım zonguldak taraflarınada uğrar emre aydın burda internet kafalerde bile çok ünlü olduğunu göyleye bilirim hayran kitlesi küçük biyerde olsa çok geniş yani:)
hiiç sanmıyorum zonguldak a kim geliyorki :D ahh ahh umarım bizde o günleri görürüz

funandrock demiş ki:
bugun kanalturk'te gordum gel de katılma programında.
arkasında çalanlar kimlerdir acaba?
bilgisi olan var mı?

emreaydının canlı performans grubu.. albümde cem bahtiyar, tuğrul akyüz, ilker baliç ile falan çalıştı ama o programda görmüş olduğun kadro emre'nin bar-konser-canlı performans ekibidir...
gözde düzer basgitar
emrah alpat akustik gitar(kendisi askerde şu an)
deniz sujana akustik gitar-geri vokal( emrah askere gidince deniz geldi)
yusuf torun gitar-klavye(6. caddeden)
kenan haliloğlu davul

merhaba arkadaşlar...

UMUT KUZEY' le KonuşaROCK 'ın 3. haftasındayız ve bu haftaki konuğumuz yakın zamanda çıkardığı son albümü 'AFİLİ YALNIZLIK' ile müzik piyasasında adından söz ettiren ve beğenilen EMRE AYDIN KonuşaROCK'ın konuğu olacaktır.

03.11.2006 ( Cuma günü ) saat 23:30 da Kral TV yi izlemeyi kaçırmayın...

Geri