Emre Aydın

daha önce konuşuldu mu bilmiyorum fakat elimde "emre aydın_sen anlarsın" diye bi şarkı var fakat emre aydına falan benzemiyor sesi _? nedir ne değildir hatta onunmudur merak ediyorum ?

_Darko_ demiş ki:
daha önce konuşuldu mu bilmiyorum fakat elimde "emre aydın_sen anlarsın" diye bi şarkı var fakat emre aydına falan benzemiyor sesi _? nedir ne değildir hatta onunmudur merak ediyorum ?
o kadarınını bilmiyorum ama şarkı sözleri ve şarkıları söyleyiş tarzı çok klişe ve özenti

_Darko_ demiş ki:

o kişi emre aydın değildir.yani belki isim benzerliği olabilir.şöyle açıklamak gerekir belki bi gün özlersini söyleyen ve bu forumda konuştuğumuz kişi olan emre aydın ın sen anlarsın diye bi şarkısı yoktur.
@anime : anlamadım pardon.emre aydın kimin özentisi?bence kendine özgü emre aydın.6.cadde'de bu böyleydi.

programın resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre ''Daha önceden 11 Kasım 2006 tarihinde başlayacağı duyurulan programımız ertelenmiştir. Başlama tarihimiz kesinleştiğinde sitemizden duyurulacaktır'' yazıyor....
o nedenle biraz daha bekleyeceğiz....

sarkılarını inledik ettikte canlı performansı hakkında hiç bi bilgi olamadan biletini aldım rockizme bakalım neler olacak umarım canlı da da iyidir.

sarkılarını inledik ettikte canlı performansı hakkında hiç bi bilgi olamadan biletini aldım rockizme bakalım neler olacak umarım canlı da da iyidir.

Çok güzel bi yükseliş içersinde,
Şarkılarında büyük anlamlar buluyorum,anlayarak dinliyorum
Bunu her sanatçı yapamıyor malesef
Umarım zaman Emre Aydın'ı da diğerleri gibi geriletmez,hep ilerletir
Başarılarının devamını diliyorum

Genelde aşk üzerine şarkı sözleri olduğu için çok fazla ilgimi çekmedi ama sesi çok güzel..bazı şarkıları da. örneğin ''kim dokunduysa sana ona git'' gerçekten dokunuyor insana.. ''belki bir gün özlersin'' de öyle.
fakat umay umay'ın yıllar önce yorumlamış olduğu ''hareket vakti'' 'nin emre aydın yorumunu çok itici buldum. belki de umay'a alışık olduğum için bana öyle geldi. müziği de pek zengin gibi gelmedi bana...
neyse severiz yine emre'yi :LOL:

Şarkıların,özellikle de sözlerin başarısı konusunda çoğumuz hemfikiriz..Cuma gecesi Ooze'da da gördük dinledik kendisini..Çok kalabalık oluşunun da etkisi olabilir ama bende eğer şarkılardan bihaber gitseydim sahne enerjisi tatmin etmeyecekti gibi bi izlenim bıraktı..Şarkılar bu açığı fazlasıyla kapatmış gözükebilir ama alışılageldiği noktada başka ifade biçimlerine de ihtiyaç olacaktır...Bu tutukluğu da umarım ilk konser heyecanının verdiği geçici bi durumdur..
Sonuçta zevkle dinledik,,gene bekleriz,,bu sefer şu yeni açılacak mekana ama mümkünse,hem hayati fonksiyonları sürdürüp hem konser izlemenin daha keyifli olacağını düşünüyorum... ;)

bu sen anlarsın şarkısı internet piyasasından tanınan grup koridor die bir gruba ait sanırım arama motorlarından onlara ait olarakta çıkıyo karşınıza.emre aydın albümünde benzetme falan yoktur arkadaşalr saçmalamayalım 6. cadde de nasılsa solo albümde de gayae iyi bir emre aydın var karşımızda bunun dşında kim dokunduysa sana ona git şarkısını okadar derinden seslendirmiş ki hissetmemk mümkün diil kesinlikle albüm mükemmel daha fazla saçma yorum yapılmasın yani.

emre aydının 6. cadde zamanında yaptığı bi şarkı var 'hoşgeldin depresyon' diye onu arıyorum bulamadım bende konuşarock programında dinledim çok güzel bulan varsa bana ulaşırmı lütfen

ooze konseri harikaydı tek kelimeyle!!!
bin küsür kişi hep bir ağızdan söyledik bütün şarkıları.
tek sıkıntımız sıcak ve havasızlıktı.sahne performansı da çok iyiydi emre nin.

emre-deniz.jpg

1.jpg

Geri