Emre Aydın

Oylamayı kötüleyeceğinize daha çok oy gönderseydiniz de Hayko Cepkin birinci olsaydı o zaman...
Adayların her biri kendi dalında oldukça başarılı müzisyenlerdi, sevelim yada sevmeyelim. Ve hangisi seçilirse seçilsin, oraya gittiğinde elinden gelenin en iyisini yapacaktı. Emre Aydın için de değişen bir şey olmayacak eminim.

Emre aydın... =)

beğenen beğenir,beğenmeyen beğenmez bir zorlama yok öncelikle..

Ama gidipte bir emreaydını-bir popyıldızı ile kıyaslayamazsınız....

Emre abiye kimse emin olmadığı konuda bişey diyemez...Yok soğuk,yok şöyle yok böyle.

Tanımadan kimse yorum yapamaz onun hakkında,rica ediyorum kulaktan dolma şeylerle yorum yapmayınız...

--

Ki burada emreaydın Türkiye'yi Avrupa'da temsil ederek birincilik getirdi ülkemize,ama bazı zihniyetler nedense bunuda beğenmiyor sindiremiyor içine.

10 kişi tanırmı tanımazmıymıs,yapmayın ya :)

Basit duruma düşüyor böylelerinin her biri :)

Genelde bu tarz yarışmalarda siyasi durumların gölgesinde kalınırdı sonuç ilk başta beni gerçekten şaşırttı. Yarışmanın sonucu muhteşem o an gözlerdeki sevinci, gururu seyrederken hissettim, ödülün baş tacın olmuştur bir müzisyenin en duygulu anıdır tebrikler...

BU HAFTA KULİS' İN KONUÐU - "EMRE AYDIN - "DAYAN YALNIZLIÐIM"

"KULİS" - YAYIN SAATLERI

Pazartesi 08:25 // 13:25

Salı 10:25 // 17:25 // 20:55

Çarşamba 14:25

Perşembe 11:25 // 20:55

Cuma 09:25 // 15:25

Cumartesi 16:25

Pazar 10:25

emre aydın yılbaşı gecesi ooze venüe de. lakin dinlemek istemem. depresyona giresim geliyo dinledikçe. amma ve lakin iyi sözler, güçlü yansıtmalar. seviyorum emre aydın'ı. daha da aydınlanır ve aydınlatır inşalah. son klibi de gercekten cok hoş. emek verilmiş. güzel.. daha da iyileri olucak inşalah. amin..

Sesi güzel ama şarkı sözleri bana pek bir anlam ifade etmiyor. Post-modern edebiyatın getirdiği o, "Bir sürü şey söyleyip aslında hiçbir şey söylememek" ifadesi Emre Aydın'ın şarkılarına cuk oturuyor bana göre.

Geri