HeXa (numetal ) - Ankara

slm arkadaslar aranıza benide alırmısınız hepinize slm lar sizinle konserde tanısmak isterim bys

burdan kardeşim ve aynı zamanda meslektaşım olan berkay ın grubuna başarılar diliyorum if deki performanslarında ;) aynı sahneyi paylaşmak dileğiyle . .

_PaiN_ demiş ki:
burdan kardeşim ve aynı zamanda meslektaşım olan berkay ın grubuna başarılar diliyorum if deki performanslarında ;) aynı sahneyi paylaşmak dileğiyle . .

Berkay ve grubumuz adına teşekkür ederim. Yakın zamanda beraber konserler vermek dileği ile ...

Yeni repartuarımızda;

DevilDriver - Devil's Son
Slipknot - Wait And Bleed
Slipknot - Surfacing
Slipknot - Sic
Chimaira - Down Again
Chimaira - Cleansation
Chimaira - Dead Inside

var. Bunlara bizim buralarda metalcore diyorlar. Ayrıca 5 bestemiz vardır. 4ü numetal türünde, biri de metalcore türündedir.

Gerçi tür konusuna çok kasmak kafa yormak saçma, müzik yapıyoruz gel izle ;)

NuMetalFan demiş ki:
Yeni repartuarımızda;

Slipknot - Surfacing
Slipknot - Sic
Chimaira - Down Again
Chimaira - Cleansation
Chimaira - Dead Inside

var. Bunlara bizim buralarda metalcore diyorlar. Ayrıca 5 bestemiz vardır. 4ü numetal türünde, biri de metalcore türündedir.

saydıklarından sadece 1 tane tuttura bilmişin metalcore adına :LOL: oda zaten chimaira neyse kolay gelsin size inş bi ara dinleme fırsatım olur ;)

sound666 demiş ki:
chimaira zordur soyleyebiliyorsan bu iyidir yani her yigidin harci degildir

Söyleyebiliyorum. Gerçekten çok kasıyor ama hakkını verebiliyor muyum taktir sizlerin ...

TryToStayAlive demiş ki:
NuMetalFan demiş ki:
Yeni repartuarımızda;

Slipknot - Surfacing
Slipknot - Sic
Chimaira - Down Again
Chimaira - Cleansation
Chimaira - Dead Inside

saydıklarından sadece 1 tane tuttura bilmişin metalcore adına :LOL: oda zaten chimaira neyse kolay gelsin size inş bi ara dinleme fırsatım olur ;)

Valla Slipknot numetal değildir bence. Yaptıkları müzik gerçekten metalcorea çok yakın. Dez Fafara'da Coal Chamber'dan sonra Devil Driver ile metalcore icra etmeye başladı. Sence bu grupların türleri metalcore değil de nedir ? Gerçekten merak ettim :)

NuMetalFan demiş ki:
sound666 demiş ki:
chimaira zordur soyleyebiliyorsan bu iyidir yani her yigidin harci degildir

Söyleyebiliyorum. Gerçekten çok kasıyor ama hakkını verebiliyor muyum taktir sizlerin ...

TryToStayAlive demiş ki:
NuMetalFan demiş ki:
Yeni repartuarımızda;

Slipknot - Surfacing
Slipknot - Sic
Chimaira - Down Again
Chimaira - Cleansation
Chimaira - Dead Inside

Valla Slipknot numetal değildir bence. Yaptıkları müzik gerçekten metalcorea çok yakın. Dez Fafara'da Coal Chamber'dan sonra Devil Driver ile metalcore icra etmeye başladı. Sence bu grupların türleri metalcore değil de nedir ? Gerçekten merak ettim :)
şimdi sana şöyle söyliyim slipknot alternatif metal yapıor şu anda devil driver da öle ama thrash metal öyeleride kullanıor yani kısaca senin cevabın alt.metal arkadaşım ;) hatta chimaira bile tam metalcore deil post-thrash -groove ve metalcore öğelerinin birleşiminden oluşan bi tarz günümüzde metalcore ve hardcore gerçekten çok yanlış anlaşılıo çooookk 8O

Açıklama için sağol :) Ben bildiğimi okumaya devam edeceğim. Devil Driver'ın trash ile alakası yoktur bu arada ...

Bu arada bu gün konserde bizi yalnız bırakmayan dostlarımıza :

Bu konserde bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz. Güzel konserdi. Sanırım en iyi performansımızdı. Yeni besteyi ilk kez sizlere çaldık. Onay da aldık mutluyuz :) Surfacing ile girdik :D Kafalar koptu eheheh ... Pankart için sağolun süperdi. Yeşim'in de aldığı afiş harika ötesi tek kelime ile. Sanırım en son Yeşim sizle konuşurken Melih'te kaldı afiş. İsterim en kısa sürede duvarıma asıcam :D

Video ve resimleri merakla bekliyorum ...

NuMetalFan demiş ki:
Açıklama için sağol :) Ben bildiğimi okumaya devam edeceğim. Devil Driver'ın trash ile alakası yoktur bu arada ...

Bu arada bu gün konserde bizi yalnız bırakmayan dostlarımıza :

Bu konserde bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz. Güzel konserdi. Sanırım en iyi performansımızdı. Yeni besteyi ilk kez sizlere çaldık. Onay da aldık mutluyuz :) Surfacing ile girdik :D Kafalar koptu eheheh ... Pankart için sağolun süperdi. Yeşim'in de aldığı afiş harika ötesi tek kelime ile. Sanırım en son Yeşim sizle konuşurken Melih'te kaldı afiş. İsterim en kısa sürede duvarıma asıcam :D

Video ve resimleri merakla bekliyorum ...

asıl biz HEXA fanları olarak tesekkürü bir borc biliyoruzz :LOL: :D
tek kelimeyle SUPER bi konserdi gercekten süper bi performanstı tebriklerr :)
hele de "defol" besteniz harikaydı ;) we surfacing de ben ne yaptıgımı hatırlamıyorum :LOL: ee artık fzl bekletmeyin ;) :D

İlgi için çoook teşekkür ederiz. Sizler oldukça biz de müzik ve sizler için burdayız. Sizlersiz asla olmaz dostlarım bunu bilin.

10 Aralıkta süper bir konser sizleri bekliyor. Ayrıntılar yakında :)

Geri