Kasatura (Thrash)-Ankara

Herkese iyi dilekleri için teşekkürler eylül de açıyoruz artık sezonu bir sürü yeniliklerle :twisted: inş. her şey çok daha güzel olacak "Thrash Till Death :twisted: "

Bronx demiş ki:
"The Gods Made Heavy Metal :twisted: "

Demişsin de repertuar da ManowaR yok :)

Aynı dileklerimi KaçaK grubuna da iletiyorum illaki görünür buradan aynı mesajı 2 defa yazmayım dedim ;)

Manowarlar bizden kaan sepultura söylesin :p
iyi dileklerin için saol :) tabiki 2 kere yazmak saçma :D ama şimdi topikte 3. veya 4. sayfalarda sürününce ister istemeden ihtiyaç oluyor o mesajlara :p Ama önemli olan kalpten geçendir bizim için... çok saol...

YEEEEAAAAA KASATURAAAAAAAAAAAAAAAAAA :twisted:

Herkese selamlar grubun tatil zamanı bitti yarın stüdyolara başlanacaktır.Yeni şarkılarla ve daha birsürü yeniliklerle konserlerde karşınızda olacağız ve ilk sezon açılışı büyük ihitmalle 9 eylül de if rock bar da olacaktır o gün sahnede Yerlebir(kesin değil),Kasatura ve yeni kurulumş olan Kehanetin eski vokali Levent öncülüğünde sadece "Death" coverlamakta olan Dostlarımız sahne alacaktır kısaca kafalar kopacak :D Herkesi bekleriz

Metal Up Your Ass :twisted:

Ben pek beğenemedim leventlerin grubu adamlar çok kıl ama inşallah adam akıllı bir yere gelcekler artık bu adama kehanet demeyin artık adam deathçi olm ayıp death çalmak ayrıcalıktır bu arada sizde çaktırmadan bi death parçası çalıomuşunuz kasatura hiç te görmedik ne ara çalışıonuz ama kasaturanın önü açık maşallah daha donlarını bok götürürken sahneye çıkmaya başladılar inşallah ankarayı bu 2 grup sallıcak bizde deli gibi headbang yapcaz bu arada davulculara konser için sölüorum rightı düzgün bi yere koyun kendimden geçip sahneye fırladığımda direk kafa atıyorumda nese ii çalışmalar beyler yeni süprizlerinizi bekliyoruz çok gezmeyin konurda izbelik yapmayın gidin ev çalışması yapın stüdyoya girin bu kadar ii şey söyledik çalışmadan olmaz tembellik yapmayın

Jihad demiş ki:
Ben pek beğenemedim leventlerin grubu adamlar çok kıl ama inşallah adam akıllı bir yere gelcekler artık bu adama kehanet demeyin artık adam deathçi olm ayıp death çalmak ayrıcalıktır bu arada sizde çaktırmadan bi death parçası çalıomuşunuz kasatura hiç te görmedik ne ara çalışıonuz ama kasaturanın önü açık maşallah daha donlarını bok götürürken sahneye çıkmaya başladılar inşallah ankarayı bu 2 grup sallıcak bizde deli gibi headbang yapcaz bu arada davulculara konser için sölüorum rightı düzgün bi yere koyun kendimden geçip sahneye fırladığımda direk kafa atıyorumda nese ii çalışmalar beyler yeni süprizlerinizi bekliyoruz çok gezmeyin konurda izbelik yapmayın gidin ev çalışması yapın stüdyoya girin bu kadar ii şey söyledik çalışmadan olmaz tembellik yapmayın
Saol olm ekledik tabi çalışıyoruz işte.Leventlere de ayrıcana başarılar diliyorum burdan :p .Bize gezmeyin diyene bak kendin gezmiosun sanki :p .Neyse Hakan'cım saol yorumun için inşallah yeni sezon iyi olcak.Görüşürüz...

He burda bazı eklemek istediğim şeyler vardı onları unuttum leventlerin grubunun tüm elemanları kankamdır hepsini ayrı ayrı severim death çaldıkları için daha bi ayrı severim bu grup önleri açılırsa inşallah ünleri ankarayı taşıcak bunları bu kadar emin söylememin sebebi bir kere sadece cover grubu değil ayrıca harika besteleri var ve hepsi sadece iyi çalmıolar hepsi gerçekten harika insanlar zaten grubun gitar/vokali levent benim en iyi dostumdur diğer elemanlarıda çok iyilerdir çok yakında stüdyodan çıkıp konserlere başlayınca sizde göreceksiniz ve sizde tanıyacaksınız inşallah ve en önemliside hepside YERİ GÖÐÜ YARATANIN ALLAH olduğuna inanıolar hepsinin gönlünde iman var çok şükür bu arada kasaturaya bişe demedik geçen yazımda dediğim gibi bu grupla ankarayı sallıcaklar şu 18 yaş sıkıntısını bi atlasalar çok iyi olcakta bu arada grubun ismi mükemmel EN BÜYÜK KASATURA bu isim konusundada ulaşı zekasından dolayı kutluyorum...

Hakan'cım yazdıkların için çok sağol em,n ol bu söylenenlerin hakkını vericez umarım herşey dilediklerimiz gibi olur desteklyen herkese teşekkürler 9 Eylül de görüşmek üzere :twisted:

Coverlar gayet başarılı...Sağlam şeyler duymak herzaman mümkün olmuyo şu amatör camiada...Yanlız vokal üzerine biraz daha yoğunlaşsanız daha iyi olacağı kanaatindeyim...özellikle clean çıkışlarda vokalist arkadaş epey bi sürtone olmuş...BURDEN OF GRIEF in master of puppets cover ını dinlemediyseniz bi dinleyin derim ben...Yukarda söylediğim probleme biraz yardımcı olacaktır,brutal teknikleri üstüne...
Çok ahkam kestim kusura bakmayın...Kolay gelsin...

Satan_Inside demiş ki:
Coverlar gayet başarılı...Sağlam şeyler duymak herzaman mümkün olmuyo şu amatör camiada...Yanlız vokal üzerine biraz daha yoğunlaşsanız daha iyi olacağı kanaatindeyim...özellikle clean çıkışlarda vokalist arkadaş epey bi sürtone olmuş...BURDEN OF GRIEF in master of puppets cover ını dinlemediyseniz bi dinleyin derim ben...Yukarda söylediğim probleme biraz yardımcı olacaktır,brutal teknikleri üstüne...
Çok ahkam kestim kusura bakmayın...Kolay gelsin...

Çok saol yorumun için bu kayıt üzerinden 2-3 aya yakın geçti daha da geliştirdiğimize inanıyoruz kendimizi bu süre zarfında, ilerde daha da iyi olucak inş. :twisted:

kasaturagrup01rm7.jpg

işte "Kasatura" nın son hali bir dergi için çektirdik bu resmi paylaşmak istedik :D :twisted:

Kasatura vokâlin kulağını büyük 1 gayretle geliştirmesiyle dahada sağlam olarak sahnelere dönüyor inşALLAH,hepsi çok iyi insanlar,kasatura gibiler şerefsizim :D...
Demmmmbarmısınız la siz yoksa lol...

soloist demiş ki:
Kasatura vokâlin kulağını büyük 1 gayretle geliştirmesiyle dahada sağlam olarak sahnelere dönüyor inşALLAH,hepsi çok iyi insanlar,kasatura gibiler şerefsizim :D...
Demmmmbarmısınız la siz yoksa lol...

eyvallah leventcim yardımınla ve benim kasmamla oldu açıldı kulak ta ses te :D inş. daha güzel olacak if te açılcak sezon ya 9 unda yada 10 nunda herkesi bekliyoruz :twisted:

Geri