Kasatura (Thrash)-Ankara

Trace demiş ki:
Çok güzel...
Dictator'ün solosu hakikaten kompozisyon olarak harika...
Ulaş tebrikler : ),öperim seni :D
Teşekkür ederim Levent saol yav.Beğendiğine çok sevindim.Bende seni öperim :D
denizulger demiş ki:
Elinize sağlık beyler. Smile
Saol Deniz :)
kvnc_bas demiş ki:
kasatura 1 inde root bar die bi yerde konser varmş orda çıkcakmsnz analarım herkez soruyo bazı bi kaç kişinn msninde yazıoo bi soleyinde herkez burdan görsün
Abi yok öyle bişey ya herkes soruyo bana bende anlamadım sezonun ilk konseri 15 inde olacak :)

asdjc0.jpg

Herkesi bekliyoruz arkadaşlar...

myspace e yazdım hepinizede tek tek söyledim ama olsun maksat gösteriş:p kaydınızı cidden çok beğendim hatta son günlerde ilk başta hiç hoşlanmadığım cruel killers ı dinliyorum sürekli. daha çok güzel şeyler yapacağınıza eminim kutluyorum,başarılar diliyorum ve konserde görüşürüz diyorum:p

_Infected_ demiş ki:
myspace e yazdım hepinizede tek tek söyledim ama olsun maksat gösteriş:p kaydınızı cidden çok beğendim hatta son günlerde ilk başta hiç hoşlanmadığım cruel killers ı dinliyorum sürekli. daha çok güzel şeyler yapacağınıza eminim kutluyorum,başarılar diliyorum ve konserde görüşürüz diyorum:p

Saol kanka :p Beğendiysen ne mutlu bize :p Konsere beklioruz ! :D

olayın aslını anlatıyim konser sırasında elektrikler kesildi ve 300 kişi dışarıya çıktıktan sonra çevre sakinleri tarafından şikayet gelince bizde iptal etmek zorunda kaldık polis gelmesi sebebiylen

Arkadaşlar Kasatura grubuna bu konser için harcadıkları emekler yardımlar ve gösterdikleri sabır için teşekkür ederim.Durumu özetleyeyim; herşey yolunda giderken havalandırmanın aşırı yüklenme üzerine 4 kanalının bozulması haricinde fırtına grubu tam sahnesini bitirdi 2dk sonra elektrikler kesildi.Bu kesintinin kesinlikle mekanla alakası yoktur katılan arkadaşlarda çevre esnaflardan da duydu.Elektrik kesintisinde doğal olarak insanlar dışarı çıktı fakat çevrede o kadar uyarılarımıza rağmen elinde alkolle gezen arkadaşlar çevreden şikayet almamızı sağladı.Elektrik idaresini aradığımızda elektrik ortalama 1 saat sonra gelecek dediler.Bunun üzerine bie an konseri iptal edip bir gün veya bir hafta sonra girişi ücretsiz telafi konseri yapmayı planlıyorduk bir yandan da bize laf atıp taşkınlık yapan arkadaşlardan anlayış bekliyorduk derken elektrikler geldi mekana tekrar giriş yapıldı daha sonra bilet gişesi kaldırıldı fakat elektrik yüzünden oluşan büyük kalabalığı çekemeyen bazı insanlar polise asılsız ihbarlar yaptı ve ihbar üzerine gelen memurlar kendilerince saygısızca insanları dışarı çıkarmadılar.Olay bu şekilde gelişti.Emekleriniz için tekrar teşekkür ederim.Kusura bakmayın arkadaşlar...Herzaman yanınızdayım..Anlayışınız için sağolun..

Boşver Onursal olacağı varmış.Evet polis baya başarılı bu mekan basma işlemlerinde.Neyse hayırlısı diyelim.Artık başka zaman.Bizde senin yanındayız her zaman.Görüşmek üzere...

Geri