Kasatura (Thrash)-Ankara

-Alcohollica- demiş ki:
Scott_Columbus demiş ki:
-Alcohollica- demiş ki:
Scott_Columbus demiş ki:
-Alcohollica- demiş ki:
tamam sade falan ama hata var 19 kasım pazar olacak cumartesi değil onursal düzeltir zaten yenisini bekliyoruz:D
MAGICK de o gun SAklıkent te sahneye çıkacak. SAatler çakışmazsa orada olmaya çalışırım
Evet o gün Ankarock var ama Magick son grup olduğu için akşam sahne alır bizim öğlen 14:30 da açılıyor kapılar 15:00 de konser başlıyor ve hiç hızını kesmeden devam ediyor bekleriz dostum;)
Bak bu iyi olur işte. Sizle açılır seslerimiz (kısılmazsa) , Mehmetlerle de DeathRoll, Bitterweet, Torn, Mortal eyes söyleriz
keşke bizde gelebilsek yav magick i izlemeye ama +18 :(
Haftaya Perşembe Gelin ilk biralarınız benden...saat 22 de başlarlar programa, ama pogo yok biz sevmeyiz yaşlıyız bizler

Scott_Columbus demiş ki:
-Alcohollica- demiş ki:
Scott_Columbus demiş ki:
-Alcohollica- demiş ki:
Scott_Columbus demiş ki:
-Alcohollica- demiş ki:
tamam sade falan ama hata var 19 kasım pazar olacak cumartesi değil onursal düzeltir zaten yenisini bekliyoruz:D
MAGICK de o gun SAklıkent te sahneye çıkacak. SAatler çakışmazsa orada olmaya çalışırım
Evet o gün Ankarock var ama Magick son grup olduğu için akşam sahne alır bizim öğlen 14:30 da açılıyor kapılar 15:00 de konser başlıyor ve hiç hızını kesmeden devam ediyor bekleriz dostum;)
Bak bu iyi olur işte. Sizle açılır seslerimiz (kısılmazsa) , Mehmetlerle de DeathRoll, Bitterweet, Torn, Mortal eyes söyleriz
keşke bizde gelebilsek yav magick i izlemeye ama +18 :(
Haftaya Perşembe Gelin ilk biralarınız benden...saat 22 de başlarlar programa, ama pogo yok biz sevmeyiz yaşlıyız bizler
Bu çok güzel bir davet geri çevirmemeye çalışacaz ;) saygılar..

Afişi düzelttim arkadaşlar...

netelb8.jpg

Buda büyük boyutlusu ;)
http://img299.imageshack.us/img299/359/netelb8.jpg

19 KASIM PAZAR

19 kasımda sizi izlemeye gelicem arkadaşlar.ve ilk sahnemizde de beklerim sizleri.sonucta defalarca sahneye ciktik ama her yeni grupta yeni bi heyecan olur sahnede.ne diyim abi gelin görün ben beğenceğinizi umuyorum.ve 19 kasımda da kesin ordayız.işşallah grupca gelebiliriz.

hubup demiş ki:
19 kasımda sizi izlemeye gelicem arkadaşlar.ve ilk sahnemizde de beklerim sizleri.sonucta defalarca sahneye ciktik ama her yeni grupta yeni bi heyecan olur sahnede.ne diyim abi gelin görün ben beğenceğinizi umuyorum.ve 19 kasımda da kesin ordayız.işşallah grupca gelebiliriz.

Eyv. bekleriz abi dediğim gibi sizin ilk sahnenizdede orda olmaya çalışacaz başarılar;)

usagi_ demiş ki:
umarım orada olabilirim...başarılar..

SAğolasın bekleriz..;)

karganinkarisi demiş ki:
29 izledik çok beyendik şimdi kaçak grubuyla aynı sahnede bir kez daha izlemek fırsatı bulcaz..tam bir metal ziyafeti olcak başarılar...

Teşekkürler ,dediğim gibi sıkı konser olacak gelenlerin memnun kalacağından eminim;)

Grubumuz adına çok önemli bir kararı açıklamak isterim arkadaşlar ben gitar & vokal olarak görevimde değişiklik yapıp sadece vokale geçtim ve grubumuza aynı zamanda "Enterprise" ın gitaristi olan Uğur u kattık artık grubumuz 5 kişidir karşınıza daha güçlü ve daha kaliteli bir sound la çıkacağız hepimiz için hayırlı bir değişiklik olur umarım..

GRUBUMUZA HOŞGELDİN UÐUR KARDEŞİM;)

Geri