Kasatura (Thrash)-Ankara

soloist demiş ki:
Olm 18 şarkıyı o gün çalmayın la ya da ara verin,bi 20 dk filan sora 1 da çıkın...
ibiblô
yok ardı ardına 18 şarkı çalınmıycak 6 şarkı 6 şarkı iki grup ara vere vere çalcas arada gitar kapışmaları,düetler vs. sürprizler olcak mütiş bir finallede bitircez tam bir metal ziyafeti olcak playlist i yazıncada belli olur zaten;)

Hadi bakalım hayırlısı ben o gün if'te metal camiasına yeni girmiş 1 gurubu Impulse'ı destekliyor olucam (arkadaşım zaten) kısmet olursa,sizede gelmeye çalışcam dembar...

netewn7.jpg

Arkadaşlar özel ve barışma kardeşlik konserine herkes davetlidir...!

Afiş aslında bu değildi fakat diğer afiş biraz geç kalınca bu olmak zorunda kaldı diğer afiş elime geçince onuda koyarım buraya başarılar!!!

Scott_Columbus demiş ki:
-Alcohollica- demiş ki:
tamam sade falan ama hata var 19 kasım pazar olacak cumartesi değil onursal düzeltir zaten yenisini bekliyoruz:D
MAGICK de o gun SAklıkent te sahneye çıkacak. SAatler çakışmazsa orada olmaya çalışırım
Evet o gün Ankarock var ama Magick son grup olduğu için akşam sahne alır bizim öğlen 14:30 da açılıyor kapılar 15:00 de konser başlıyor ve hiç hızını kesmeden devam ediyor bekleriz dostum;)

-Alcohollica- demiş ki:
Scott_Columbus demiş ki:
-Alcohollica- demiş ki:
tamam sade falan ama hata var 19 kasım pazar olacak cumartesi değil onursal düzeltir zaten yenisini bekliyoruz:D
MAGICK de o gun SAklıkent te sahneye çıkacak. SAatler çakışmazsa orada olmaya çalışırım
Evet o gün Ankarock var ama Magick son grup olduğu için akşam sahne alır bizim öğlen 14:30 da açılıyor kapılar 15:00 de konser başlıyor ve hiç hızını kesmeden devam ediyor bekleriz dostum;)
Bak bu iyi olur işte. Sizle açılır seslerimiz (kısılmazsa) , Mehmetlerle de DeathRoll, Bitterweet, Torn, Mortal eyes söyleriz

Scott_Columbus demiş ki:
-Alcohollica- demiş ki:
Scott_Columbus demiş ki:
-Alcohollica- demiş ki:
Bak bu iyi olur işte. Sizle açılır seslerimiz (kısılmazsa) , Mehmetlerle de DeathRoll, Bitterweet, Torn, Mortal eyes söyleriz
keşke bizde gelebilsek yav magick i izlemeye ama +18 :(

Geri