Kasatura (Thrash)-Ankara

ancak yazabiliyorum , yeni girebildgm icin ..
cumartesi gunu konserinizin sonlarına yetisebildim dinledigim kadarı guzeldi gercekten , bekledigimden cok iyiydiniz , helal olsun cocuklar dewam tam gaz..
yine gorusmek uzere bi konserde

bloodstain demiş ki:
ancak yazabiliyorum , yeni girebildgm icin ..
cumartesi gunu konserinizin sonlarına yetisebildim dinledigim kadarı guzeldi gercekten , bekledigimden cok iyiydiniz , helal olsun cocuklar dewam tam gaz..
yine gorusmek uzere bi konserde
sağolasın konserlerin sonuna performans düşüklüğü vardı tabi oda sona bıraktığımız şarkıalrdan olsa gerek başalrı daha iyiydi galiba neyse lafı uzatmıyim bizde sizde headbang in dibine vurduk gerçekten çok iyiydiniz başarılar..

Bu arada bütün iyi dilekler için teşekkür ederim herkesin çok emeği geçti bildiriyim dedim gruptada hiç bir sorun yoktur herşeye tam gaz devam çok daha sağlam karşınızda olacaz tekrardan görüşmek üzere ..

beyler çok iiydiniz...hala boynum ağrıyo inanırmısınız?gerek sahnede duruşunuzla,gerek enstrümanlara hakim olma konusunda çok iyi olduğunuzu birkez daha gösterdiniz...fazla boyunluğu olan varmı a.k?
GROUND ZERO/davul

small_richard demiş ki:
beyler çok iiydiniz...hala boynum ağrıyo inanırmısınız?gerek sahnede duruşunuzla,gerek enstrümanlara hakim olma konusunda çok iyi olduğunuzu birkez daha gösterdiniz...fazla boyunluğu olan varmı a.k?
GROUND ZERO/davul

eyw saolasın siz de çok iyidiniz özellikle flesh de ankara hawası kendimize getirdi bizi :D :p

small_richard demiş ki:
GROUND ZERO/davul

eyvalalh abi yav dahada çalşıyoruz iyiye doğru gidiş devam ediyor sanırım:Dbide her ne kadar ben kalıp sizde boynumu kopartamasamda söz veriyorum bidahakine dağatacam orayı bi adam akıllı dinleyemedim yahu:D

NeoNBass demiş ki:
small_richard demiş ki:
GROUND ZERO/davul

eyw saolasın siz de çok iyidiniz özellikle flesh de ankara hawası kendimize getirdi bizi :D :p

Muhaha süperdi lan :D Harbi kendimize geldik yani :LOL:

hmm o olaya bi açıklık getirmek lazım dün akşam bende gördüm youtube da, grup olduklarını bile sanmıyorum 2 kişiler öyle takılıyorlar pek bir sorun yaratacağını sanmıyorum bizim elimizde bu kadar konser belgesi, anlaşmalar ve yakında bestemizi kaydettikten sonra noterden alıcağımız tasdikle birlikte hiç bir sorun kalmayacaktır :D

Kaan denen çakala yakıştı kamuflaj.

Asıl kasatura burda ikincisi!

Üçüncüsü Sepultura Cover'i yapmayın lan daha fazla benim gibi Sepultura Fan'ı olan adama yada Kaan la Roots Bloody Roots söylemek istiyorum Düet...

Duydun mu lan Kaan efendi :D

DemliScreamVokal demiş ki:
Kaan denen çakala yakıştı kamuflaj.

Asıl kasatura burda ikincisi!

Üçüncüsü Sepultura Cover'i yapmayın lan daha fazla benim gibi Sepultura Fan'ı olan adama yada Kaan la Roots Bloody Roots söylemek istiyorum Düet...

Duydun mu lan Kaan efendi :D
duydum tabi o gün sokakta söylemiştik çok güzel olmuştu valla aynısı sahnede de yapmak isterim valla şerefcim güzel olur;)

Geri