Kasatura (Thrash)-Ankara

Çok iyiydiniz karı gayrılar...

O nasıl bi bastı gümbür gümbür
Kros desen öyle
Gitarlar desen giuff
Kaanım da böğürdü tüm gücüyle

Besteyi de yarına saklayamadınız yoğun ısrarlardan:D

ugur_gtr demiş ki:
Çok iyiydiniz karı gayrılar...

O nasıl bi bastı gümbür gümbür
Kros desen öyle
Gitarlar desen giuff
Kaanım da böğürdü tüm gücüyle

Besteyi de yarına saklayamadınız yoğun ısrarlardan:D
eyvallah saolasın ama bütün enerjimizi seyircimizi yarına sakladık bestede cabası herkesi bekliyoruz;)

2 dir izliyorum ve söylemeyi unutuyorum , biraz daha bireysel çalışın arkadaşlar bu yaşta çok iyi çıkış yakalarsınız bence , sonra grubunuza daha sağlam bir şekilde dönün.Ben sizi çok beğeniyorum. Görüşürüz ;)

Bronx demiş ki:
2 dir izliyorum ve söylemeyi unutuyorum , biraz daha bireysel çalışın arkadaşlar bu yaşta çok iyi çıkış yakalarsınız bence , sonra grubunuza daha sağlam bir şekilde dönün.Ben sizi çok beğeniyorum. Görüşürüz ;)
Çok teşekkür ederiz :) .Bireysel olarak kendimizi geliştirmeye (enstrüman hakimiyeti gibi) çalışıyoruz.Aynı zamanda da grup devam ediyor.Besteyide bitirdik.Yorumun için saol.Görüşürüz...

Yarın zaten unutulmycak bi konser olucak

Kasatura desen
Enterprise desen
Ground Zero desen
Kaçak desen

Hepsi çok iyi çok lööÖÖöö bi konser umut ediyorum

Umut demişken yine kelin parladı be oolum:D

Bronx demiş ki:

çok sağol yorumun için olaibldiğince kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz dahada durmadan devam beğeniliyorsak ne mutlu bize saygılar..

Gerçekten güzel bi konser oldu(2 saat bekleme hariç).Ortalığın damına koyuosunuz walla helal olsun yalnız besteyi çalmamanız kötü oldu ya..

_NightmarE_ demiş ki:
Gerçekten güzel bi konser oldu(2 saat bekleme hariç).Ortalığın damına koyuosunuz walla helal olsun yalnız besteyi çalmamanız kötü oldu ya..
sağol baybars elektirk kesintisi yüzünden gecikme oldu herkes çok bekledi çok sıkıldı ama sonra herkes beklediğini aldı diye tahmin ediyorum gelen herkese teşekkürler taşaklı konserdi ;)

bole grup olmaz...bole muzik olmaz...bole artiz bi gitar wokal olmaz...bi gun sıkıştırıp cukecez sana kaan...sora ulus heykeline asıcaz ..şklardan :p dewam gencler surekli takipteyim...hersey gayet ii :) daha da ii olcak...

skbclyro demiş ki:
bole grup olmaz...bole muzik olmaz...bole artiz bi gitar wokal olmaz...bi gun sıkıştırıp cukecez sana kaan...sora ulus heykeline asıcaz ..şklardan :p dewam gencler surekli takipteyim...hersey gayet ii :) daha da ii olcak...
saolasın yiğit sevindim valla ne diyim:D

Scott_Columbus demiş ki:
-Alcohollica- demiş ki:
Scott_Columbus demiş ki:
Teşekkürler. More Slayer More Gasoline More AlcohoL
bişi değil senin gibi bölye içi metalle yanan birinin bizi izleyip beğenmesi ne mutlu bekleriz gene;)
geldik de boynumuzun anuna koydunuz. acıyın a.q 25 yaşındayız bizler :D
ama yine de çok eğlendik
sağolasın tekrardan ikinici günde geldin ne diyim sana helal olsun gene bekleriz sert kal;)

Geri