Kasatura (Thrash)-Ankara

ugur_gtr demiş ki:
Kaan başarılar!!!
"Jihad" ekleyin Slayer'dan bence...
Ulaşımı da bi pogoda dövün ki bize gelsin artık :p

sağol uğurcum umarım iyi olucak. Şunuda belirtmek istermki iki taraf içinde çok üzgünüm leventede söledim gerçi bir orak nokta bulunabilceğini düşünyorum en azından küslükler giderilsin isterim ben :arrow:

Doğum günümde beni kırdamığınız için teşekkür ederim ayrıca hazırladığınız parça için :) Sağolun arkadaşlar 29 unda görüşmek üzere ;)

Lan gene sizle cıkacaz 28 inde lan ne diim bn size :p saka len saka iyi bi konser olsun belden asağı vurmak yok:p herneyse nasolsa dısarda ve konserde görüscez iyi olmasını dilerim kardeslerim... :twisted:

_MaD_ demiş ki:
Lan gene sizle cıkacaz 28 inde lan ne diim bn size :p saka len saka iyi bi konser olsun belden asağı vurmak yok:p herneyse nasolsa dısarda ve konserde görüscez iyi olmasını dilerim kardeslerim... :twisted:

sağol noktam benim :D çok eğlenceli olacak duyduğuma göre sizin playlistte baya taşşaklıymış kafalar kopcak artık ;)

sağol iyi dileklerin için geçen sene kurulduumuzda 15 di ama şimdi diğer elemanalr 16 bende 17 yaşındayım dahada çalışıp gelişeceğimizi umuyorum kosnerlere bekleriz :twisted:

-Alcohollica- demiş ki:
sağol iyi dileklerin için geçen sene kurulduumuzda 15 di ama şimdi diğer elemanalr 16 bende 17 yaşındayım dahada çalışıp gelişeceğimizi umuyorum kosnerlere bekleriz :twisted:

Olsun 16-17de iyidir daha gelişeceksiniz:):) Bikaç konserde beraberdik zaten dinledim sizi zaten merak etme... Tekrar başarılar diliyorum;)

_JiMi_ demiş ki:
-Alcohollica- demiş ki:

Olsun 16-17de iyidir daha gelişeceksiniz:):) Bikaç konserde beraberdik zaten dinledim sizi zaten merak etme... Tekrar başarılar diliyorum;)
beğendiysen ne mutlu:D RockA yada başarılar

Geri