Kasatura (Thrash)-Ankara

-Alcohollica- demiş ki:
28 EKİM IF PERFORMANCE HALL- 29 EKİM DİP BAR KASATURA KONSERİ KAPI AÇILIŞLARI 14:30 İLK İÇECEK BEDAVA DİYORUM VE BİR KASATURA RESMİ KOYUP MESAJIMI BİTİRİYORUM :D

kasatura201as3.jpg
Maladam 82 5 9 filmi geldi çok heyecanlıyım seyreden var mı???

en seksi umut çıkmış
abi bugün kapıdan dinleyebildim biletteydim....
cok kral çaldınız onursala çaldığınız şarkı cok eylenceli olmuş kaan sesin de dehşetti nede olsa ANKARANIN EN İYİ METAL GRUPLARI SAHNEDEYDİ :d :d :d :d :d

dengesizpunk demiş ki:
en seksi umut çıkmış
abi bugün kapıdan dinleyebildim biletteydim....
cok kral çaldınız onursala çaldığınız şarkı cok eylenceli olmuş kaan sesin de dehşetti nede olsa ANKARANIN EN İYİ METAL GRUPLARI SAHNEDEYDİ :d :d :d :d :d

Hadi lan "ulaş" en seksi "ulaş" :D Nese kulaına nası geliodu güzelmi :p

Güzel bir dip konseriydi kasatura... mikrefon yetmezliği ve amfi sorunları olsun bizim sound check imiz uzadı yattı düet hayalleri... Neyse sağlık olsun başka zamana işallah... Elinize sağlık çok güzel bir konserdi... ;)

sağol yav yoğun istek üzerine gene dayanamadık pantera,kreator,sepultura üzerine tatlı niyetine gene bi metallica çaldık millet bunu bekliyomuş meğer :p sağol headbang için 8)

ayıp ettin :D bu arada kaan helal olsun vokalleri baya ilerletmişsin uzn zamandıre dinlemiodum sizi baya geliştirmişiz valla :) sesine brutal oturmuş artık güzel güzel :D scream lar da tam yerinde ;)

_PaiN_ demiş ki:
ayıp ettin :D bu arada kaan helal olsun vokalleri baya ilerletmişsin uzn zamandıre dinlemiodum sizi baya geliştirmişiz valla :) sesine brutal oturmuş artık güzel güzel :D scream lar da tam yerinde ;)

eyvallah valla işte eskiden hep diyordum forumda ses tellerim tam oturmadı diye sanırım oturdu artık atlattım ergenliği galiba:p üstüne biraz da çalşınca oldu sonunda 8)

DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:
Dip barda gayet iyidiniz.Metal dinlemem ama amatörlerde 3 tane grup var dinledigim Kacak,Enterprise ve siz basarılar

sağol yorumun beğendiysen ne mutlu bize 8)

Merzifon eşşeği hülagü demmmbar ibiblô,kasatura ben size hayranım her konserinizde bizim grubu anons etmeyi unutunda kaanı 1 çoaltıyım :D =)

Geri