Kasatura (Thrash)-Ankara

Şİmdi ikinizide küfretcem hea kreator falan idare et falan ben kreatorda sevmiom zaten alla alla slayer dururken zaten nası kreator coverlıonuz onuda anlamış deilim yaa :evil:

Zuhahahaha :D,söv la Hakan şunlara bi,ya da bana söv,sen sövünce mutlu oluyo etrafındakiler şerefsizim :D...
Lam Anıl o billûr çocuk senin sıpalığınmı lam erkek güzeli,süper çıkmışın yine :D...

Bi gün toplansın bütün arkadaşlarım hepsine tek tek söveyim ama bazıları benim arkadaşım olduğunu zannedio yok levente söv falan dio olm anlatamıorum galiba arkadaşım ben senin lafını nie dinliyim SEN BENİM ARKADAŞIM DEÐİLSİNKİ...

neyse beyler tamam slayer da koyacaz ok 8O :D burada 2 -3 hafta içinde yolcu in rock da konser olaiblir gene muhteşem üçlü Kastura-Enterprise-Ground Zero şeklinde kesin belli olunca haber vericem :twisted:

biraz haber vereyim şu an playlisti tamamen yenilemek durumundayız birkaç gruptan birkaç parça kalıcak(Kreator,Pantera) onun dışında tamamen yeni parçalar ekliycez ve tabi kendi parçalarımız da olacak bunları tamamen halledene kadar konsere çıkmayı düşünmüyoruz yaklaşık bi 3-4 hafta alır bu dediklerim yeni kosnerde yeni heycanlarla görüşmek üzere

Thrash Till Death :twisted:

Evet millet yenilenmiş bir halde 14 ekimde inş "dip bar"da karşınızda olacağız yenilenmiş muhtemel playlist

1:Kreator-Phobia
2:pantera:Domination
3:pantera:Cowboys From Hell
4:Sepultura:Territory
5:Beste(YEAAAAAAAH)
6:Slayer:postmortem(kesin değil)
7:Metallica:(konser sırasında hangi parçayı isterseniz :D )

-Alcohollica- demiş ki:
Evet millet yenilenmiş bir halde 14 ekimde inş "dip bar"da karşınızda olacağız yenilenmiş muhtemel playlist

Evet kasatura en sonunda playlisti deiştirdi evet bakalım parçalarımıza
kreator görüorum grubuda parçayıda beğenmediim için bi yorum yapmıorum ama bunu millet sevdi bencede kalması ii olmuş
Sonraki parçamız domination bence daha uzun yıllar kalsın bu parça acayip mükemmel yaa şerefsizim(ah şeref gene aklıma geldin andım seni bak ah dembar ah sen oralarda biz burda) :cry:
Sonraki parçamız iüffffff giffff dzciüfffffffffffff eğer gözlerim 82 derece bozuk deilse bu cowboys from hell(gerçi kaanın o screamlerde civciv gibi bi ses çıkıo çok farklı bi yorum çok güzel olur inşallah :LOL: ) allahım artık kasatura milletin sadece kafasını deil gövdeleride ayırcak maşallah
4. parçamız ise territory bunuda sevmiorum gerçi grubuda sevmiorum pek ama roots bloody roots yada ratamahatta olsaydı acayip mükemmel olurdu gerçi bu şarkıyıda pek sevdi millet durduğu gene ii olmuş
5.parçamız en fazla merak ettiğim parça bu(külliyen yalan aq Cowboys From Hell dururken ben napım besteyi :LOL: )heyecanla beklioruz
6.parçamız ise kasatura en sonunda çağrılarıma kulak verdi ve en sonunda thrash grubu oldu valla bu fenerli futbolcunun gsye gol attıktan sonra işte gerçek fbli oldum demesi gibi kasaturada gerçek thrasçi oldu gerçi şarkı seçimi hakkında biraz düşüncelerim var keşke daha mükemmel bi parça seçseydiniz mesela panteralarda olduğu gibi gerçi hala istediğim pantera yok ama(ipucu verim 5 Minutes Alone :LOL:)gerçi bu şarkıyı reign in blooddaki ilk postmortem sonra hiç gaz kesmeden raining blood gibi yapcaksanız demmmmmmmmmmmli derim valla ama TORMENTOR olsaydı hem çok mükemmel(SLAYERIN hangi şarkısı mükemmel deilse sanki :LOL: )hemde çok özgün olurdunuz gerçi ciğerim kuvvetli benim çene durmaz diosan keşke JİHAD olsaydı off bea derdim bu parçayı daha yeni dinleyen SLAYERCILAR(bu adamlara slayer dinleyenler bile demek istemiorum aslında :!: )yada hiç bilmeyenler var hem çok özgün hemde mükemmel olabilirdi gene yada HELL AWAITS oda aynı bu şekilde bi şarkı
7. şarkımız burda kasatura şu anda hiç bir grupta görmediğimi yapıor şarkı seçimini seyirciye bırakıor ve ben bu lafın altında biz metallicayı yedik bitirdik artık ne istedinizi çalarız diyerek bi açık kapı bırakmış şimdi burda anlamadığım bir konu bu sizin çaldığınız bir metallicamı yada tüm metallicamı gerçi bu imkansız ama bu adamlar yapar arkadaş bunlar çok sevio o grubu gerçi hepsi kaan kadar çok seviomu bilmiorum yani ben mesela dont tread on me dicem çalcakmısınız yada 2x4 hemen çalcakmısınız gerçi sevmiorum bu şarkıları ama gerçi artık metallica baydı beni desem yeridir daha yeni metale başlayanlar için çok güzel bi olay metallica çalması artık bizleri baydı valla en azından beni biraz sevdiim metallica parçaları vardı artık tiksiniorum o parçalardan nese
İşin özü şu Kasatura bomba gibi gelio şu ana kadar kemikleriniz hiç bir konserde oynamıcağı kadar oynucak gibime gelior bu konserlerde Çıldır Çıldır Çıldırmayan i...
YOLUNUZ AÇIK OLSUN BEYLER...

Hakan cım bize böyle uzun bir vakit ayırıp gene o güzel yorumlarından birini yaptığın için teşekkür ederim şu slayer hakkında benimde söylemek istediklerim var benim de en çok çalmak istediğim parça "hell awaits" di ama cidden sende biliyosunki vokalleri çok zor direk tom un o mütiş grammeriyle ve hızlı söylemesiyle alakalı bir şarkı her baba yiğit söyliyemez bide ben çalarken hiç söliyemem :D ama başka şarkılar olacak tabi slayer dan, pantera isteğinide dikkate alıcam ;) he metallicaya gelicek olursak bizim tam çaldığımız yaklaşık 8-10 tane metallica parçası var hangisini isterseniz çalarız kosnerde diğerlerinden de olursa bakarız çalaiblirz belli olmaz :twisted:

-Alcohollica- demiş ki:

kaan aşkım ben welcome home(senateryuuum) istiyorum metalikadan lütfen çalın laa

Geri