Kasatura (Thrash)-Ankara

zorknemesis demiş ki:
Arkadaşlar Kasatura Grup Resmi Çıktı :D

kasaturagrup03uh4.jpg
NE YAPTIN SEN YEÐEN YAAWWW!!!!!!!!! :roll: aq bi istanbula gittim neler olmuş a.k valla konser güzeldi ben en çok gene adı neydi hea poyu çok sevdim açılımı nedir hala merak ediorum nese geyik yeter kasatura iyiydi ama tek eleştiri onlara dominationu bundan sonra 5 kere çalın hatta bana yolda sokakta heryerde çalın hatta sadece domination çalın groundzero ilk konserinde harikaydı bi bassçıları tutuktu biras neyse o da açılcak zaten o benim arkadaşım diil zaten

Saolasın Hakan'ım.O p.o artık sadece o :p isimleri oblivion oldu.İyilerdi.Ayrıca sen iste her zaman çalarız domination ı yeter ki sen iste :p .Ayrıca Ground Zero nun bassçısı hakkında ki düşüncelerine aynen katılıorum :p (şaka bi yana tutuk diildi gayette gawattı :) ) .Neyse bu cumartesi dip barda ki konsere bekliyoruz.14:00 gibi kapılar açılcak 2. grup olarak çıkcaz.Görüşürüz..

beyler eleştiri yaptık aq ne dersek olay oluo çünkü ben onu thrash yaparken daha bi hareketliydi ondan öle dedim nese alışcak death a.k kasatura yarın dominationı 2 kere çalmayın gelmem valla
:evil:

evet sniff the metal konseri bugün kasatura heyecan varmı
1saate dip te olcam sahne ws kolay gelsin kafa sallamasamda herzamanki gibi sahneden atlayarak sizi nekadar sevdiğimi belirtcem

(kağan akşam ev boşmu:)

Konsere gelipte benim için üzülen herkesten özür diliyorum konser güzeldide sonrası biraz kötüydü(sinirden bayıldım fln.) gelen herkese tekrar teşekkürler yeniden görüşmek üzere...

valla cok güsel konserdi. ama biseye deyinmek isterim. metalci dedigin bu kadar sempatik olmaz abi:) olmuyo böyle

cok iyisinz. basarılarınızn devamını dilerm
kaancım geçmis olsn bu arada

kasatura cok iiydi domination pogosunda kafam kırıldı sandım bi ara ayrıca kaan cok gecmis olsun kardesim bisey oldu diye cok korktum sahnede moralim cok bozuktu zaten wideo yu izlersek görürsünüz hataları neyse sana bisey olmadı ya yemisim konseri

Kaan keşke geberseydin zaten beni herkese yalancı çıkardın a.k ben senin için öldü diodum sonra canlı ve kanlı bi şekilde aşağıya indin konser iiydi seek and destroy ve master of puppets sayenizde bi daha ömrüm boyunca dinlemiycem bi şarkı bu kadar da çok çalınmaz ki kardeşim zaten ben bi daha sizin konserede gelmicem siz sebebini iyi bilionuz nese konser iiydi başarılar

pek tarzım olmasada mayısın ilk haftasından beri dinliyorum ve her konserde daha ilerlediğinizi görüyorum.bu konserde son 3 şarkınızı dinleyebildim gayet iyiydiniz.bişi daha;demon of the fall çalmamazlık yapmayın ayıp oluyo =)

Geri