Kasatura (Thrash)-Ankara

dark_shine demiş ki:
heeey! konser superdi cok eglendik sorasinda biraz gerilsekte iyidi yani.. boynum koptu su an dik tutamiyorum :D basarilarinizin devamini diliyorum ;)

çok sağol yenge :p bidahakinede bekleriz demiyorum zaten mecbursun gelmeye götürürler ulaşı :D

_mechanix_ demiş ki:
kasatura cok iiydi domination pogosunda kafam kırıldı sandım bi ara ayrıca kaan cok gecmis olsun kardesim bisey oldu diye cok korktum sahnede moralim cok bozuktu zaten wideo yu izlersek görürsünüz hataları neyse sana bisey olmadı ya yemisim konseri

çok sağol saykocum evet üzdüm sizi biraz ama sinirlenip kafamı duvara vurup bayılmam aptallıktı biliyorum
:twisted:

Jihad demiş ki:
Kaan keşke geberseydin zaten beni herkese yalancı çıkardın a.k ben senin için öldü diodum sonra canlı ve kanlı bi şekilde aşağıya indin konser iiydi seek and destroy ve master of puppets sayenizde bi daha ömrüm boyunca dinlemiycem bi şarkı bu kadar da çok çalınmaz ki kardeşim zaten ben bi daha sizin konserede gelmicem siz sebebini iyi bilionuz nese konser iiydi başarılar

yav Hakancım tamam metallica ları çıkarıyoruz artık playlistten söz bidaha çalmak yok konsere çıkmıycaz atana kadar repertuardan ;) he konserimize gelmeme sebebini de biliyorum domination ı bidaha çalmamız tamam bdahaki konsere 2 kere çalıcaz :twisted:

Angry_Chair demiş ki:
pek tarzım olmasada mayısın ilk haftasından beri dinliyorum ve her konserde daha ilerlediğinizi görüyorum.bu konserde son 3 şarkınızı dinleyebildim gayet iyiydiniz.bişi daha;demon of the fall çalmamazlık yapmayın ayıp oluyo =)

çok sağol abi demon ıda tekrardan eklemeye çalışıcaz opeth ci arkadaşalr için sebebinide açıklıyim gitarları re ye çektik ve demon da drop D de çalınıyor ve re ye çekince bir üst notaya yani do ya çekmek lazım oda sesimi öldürüyor transpoze etmekte zor bir çaresini bulucaz açıklayaiblmişimdir umarım

mad_butcher demiş ki:
arkadaslar dun dip barda performasinizi izledik cok iyiydiniz.genc yasta harika bole devam edin sizi daha iyi yerlerde de goruruz isalla.

çok sağol yeni insanlara ulaşmak çok güzel her geçen gün daha iyi olacağımıza eminim..

quote="demruhi"]hayırrrrr b.k gibiydinzzzzzzzzzzzzzz :D:D şaka bi yana herifler gittikçe profaşıyo helal koçlarıma .mert[/quote]

çok sağol abide daha profluk neyimize abi çok çalışmak lazım çok

:twisted:

Bu arada bidahaki kosnerimize besteyi yetiştirmeye çalışıcaz umarım çalarız sizlerde beğenirsiniz 8)

valla geçen dipte izledim ilk defa orada izledim onun çncesinde zaten tüm grup elemanlarıyla arkadaslığım var ii olduklarını biliodum ama tahminimden daha ii çıktılşar grup uyumları çok iiydi kaanın gitar saundu birasss yetersiz olsada güzeldi anılda gayet ii çalıoo tüm gruba başarılar diliorum sizi sevioruzz ama bişi sölicem sahnede bu kadar sempatik duran metalcileri ilk defa görüorum keşke tüm metalciler böle sırıtarak neseli çalsalar kimse üstüne alınmasın metalcileri kötülediğimden değil neyse başarılar tekrar....

Valla farklı bi kasatura vardı konserde gerçekten çok beğenildi :) Böyle devam beyler :) Bide ermanın dediği gibi Kaanın gitar sound unda biraz kötülük :) var ama zamanla gelişcek şeyler onlar :D Başarılar arkadaş görüşüz...

sağolun beyler ona bi açıklık getiriym dipte provalarda analog pedal kullandık gayet güzel bir ses vardı ama konsere prosesör getirdim ve direk mixer a girdim bundan dolayı gayet kötü bir ses çıktı ortaya baştan düzeltmek gerekirdi ama geçti artık bidaki sefere daha güzel bir soundla inş :D

anarki87 demiş ki:
valla geçen dipte izledim ilk defa orada izledim onun çncesinde zaten tüm grup elemanlarıyla arkadaslığım var ii olduklarını biliodum ama tahminimden daha ii çıktılşar grup uyumları çok iiydi kaanın gitar saundu birasss yetersiz olsada güzeldi anılda gayet ii çalıoo tüm gruba başarılar diliorum sizi sevioruzz ama bişi sölicem sahnede bu kadar sempatik duran metalcileri ilk defa görüorum keşke tüm metalciler böle sırıtarak neseli çalsalar kimse üstüne alınmasın metalcileri kötülediğimden değil neyse başarılar tekrar....

Yeni gördüm seni, saol erman konsere geldin kafanı koparttık gerçi ama :D Harbi ilk şarkıda boynunu koparttın :) çalarken paso seni izledim nooluyo lan dedimm dehşet kafa salladın bööle nese çok saol :)

Erman'a konserimize gelip bizi yalnız bırakmayıp kafa salladığı için teşekkür eder,kafa sallamasından dolayı tutulan boynu içinde tüm Kasatura olarak geçmiş olsun dileklerimizi sunarız :) . Saolasın.

soloist demiş ki:
Yok bea güzel,bakmayın siz ona abi o abi :D der öle...
Güzel güzel çalın,ne olursa olsun güzeldi...
hayır ben cidden sölemeyin vallahi olmuo ya abi size gitmio cidden sölüorum ben ya gerçekten olmuo daha kolay bi şarkı seçin deathden ya da death coverlamayın ne bilim ordaki vokale ısınamadım gitar tonu bi garip geldi ground zero daki havayı pek alamıorum davul bi garip gelio gerçi deathin şarkıları coverlayan gruplar arasında bi ground zero hoşuma gitti o da ne bilim bi farklıo leventin yorumu serdarın davulu mertin muazzamın çalışı deathden farklı bi hava var onların coverlarda ama hoş bi hava siz çalınca bi farklı oluo ısınamadım ben bence diorum bak thrash size çok yakışıo bırakmayın onu opeth dinlemediim için bi yorum yapmıorum onun şarkısına ama sizin symbolic coverına ısınamadım ben bak davulcunuzda dio abi bırakmayı düşünmüo deiliz dedi basçınızda o yönde bişeler dedi bana hala nie ısrar edionuz anlamadım :!:

Jihad demiş ki:
soloist demiş ki:
Yok bea güzel,bakmayın siz ona abi o abi :D der öle...
Güzel güzel çalın,ne olursa olsun güzeldi...
hayır ben cidden sölemeyin vallahi olmuo ya abi size gitmio cidden sölüorum ben ya gerçekten olmuo daha kolay bi şarkı seçin deathden ya da death coverlamayın ne bilim ordaki vokale ısınamadım gitar tonu bi garip geldi ground zero daki havayı pek alamıorum davul bi garip gelio gerçi deathin şarkıları coverlayan gruplar arasında bi ground zero hoşuma gitti o da ne bilim bi farklıo leventin yorumu serdarın davulu mertin muazzamın çalışı deathden farklı bi hava var onların coverlarda ama hoş bi hava siz çalınca bi farklı oluo ısınamadım ben bence diorum bak thrash size çok yakışıo bırakmayın onu opeth dinlemediim için bi yorum yapmıorum onun şarkısına ama sizin symbolic coverına ısınamadım ben bak davulcunuzda dio abi bırakmayı düşünmüo deiliz dedi basçınızda o yönde bişeler dedi bana hala nie ısrar edionuz anlamadım :!:

ok abi tamam öncelikle şu thrash olayına değiniyim kendi çapımızda thrash yapmaya çalışıyoruz daha thrash yapıyoruz denemez çok tecrübe ,bilgi ve çalışmak lazım şu anlık öyle diyoruz önceden de thrash yapıyoruz diyoduk repertuarda sadece metallica vardı şimdide thrash yapıyoruz diyoruz ve asıl thrash gruplarından parçalar var ilerde thrash yapıyoruz dediğimizde kendi şarkılarımız olacak tamam o zaman thrash yapmış olacaz yani şu an hiç bir şekilde belirli bir tür yaptığımız söylenemez cover yaptığımız için, he ama thrash sevdiğimiz için thrash coverlıyoruz o ayrı death i de sonsuz sevdiğimiz için onuda coverlamak istiyoruz ama kardeşlerimiz(ground zero) onların repertuar sadece death o yüzden coverlarsak death den onların repertuardan bir parça olacak ve aynı şarkıyı çalmak istemeyiz onların çalmadığı bi "symbolic" vardı bizimde hoşumuza gidiyor çalalım dedik ama symbolic gerçekten çok zor parça kimse inkar edemez bizde çalabildğimiz kadar çalıyoruz ama tabi tepkiler olumsuzsa çıkartırızda zaten davulları gerçkten zor şarkının anıl çıakrtalım diyor ve büyük ihtimalle çıkartıcaz bu arada hakan sana gerçkten teşekkür ederim beğenmediğini açık açık söyledin onun yerine çok süperdi harikaydı deseydin ve beğenmeseydin çıakrtmayıda düşünmezdik açıkcası ama şimdi bi konuşucaz onun dışında ilgilenenler varsa bestelerimiz gerçekten "death-thrash" yönünde sadece başlıkta öyle yazmıyoruz çalışmalarımızda bu yönde belirtmek istedim dinleyince sizlerde fark edersiniz zaten liselerimiz bittiğindede yeterli bestemeiz olursa albüm çıakrmayıda düşünüyoruz 18 yaşında falan o zaman baya yol katedebiliriz sanırım neyse ilerki zamanalrda herkes görecek zaten şimdilik içimi döktüm diyim ben biraz uzun oldu pardon saygılar..

Geri