Kasatura (Thrash)-Ankara

Yok sürelerde bir değişiklik olmayacaktır ekstradan impulse dinleyeceğiz güzel olacak metallica savaşlarında her zaman yanımda olan arkadaşım var nede olsa;)

oğlum lan muazzam olacak kanımca yani yeni parçalar olsun süpriz düetler olsun

sayılı gün kaldı artık heyecan gittikçe artıyor içimde umarım güsel bi performans sunarız tüm izleyenlere

15.00 da Dip teyim yerimi ayırın dalarım Kaan konuştuğumuz şarkıyı önce söyleme döverim ben geldikten sonra!:)

Lan yine Erken gelicem dersi mi assam :)

Yok yok 15.00 gibi oradayım!Duydunuzmu lan GOWATLAR! En öne yerimi isterim!Terslik çıkarmayın eve uğriyip baltamı alıp gelirim baak! :)

SONSUZA KADAAAAAAAAAAAAR DEMMMMMMSİZZZZZZ

ETERNAL !!!! IMMORTAL! sust la!

DemliScreamVokal demiş ki:
15.00 da Dip teyim yerimi ayırın dalarım Kaan konuştuğumuz şarkıyı önce söyleme döverim ben geldikten sonra!:)

Yok yok 15.00 gibi oradayım!Duydunuzmu lan GOWATLAR! En öne yerimi isterim!Terslik çıkarmayın eve uğriyip baltamı alıp gelirim baak! :)

tamam dır herşey palnlandığı gibi sürprizler arasında şerefde var şovlarımız falan neyse izleynce göreceksiniz zaten /şeref kamuflaj giymeyi unutma/ ;):D

Kardeşlerim pazar günü dersanem olduğu için konsere gelemicem kusura bakmayın ama eminimki zaten herkesi feci şekilde çoşturucaksınız orda olmak çok isterdim.başarılar iki grubada

Can_Dawul demiş ki:
Kardeşlerim pazar günü dersanem olduğu için konsere gelemicem kusura bakmayın ama eminimki zaten herkesi feci şekilde çoşturucaksınız orda olmak çok isterdim.başarılar iki grubada
eyvallah cancım sağolasın çok şey kaçıracaksın ama neyse ders daha önemli:D evet şovlar belirginleşmeye başladı konsere gelenler çok eğlenecek C.F.H. ;)

-Alcohollica- demiş ki:
DemliScreamVokal demiş ki:

tamam dır herşey palnlandığı gibi sürprizler arasında şerefde var şovlarımız falan neyse izleynce göreceksiniz zaten /şeref kamuflaj giymeyi unutma/ ;):D

Tamamdır O iş kamuflajıda getiriyorum yanımda :) Kaan anlaştığımız gibi ok dir ;)

Özer sende o şarkıda hazır ol baba biliyosun sen 8)

Konsere yaklaşık 4 buçuk saat kaldı... Ve duygularımı yazmak istedim... Kaçak olarak mutluyuz çünkü dostlarımızla aynı konsere çıkıcaz... Kaanı orta okuldan tanırız emirciyle ve gerçekten çok güzel günlerdi... Herneyse asıl yazmak istediğim şey... Gerçekten eskiden Kaçak olarak çok mücadele ettik konserlere sırf bazı organizatörlerin cebini doldurmak için yok alternatif gruplarının yanında yok onunla bununla birlikte çıktık (tarzları küçümsediğimden veya sevmediğimden değil yanlış anlaşılmasın)... Gerçekten çok laylaylom konserler geçti gitti... Ama şimdi istediğimiz gruplarla istediğimiz ve sevdiğimiz dostlarımızla aynı konserleri vermemizi sağlayan biri varki adını herkes bilir... Onursal sana tekrar tekrar ve tekrardan teşekkür ediyorum... Ve iyiki varsınız dostlar iyiki bugün birlikte olucaz... Kafalar herzaman kopucak tabiki :D

Herneyse fazla uzatmıyım... Siz ne yazmak istediğimi zaten anladınız... İçten olmasını tercih ettim...

NOT: haaa diyenlerde olur : "lan siz daha ne sinizde daha ne mücadelesi ?" ... Tabiki doğru diyorlar herşey daha yeni başlıyor hatta başlamadı bile... Ama en önemlisi devam etmek için yeterince gücümüz var ! Dostlarımızla birikte [Kasatura, Enterprise, Ground Zero, Dispel Slience, İmpulse, tansiyon 12.8 .......(giderde gider :D )] emin olun daha güçlüyüz... :!:

Hadi bakalım....AnkaRock'ıda bıraktım baya gaza gelmiş 3 grup var baya baya içlerinde yanan ve kıçlarını oturtturmayan kurtları var hehe

Bakalım nasıl olcak bayadır hazırlanıyor konsere.Reklamıda iyi yapıldı bence DİP BAR baya dolucak gibi...

Güzel konser oldu grup açısından,kendi bestesi hariç yeni aldığınız gitaristi dinleme şansımız oldu. Uyum sağlamış grubunuza. Başarılarınızın ARTARAK ( testament - Overkill - Slayer) devamını dilerim

Geri