Bangkok B.B.

evet ya kırk oldu dimi bu haaala kuyruk falan bırakıo hala bateristine su şişesi fırlatıp sahneden aşaı ini seyircilerini yumrukluo uslan artık git memur falan ol yeter

Okuyanlar okumayanlara anlatsın.

selamlar dostlar.yapılan güzel işlerden bahsetmek yerine yapılan eleştirilere değinmek isterim.Yapıcı eleştirilere eyvallah.yeri gelince bizde eleştiriyoruz banggkokbb yi.Ama yıkıcı eleştirilerede göz yumacak halimiz yok.Bu insanlar senelerdir Eskişehirde insanları eğlendirmek adına emek sarfediyorlar.Ve bunuda yapıyorlar bence.Buna rağmen eleştiri yaptığını zanneden fakat sizlerinden takdiri karalama yapan, ve bunu kanaatimce çıkar uğruna yapan birileri hemen dikkatimizi çekiyor.Kale alınmamalı bence.Ama bi cevapda verilmeli.Bu karalamaya paralel bi cevap.Baterist diye bahsettiğin insan geçenlerde babasını kaybetti ve bu insanlar gereğini yaptılar.(haberin var mı?Bilen bilir).Peki bu insanların her programdan sonra birbirlerine sarılmalarından?Hasta hasta gelip bizleri eğlendirmeye çalışmalarından?Sizler hasta olduğu için özür dileyen birilerini gördünüz mü?DAha bir çok şey.Geçenlerde bulutsuzluk özlemi geldi hayale.Nejat(solist) ın saçları omuzlarında.Yaşıda 40 (kırk) ın üstünde.Mükemmeller.Efsaneler.Ama 40 ı davetyiyeli yaklaşık 100 kişi vardı.Rock daha doğrusu BANGKOK gecelerinde zaman zaman 100 kişi olduğunda nerde insanların 3/4 lük kısmı diyoruz.Burası karalama değil yapıcı eleştiri yeridir.Şeffaf olmak kötüye kullanılmamalı.Emeğe,topluma hizmet eden insanlara,herşeyden önce dostluğa saygı duyalım dostlar. :idea:

Re: Okuyanlar okumayanlara anlatsın.

trapper81 demiş ki:
selamlar dostlar.yapılan güzel işlerden bahsetmek yerine yapılan eleştirilere değinmek isterim.Yapıcı eleştirilere eyvallah.yeri gelince bizde eleştiriyoruz banggkokbb yi.Ama yıkıcı eleştirilerede göz yumacak halimiz yok.Bu insanlar senelerdir Eskişehirde insanları eğlendirmek adına emek sarfediyorlar.Ve bunuda yapıyorlar bence.Buna rağmen eleştiri yaptığını zanneden fakat sizlerinden takdiri karalama yapan, ve bunu kanaatimce çıkar uğruna yapan birileri hemen dikkatimizi çekiyor.Kale alınmamalı bence.Ama bi cevapda verilmeli.Bu karalamaya paralel bi cevap.Baterist diye bahsettiğin insan geçenlerde babasını kaybetti ve bu insanlar gereğini yaptılar.(haberin var mı?Bilen bilir).Peki bu insanların her programdan sonra birbirlerine sarılmalarından?Hasta hasta gelip bizleri eğlendirmeye çalışmalarından?Sizler hasta olduğu için özür dileyen birilerini gördünüz mü?DAha bir çok şey.Geçenlerde bulutsuzluk özlemi geldi hayale.Nejat(solist) ın saçları omuzlarında.Yaşıda 40 (kırk) ın üstünde.Mükemmeller.Efsaneler.Ama 40 ı davetyiyeli yaklaşık 100 kişi vardı.Rock daha doğrusu BANGKOK gecelerinde zaman zaman 100 kişi olduğunda nerde insanların 3/4 lük kısmı diyoruz.Burası karalama değil yapıcı eleştiri yeridir.Şeffaf olmak kötüye kullanılmamalı.Emeğe,topluma hizmet eden insanlara,herşeyden önce dostluğa saygı duyalım dostlar. :idea:
kendi eleştirilerimde karalama namına bir şey görmediğim için laflarını üzerime alınmıyorum ama sadece 40 yaş konusu var. Burda ki yapılan ironiyi anlamadan demogoji yapman bence sacama bu bir iki bankok'un vokalini sen nejatla mı kıyaslıyorsun bu iki.. gülüyorum sana sadece.. Artı yiğidi öldür hakkını yeme demişler adamlar eskişehirin en iyi bar grubu die yazdık sadece yanlış oldukları konuları belki gözlerine sokarcasına kendilerini düzeltirler diye belirtik. Emrahın babasının vefatına hepimiz üzüldük ve mesajlarımızı gerek e mail aracılığıyla gerekse yüzüne söyledik. Bu konuya emrahı katmanda sacma zira eleştirilerin hedefi tamamen baska bir zat.. Esenlikller dilerim :)

iki kişinin paslaşarak birbirine hakaret etme konusunda
gaz vermesi beni düşündürüyor açıkcası...madem karalamak gibi bir amaç yok ortada o zaman niye yüzüne söylenmiyor veya özel mesaj atılmıyor ;)
yaptığı müziğe değil kişiliğine,zaaflarına,saçına,başına
ya da yaşına yapılacak saçma ve asılsız laflara(bunlar bence
eleştri bile olamaz bkz:tdk sözlüğü) verilecek en güzel
cevap da "gitme o zaman "olacaktır zaten.aynı size
verilecek cevap gibi... (forum kuralları5)
bütün işinden olan dj'ler bu şekilde atıp tutarsa sitenin kalitesi ve gerçekliği yansıtma seviyesi ne hale gelir merak ediyorum.tabii böyle bir durumda kim kimin düzelmesi için çaba sarfediyor bu da ayrı bir konu...
bu kadar çok "konuşmak" yerine susup yaptıgınız (belki de yapamadığınız)işle ortaya çıksanız en azından doğru yolla prim yaparsınız:)

bangkokb.b. benim gördüğüm "grup" olmayı başarmış çok az
topluluktan biridir.

karalıyorum kardeşim sıkıldık haluktan yeter. ayrıca baterist dememle emrah'ın babasını kaybetmesi arasında ki bağ nedir böyle bi muhabbet açmak nasıl bi saçmalıktır. yaptıkları denyoluklar anlatmakla bitmez emrah yeni geldi bilinmez selçuk ii adamdır diğerlerine de bişey demiyorum artık gitsinler şu şehirden yüzünü görmekten sıkıldım. yoksa iyi gruplar ona lafımız yok kimse yokken riversidea biz çağırırdık insanları bangkok çıkıcak diye.. o şimdi milletin her program isteyip ortalığı yıktığı şarkılarda benden baika kimse olmazdı ortalıkta ama bi yere kadar sende 4-5 yıl aynı şarkıları dinle sende şikayet et.. suçu cıstak'a yıktınız çalışmalara gelmiyor diye gruptan attınız bunun üstüne bi kaç yeni şarkı ve yine monoton bangkok geceleri.. beğenmiyen gelmesin diyebilen vokalin zihniyetine bir.. halukla nejat'ı karşılaştırabilen zihniyete iki bi daha da bu gruba bişey yazıp ta forumun görünen bi yerine çıkmasını istemiyorum zaten hangi akla hizmet 3. sayfadayken bişey yazdıysam bunlara.

bangkok bb 3,5 yıllık bir topluluktur,
grubun 3,5 yıl içinde çaldığı parçaların sayısı 90'ın üzerindedir. Bazı parçaların artık beni bile baydığı doğru fakat insanlar(çoğunluk), bildikleri , o bizim artık çalmaktan bıktığımız bir takım parçalara öylesine yoğun tepkiler gösteriyorlar ki, işi eğlendirmek olan Bangkok B.B. bu parçaları sıklıkla çalıyor. Fakat şunu da belirtmeliyim ki haftada iki gün aynı sahneyi alıp, aynı zaman da en azından iki haftada bir yeni parçalar hazırlamak , üstelik de bunu farklı şehirlerde ikamet ederek yapmak dışardan göründüğü kadar kolay değil. Bunu bir bahane olarak söylemiyorum tabiiki ama burada tartışma yaratırken bunların da göz önüne alınmasını ve aslında bir takım kişisel problemlerin Bangkok B.B' ye yapılan eleştirilere zemin hazırlamamasını diliyorum.
Bangkok B.B. her zaman yeni şarkılar hazırlamak için uğraşıyor -zaten uğraşmaması için bir sebep yok , sevdiğimiz için bu işi yapıyoruz- www.bangkokbb.com sayfasından herkes istek, eleştiri ya da herhangi başka bir şey yapabilir.

Hiç bir şekilde seviyesiz karalamalara katılmamak lazımmış meğer.Gerekli cevap kaptan tarafından verilmiştir.Anlaşılamayan noktalara cevap vereceğim.Emrah'ın olayına değinmemin nedeni söz konusu iki insanın aralarında hiç bir problem görülmediği ve çok iyi dost olduklarını kanıtlayan bir durum ortaya çıkarmasıdır.O talihsiz olayı tekrar gündeme getirmenin hiç bir anlamı yoktur. 1.Haluk'la Nejat arasında kıyas yapmadım yapılamazda,eğer saç baş eleştirilecekse "Birilerinin bakış açısından Nejat da eleştirilecek biridir" anlamında değinilmiştir 2.Hakaret etmek istiyorsanız burası aradığınız yer değildir 3.Seviyeli ve saygılı ve yapıcı eleştiriler yapmanız umuduyla......

yaallahtazyik demiş ki:
iki kişinin paslaşarak birbirine hakaret etme konusunda
gaz vermesi beni düşündürüyor açıkcası...madem karalamak gibi bir amaç yok ortada o zaman niye yüzüne söylenmiyor veya özel mesaj atılmıyor ;)
yaptığı müziğe değil kişiliğine,zaaflarına,saçına,başına
ya da yaşına yapılacak saçma ve asılsız laflara(bunlar bence
eleştri bile olamaz bkz:tdk sözlüğü) verilecek en güzel
cevap da "gitme o zaman "olacaktır zaten.aynı size
verilecek cevap gibi... (forum kuralları5)
bütün işinden olan dj'ler bu şekilde atıp tutarsa sitenin kalitesi ve gerçekliği yansıtma seviyesi ne hale gelir merak ediyorum.tabii böyle bir durumda kim kimin düzelmesi için çaba sarfediyor bu da ayrı bir konu...
bu kadar çok "konuşmak" yerine susup yaptıgınız (belki de yapamadığınız)işle ortaya çıksanız en azından doğru yolla prim yaparsınız:)

bangkokb.b. benim gördüğüm "grup" olmayı başarmış çok az
topluluktan biridir.
yazılan satırların işten olma ile alakası olmaması hatta işten ayrılan djin kazandığı parayı 6 ya katlaması sanırım yaptıklarıyla anılmasını sağlayabilir sizin gözünüzde. Ayrıca eleştiriler dikkatli okunursa hakaret boyutunda görülen "GEYİKLERİN" dışında yapıcı eleştiriler olduğunu söyleyebilirim ki dikkatli okursan inanki sen bile bana katılırsın. Yüzüne söyleme olayına gelince inan ki söylendi. Hepsi söylendi. Ve işin kötüsü sadece bizim tarafımızdan da değil.

Çok övdüler sizi gideyim dedim, çok iyi bi cover grubusunuz vokalin sesi hoşuma gitti fazlasıyla...ama gel gelelim davulcunuz hakkında kötü yorumlarım var...Sevmedim...Bilmiyorum, ama yolunuz açık olsun yinede...

Artı Hayalin o akşam çok paalı olmasına rağmen bu kadar dolu olmasına da akıl erdiremiyorum...İnsanlarda sokağa atacak para çok

selcuk, dün nevizade de takılırken Umut Matkap ve İlyas'ı gördüm çok selamları var zat-ı alinize;forum aracılığı ile bizzat ileteyim dedim bilmiyorum iyi mi ettim :)

en son ne zaman görğştğn bilmiyorum ama haberin yoksa umut istanbulda calışıyormuş ve ilyasla kalıyormus :) bu arada limon hayılı olsun. Derinaltı Yüxexes'le görüştü mü ;zira ben hala haber bekliyorum..

abi eskişehirde 3 senedir okuyorum we sizden her sene aynı parçaları dinlemekten bıktım...bu konuda hayali topluca protesto edip çok uzun süre gitmedik...oh be kurtulduk derken ankaralıyım şimdide limonda çıktınız karşıma...
BIKTIM SİZDEEEEEEEEEEEEN

Sevgili supafreak,forumun birinci sayfasına dönersen bu konuda seninle aynı fikirde olan bir kaç kişi daha vardı.gerekli cevap necromantik(haluk) tarafından verilmiştir.Basit bir cevap ama ben yine tekrarlıyayım burda."Gitme o zaman" Protesto ediyomuş.:)) Ünlü bir romen atasözü vardır "Köpekler isteyince atlar ölmez"

sewgili arkadaşım benim yazımıda sen dikkatlice okursan gitmedeğimi belirttim zaten!!!!!!!!!ayrıca böle ilginç yakıştırmalar yapmakta seni yücelttiyse buyur dewam et:)çok sewindin galiba bu atasözünü yazarken mutlu falan olmuşsundur muhahaha

Geri