Kul (Alternatif, Punk Rock, Hard Rock) - Ankara

Evet emin olmadan bi konser haberi verdim ve vermez olaydım dedim... BAZI problemlerden dolayı yolcu konserimiz iptal olmuştur. Önümüzdeki konserlere bakacağız...

Atılım konseri ilginç geçti gerçekten. Bas ve gitarlarda amfi kullanmadan direk mixer e giriş yapınca ses sisteminde deli problemler yaşadık. Neyseki dışarıya çok kötü gitmemiş ses. Bende gitarın akordunu bi türlü oturtamadım falan. Sahnede bariz bir amatör grup izlenimindeydik. Ama yarınki Başkent şenliklerine daha teşhisatlı çıkıcaz. En azından 1 amfimiz kesin var. Umarım güzel geçer konser. Güzel geçmelide. Geçmek zorunda :):):)

Ayrıca k_r_m arkadaşada teşekkür ediyorum...

Yarın görüşmek üzere...

Mert_The_gitar demiş ki:
Evet emin olmadan bi konser haberi verdim ve vermez olaydım dedim... BAZI problemlerden dolayı yolcu konserimiz iptal olmuştur. Önümüzdeki konserlere bakacağız...

O "bazı" problemler ben oluyorum malesef. Grubun Yolcu konserini çok istediğini biliyorum ama ne yazık ki benim yüzümden çıkamıyoruz,tekrar özür dilerim tüm grup arkadaşlarımdan.

Kerem'cim çok teşekkürler. Görüşmek üzere...

derın sarkılarını duyunca oha lan cok sıkı sarkı dedıgım akabınde grup elemanlarına bole bı mail attıgım ankaralı ancak henuz ızleme fırsatı bulamadıgım ama cok ıstedıgım grup.

tekrar sonsuz basarılar.

cemania demiş ki:
derın sarkılarını duyunca oha lan cok sıkı sarkı dedıgım akabınde grup elemanlarına bole bı mail attıgım ankaralı ancak henuz ızleme fırsatı bulamadıgım ama cok ıstedıgım grup.

tekrar sonsuz basarılar.

Arkadaşlar "Derin" şarkısının sahibi Kul değil KÜL'dür. Güzel şarkıdır,iyi gruptur,burdan selamlar ederiz :)

2. Kül vakası. Neyse gelir geçer...

Aaaa inci hanım senin adını verip rencide etmek istemedik burda itirafa geçmişsin. :) Konseri sadece ben istiyomuşm galiba bi ben üzüldüm herkes rahatladı sanki :p

Arkadaşlar büyük ihtimalle bu senenin son konseri olacak Başkent Üni. Şen. konseri. Umarım güzel bi bitiriş yaparız...

neyse bye bye...

Saolunus efenim :)
Güzel bi gündü,güzel bi konserdi.Bir iki şarkı dışında her şey iyi göründü bana eheheh..Destekleyen,alkışlarını esirgemeyen tüm Başkent'li arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

arkadaslar cidden oldukca egleceliydi, her nekadar zaman ve yagmurun azizliği olsa da, inci ve caglarımı ilk defa izledim sahnede ve oldukca basarılıydılar...
grup elemanlarının hepsini tebrik ediyorum, bestenizde güzel olmuş, tebrikler ;)
görüşmek üzere...

Grup elemanlarını tek tek tebrik ediyorum. Teşekkür edenlerede teşekkür ediyorum. Umarım eylenmişinizdir. 1 grup bile kötü çalmadı bence şenlikte. Başkent gruplarıyla gurur duydum.

Seyirci azdı. Sahnede çok üşüdüm, parmaklarım bi ara donuyodu. Tam ısındımki Çağrı bey ordan " hadi son şarkı " dedi. Daha doğrusu şimdi çağrıya kızmış gibi bi izlenim olmasın. Süremiz bitti diyim.

Neyse bunların hepsinden öte grup arkadaşlarım biliyo moralim çok bozuktu. Mutlu taklidi falan yaptım yine herzamanki gibi ama aklım gözüm kalbim hepsi başka yerdeydi. Sanırım sahneye çıkabileceğim en kötü psikolojide çıktım. Büssürü plan falan yapmıştık hepsi boşa gitti. Umarm ileride herşey güzel olur. Ama şu anda değil. Neyse...

Sevgiler-Saygılar Falan-Filan....

İnci solemiş bizim forumda..Gercekten de kardeş grup gibi olduk :D Az kişiydik ama olabildiğimizc destek olamya calıstık sizlere..Seyirci sayısı fazla olsaydı daha ii konserler cıkıcaktı emiim ki..Ama bence yine de iiydi gruplar..
Arkadaslar emeklerinize sağlık..Tekrar bir konserde gorusmek dileğiyle..
Golge lekesi-Bass

Kul grubunu kutluyorum.Inci bekledigimin cok ustunde caldi.Tebrik ederim Inci,tuttum ;)
Gitaristlerin ton ve ses uyumlari iyiydi.
Nice guzel konserlere :D

beklediğim kadar ii olmassada başarılıydı bence ama inci tahminlermin üzerinde çok üzerinde çıktı onu ayrıyeten tebrik ederim... başarılarınızın devamını dilerim..

Bu arada forum yine İnci hayranlarıyla dolup taşıyo... Böyle giderse grubun adını " İnci ve arkasında bişeyler tıngırdatmaya çalışanlar " olarak değiştiricez... :D

Evet İnci gerçekten ÇOOOK fazla gelişiyo ( hani bizimde katkımız yok değil. Gelse teşekkür etse yeridir :) ) böyle giderse elimizde tutamayıp Greenday e yada ne biliyim böyle dünya çapında gruplara kaptırıcaz... İnci hanım Kul seninle gurur duyuyor. Sadece kız olduğun için bu grupta olmadığını yavaş yavaş herkes anlıyor. İnciyle ilgili bi iki problemi (geceleri çıkabilme gibi :) ) daha aştıkmı herşey çok güzel olacak ilerde...

açayım mertcim.. ritimde düşüklükler oldu belki çalarken farkedilmedi ama dinlerken, ben bi de davulcu olduğum için daha hassas olmuş olabilirim, farkettim.. bi de şarkılar bir türlü kopmadı yani şarkıların en gaz bölümleri bile aşka getiremedi benim izlenimim ve bu konuda çevremden gelen iki eleştiriyi de aktarayım.. 1. si sahne duruşunuz daha haraketli olsa daha ii olurdu hani sen bence çok iiydin ama içinizde olmayanlarda vardı 2. si davulda hi-hat dediğimiz aletin gerekli yerde açık tutulmaması şarkıları sert bölümlerinin çokta sert olmamasına yol açtı hatta en büyük neden buydu bence 3. sü de bu tavsiye olacak gitaristler sahnede yan yana durmasın ya:) yani iki kafadarsınız ben bunu biliomda sahnede bari ayrılın abi..:D valla elimden geldiğince açıkladım inşallah bu ufak şeylerde hallolur ve daha ii yerlere gidersiniz... sevgiler saygılar bizden..

AAA hayati senmiydin ya tanıyamadım ben seni :) Ritmde düşme dediğin yer büyük ihtimalle Muse şarkısıdır. Orada alene s.çış oldu. Bizde s.çışa ayak uydurduk ilginç bi bitiriş oldu. Ama millet cover sanmış yada ne biliyim farkında değildik sanmış. Cover değildi ve farkındaydık ama elimizden bişey gelmedi :) SAhneye gelince grup arkadaşlarım kendini her geçen gün biraz daha aşıyor. İlk konserden bu yana büyük gelişme görüyorum. Neyse ben yinede bi azar çekerim ;) Ayrıca ben biraz asık suratlıydım sebebinide sen biliyosun zaten :( Efsane bi konser olsun istedim ama olmadı napalım... off offf kötü bi konuya girdim hemen çıkıyorum canım sıkıldı yine... :(:(:(

Hi-hat mi-hat bilmem ben ama sen dediğine göre doğrudur :) Çağlar bey dikkate alır umarım... Gitaristlerin yan yna durmasını neden istemiyosun ya. Biz acanla ayrılamayız :) Sahnede anca ben onu gaza getiriyorum acanı omuz omuza veriyoruz falan. Vede monütörleri ayarlamak çok daha rahat oluyor.

Neyse ama aklımızda bulunsun. Sağolasın hayaticiim bu yapıcı eleştirilerden dolayı. Mesaj alındı ;)

Sana ve Repeeat e sonsuz başarılar...

Geri