Dirilesh (Hard Rock, Alternative)-Ankara

lenn :!: o4 çüler sizi :)
bu gün gelip bir gelişmelerinizi takip edicem..diğerleri gelirmi bilmem :) bi iadei ziyaret yapalım dedik.. ;)
çalışmalarınız ne alemde bir bakalım,geriyemi gidiyonuz ilerimi :D ileri tabikide dimi? :D

tartışmayın arkadaşlar..çalışın çalışın:LOL:

jemokcan(trash hesabı) soyledıklerının tek kelımesını zerre kadar onemsemıyorum. bunun nedenı de yazdıklarındakı cocuksu ve alaycı tavırdır. evet diriliş grubunun ustune gıdıldı buradan ama sen sorunun playlistlerinde olan ıkı metallıca parcası olmadıgını anlayamayacak durumdasın. sorun onların metallıca calıyor olması degıl. elbette metallıca calabılırler buda konseyı ılgılendırmez. sorun THRASH metal i tarzlarına yazmıs olmaları. eee ne var bunda dıyeceksın degıl mı. dersın tabı. bu dunyaya dagır söyleyecek bır cıft sozun olsa nefretını kusma yolu olarak THRASH metal yapsan kınını THRASH metal ıle kussan kusura bakma ama demezsın neden yazılmıs thrash metal oraya dıye. bastan asagıya populer parcalarla dolu bır playlıst ın ardından bız THRASH metal alternatıf hard rock yapıyoruz denmez. thrash metal metallıca degıldır. evet thrash metal ın bır felsefesı vardır ama bunu burda uzun uzun anlatmayı mantıklı bulmuyorum zaten senın anlayabıleegınden de emın degılım. alternatıf muzık bence kapıtalızmın muzık dunyasında olan cıktısıdır. pop kulturunden bagımsız degıldır ve rock muzıgın ıcını bosaltmaktadır. bunlar benım goruslerım fakat hıcbır sekılde alternatıf muzık yapan gruplara bok atmıyorum. ısteyen ıstedıgı muzıgı yapar... ama benım alternatıf muzıge bakıs acım budur. son olarak ıstedıgım tek sey bu mesaja daha oncekı mesajlarında olan cocuksu tavrın ıle cevap yazmadan once bır on dakika dusunmendır...

exodus_deniz demiş ki:
jemokcan(trash hesabı) soyledıklerının tek kelımesını zerre kadar onemsemıyorum. bunun nedenı de yazdıklarındakı cocuksu ve alaycı tavırdır. evet diriliş grubunun ustune gıdıldı buradan ama sen sorunun playlistlerinde olan ıkı metallıca parcası olmadıgını anlayamayacak durumdasın. sorun onların metallıca calıyor olması degıl. elbette metallıca calabılırler buda konseyı ılgılendırmez. sorun THRASH metal i tarzlarına yazmıs olmaları. eee ne var bunda dıyeceksın degıl mı. dersın tabı. bu dunyaya dagır söyleyecek bır cıft sozun olsa nefretını kusma yolu olarak THRASH metal yapsan kınını THRASH metal ıle kussan kusura bakma ama demezsın neden yazılmıs thrash metal oraya dıye. bastan asagıya populer parcalarla dolu bır playlıst ın ardından bız THRASH metal alternatıf hard rock yapıyoruz denmez. thrash metal metallıca degıldır. evet thrash metal ın bır felsefesı vardır ama bunu burda uzun uzun anlatmayı mantıklı bulmuyorum zaten senın anlayabıleegınden de emın degılım. alternatıf muzık bence kapıtalızmın muzık dunyasında olan cıktısıdır. pop kulturunden bagımsız degıldır ve rock muzıgın ıcını bosaltmaktadır. bunlar benım goruslerım fakat hıcbır sekılde alternatıf muzık yapan gruplara bok atmıyorum. ısteyen ıstedıgı muzıgı yapar... ama benım alternatıf muzıge bakıs acım budur. son olarak ıstedıgım tek sey bu mesaja daha oncekı mesajlarında olan cocuksu tavrın ıle cevap yazmadan once bır on dakika dusunmendır...

Bu Arkadas biseyleri biliyormus gibi konusmus ama yasını sorsan 2 gün düsünecek :) nasil tiplerdir bunlar abi ya biz müzikden anlamıyoruz sen anlıyorsun adamları bırakda istedikleri müziqi yapsınlar baba sananeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

tansiyonu yükselenler bastı forumu...heeheh evet BABA ya niye karısıosunus herkes istediğini yapsın RELAX olun biraz...hatta bi de KAMON...

yasasın altarnatif kardeslıgı... populer kulturun esırlerıne neyı anlatmaya calısıyorsak... tansıyon grubunun ılk sayfasındakı resımler cok sey anlatıyor zaten.. hadi eyvallah artık herkes kendı yoluna

Tansiyon-DavuL demiş ki:
exodus_deniz demiş ki:

Bu Arkadas biseyleri biliyormus gibi konusmus ama yasını sorsan 2 gün düsünecek :) nasil tiplerdir bunlar abi ya biz müzikden anlamıyoruz sen anlıyorsun adamları bırakda istedikleri müziqi yapsınlar baba sananeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

sen o adamı tanı bir önce...

adam gelmis burada resimler filan yorumluyor hahahahaha sende müzikden anlıyorsan bende dünyada kalan son dinazorum zuhahahahah adamların başlıgını rezil etmeyin hadi bakim hadi hadi güzeller yandan yandan :D

cumartesicopy3id.jpg

Arkadaşlar yeter boşverin kavga etmeyin. Hadi büyüğünüz olarak ben araya girip barıştırayım sizi. Bırakın herkes istediğini yapsın. Herkesin doğrusu da yanlışı da kendini bağlar. her iki tarafın tepkisini de anlıyorum aslında. E bi tarafı tanıyorum da hatta. Saygısız insanlar değildir exodusdeniz, deepdreamer ve diğerleri . Eminim Diriliş,Tansiyon elemanları da değildir. Thrash'e karşı hassasiyeti anlıyorum ama bu tarz şeyler çok göreceli ve tartışmak sadece gerilime götürüyo. Hadi tatlıya bağlayın şu işi.

evet..iade-i ziyaretimizi ettik :)
şimdi;
1-dinlediğim kadarı ile rezil bir sound var idi..nebiçim barmış..allah korusun :)
2-gitarlardan birini sesi çok iyi duyuluyor idi ancak ikinci giatr 0..içler acısı bir halde idi..
3-vokalistiniz biraz daha sahneye hakim göründü.bu iyiye işaret bence.
4-daha önce dinlediğim parçaları(1-2 ay önce idi) şimdi dinlediğimde daha ilerleme kaydedildiğini gördüm..buda güzeldi..
5-sahne duruşunuz daha kendinden emin idi

bütün bu olumlu ve olumsuz koşullara rağmen güzel iş başamışsınız gibi geldi bana :) çalışmalara ve bol bol sahne alaraktan tecrübe etmeye devam..güzel ve doğru yolda olduğunuza inanıyorum :)
hepinizi kolay gelsin arkadaşlar.. ;)

Yorumların için saol Fırat. Bu yorumlar sayesinde eksiklerimizi görüp kendimizi geliştirmek için uğraşıyoruz. Sound konusunda sana katılıyorum. Sahnede 1 tane bile monitör yoktu, buda baya etkiledi tabi, neyse bunlar bahane değil, iişallah daha da ii olacağız..

Geri